Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Nasza Chmurka miała takie łapiny - jedną bardziej krzywą od drugiej. Taka jej uroda :) Strasznie drogie to badanie krwi. Chyba to musi być jakiś mocno rozszerzony zakres. Do kastracji morfologia nie wystarczy? Do sterylki chyba tak...
  2. Rozmawiałam właśnie z p. Karoliną i mam nadzieję, że jeszcze wszystko uda się odkręcić i opanować sytuację. Chmurka też święta nie była ani u nas, ani potem w Anglii. Ale fakt, u p. Karoliny nie zaliczyła wpadki czystościowej. A windy też nie znała ;)
  3. A co ze mną? Jak ja się odnajdę?... :( Niby ciepło, ale tak być na dworze całą noc to nie za bardzo, jeszcze się przeziębię!!!!
  4. To jest oczywiste. Ja miałam na myśli tylko to, że i Święta mogą być dobrym okresem na adopcję, jeśli ktoś może sobie na to pozwolić - podobnie jak wszystkie inne okazje ;)
  5. Teraz już Breżniew "przebrzmiał", teraz świętuję z Doktorem (Dariuszem) :D
  6. Mazowszanko - bardzo się cieszę i bardzo dziękuję za pomoc. Cieszą postępy Lary, a Milka ma być grzeczna, bo w budzie u nas wyląduje ;) Może tak licznemu towarzystwu nie będzie miała śmiałości szurać? :D
  7. Basiu, czerp energię z kosmosu ile wlezie, jeśli takie mają być efekty! A w Święta zatrzymaj się jednak choć na chwilę, na momencik... Wszystkiego dobrego!
  8. Ojej, ale niespodzianka! DZIĘKUJĘ! :) A Imcik - chyba w ramach prezentu lekko spoźnionego, dał się wczoraj przytulić na kanapie, ułożyć na pleckach i miziać po brzuchu ok. 2 minut! :D
  9. Właśnie widziałam w sobotę beczkowóz pod kościołem na osiedlu, ale nie przypuszczałam, że awaria aż tak rozległa! Mądra psinka z Pepsika - skoro weszli, to wyjść też muszą i wrócić do domu też :D
  10. I ja! Doczekałeś się, piesku :)
  11. Jak ktoś chce adoptować psa, każdy moment jest dobry, a Święta tym bardziej, że jest trochę wolnego na zapoznanie się z nowym domownikiem. A jak ktoś nie chce, to zawsze sobie pretekst wymyśli - a to święta, a to nowy rok, potem ferie, Wielkanoc, 1 maja, wakacje... Jego strata! ;)
  12. I szczęśliwej podróży też życzymy i do rychłego zobaczenia! :)
  13. Fasola, piekły Cię uszyska w piątek? ;) Widziałam się z Małgosią (tą, która dokarmiała Fasolową przez czas jej bezdomności) przy okazji naszej lokalnej wiejskiej wigilii i długo rozmawiałyśmy o psich sprawach :)
  14. Ech, Gigusia, Gigusia... Nasza Imka wczoraj po raz pierwszy dała się ułożyć na pleckach i gładzić po brzuchu. Wytrzymała tak ze 2 minuty!!! Z początkiem stycznie stuknie nam rok i 4miesiące "oswajania".
  15. Takie happy-endy to ja rozumiem! Gratuluję powiększenia Rodziny :D
  16. Po Duszkę p. Elżbieta pojedzie jednak w Wigilię. Szkoda, że nie puszczono jej ze szwami w sobotę, bo był darmowy transport. Mamy nadzieję, że w Wigilię już nic nie stanie na drodze do Duszkowego szczęścia ;)
  17. Eeeee, nie taka znów sama - jest tego psio-kocieto towarzystwa jeszcze trochę w domu ;) A jak za mało, to coś zaraz skombinujemy! :D
  18. O matko moja, ale jeśli Duszka nie będzie mogła zostać zabrana w sobotę, to nie wiem czy sprawa będzie aktualna... :( edit.: Info sprzed chwili od p. Eli - W poniedziałek będzie miała zdjęte szwy i albo w poniedziałek albo we wtorek przyjeżdża do mnie. Uffffff.... No to ja też ufffffffffffffffffffffffffffff.................
  19. Zawsze mam mieszane uczucia z szukaniem właściciela. Wychodzę z założenia, że to on powinien szukać psa. A i to nie zawsze jest dobre, bo było parę przypadków, że pies wrócił do właściciela, a mógł mieć o niebo lepszego...
  20. Też bym na sikanie postawiła :D
  21. A gdzieżby tam! Jedynie szczery podziw :) Gdzie ja bym takie Mikołajki musiała zawiesić, żeby "przeżyły"!?!?!? ;)
  22. O, widzę, że się jakieś rozdawnictwo kumoterskie bokami uprawia, no!!!!! Fajne te sopelki, bo się nie rozpuszczą ;) Ale i tak Mikołajki są poza wszelką konkurencją :D
  23. Na szczęście w jej pojęciu (Tusi znaczy), ona domek ma. I to jedyne pocieszenie w tym wszystkim.
×
×
  • Create New...