-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
A moja Lilunia się w nocy we mnie wpatruje, żebym jej... kołdrę podniosła, bo ma nosek plaskaty i nie umie się sama wślizgnąć pod kołdrę jak Kresia :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Nutusia replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie zazdroszczę Ci Ewa tej ciągłej niepewności o obawy o los tych psiaków :( -
Obawiam się, że ona nie nas pokochała, tylko nasze psy... I teraz chyba trzeba jej będzie znaleźć domek z innym pieskiem, którego pokocha, bo ludzia to raczej nie, bo po co jej taka miłość?... :(
-
Dzięki za wyjaśnienie :)
-
Wie ktoś może o jaką surowicę może chodzić - ja pierwsze słyszę o surowicy odpornościowej!
-
Myśl pozytywnie! Jak nie ten domek, to kolejny będzie jeszcze lepszy ;) O Imkę się nie martw - nie dam jej zrobić krzywdy - słowo harcerza! :)
-
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Spokojnie - znacie jakąś bajkę, która nie zakończyła by się "i żyli długo i SZCZĘŚLIWIE"? ;) Na razie jesteśmy na początku opowiadania, więc może być przez chwilę smutno, ale przecież z każdym dniem będziemy coraz bliżej szczęśliwego zakończenia! :) "Moja" Bajka trafiła taki dom, że nawet najlepszy bajarz by się nie powstydził, więc i ta Bajka też ma szanse :) -
Sama nie wiem, szczerze mówiąc... Z jednej strony, trzymać ją na psychotropach - ile pociągnie? Z drugiej, szukać domu w takim stanie, w jakim jest to jeszcze większa utopia niżby miała iść ode mnie. U mnie przynajmniej, dzięki towarzystwu psów, które lubi i zna, wróci do stanu wyjściowego (taką mam nadzieję). Analizując to wszystko zgadzam się z konfirm - ona na akceptowała, bo nasze psy nas akceptują i ona je naśladowała. Teraz nie ma kogo naśladować. I rzeczywiście jest niebezpieczeństwo, że u p. Magdy jeszcze bardziej zdziczeje :( Na razie siedzę i dziergam tłumaczenie. Zadzwonię do p. Magdy po pracy...
-
Ewu, Imką się nie załamuj - to już mój "problem" ;) Elik - poczytaj na wątku Imci...
-
Wszystkiego próbowałyśmy :( Pani, choć bardzo się stara, kompletnie brakuje doświadczenia. W życiu miała tylko jedną sunieczkę-znajdkę, od szczeniaka. Żyła 17 lat...
-
Nawet nie wiem co napisać :(
-
Rozpacz w kratkę :(
-
O jaką surowicę chodzi!?!?!? Co do ogłoszeń - przejrzę jutro co mam - dziś mam wariacki dzień :(
-
Świetnie! :)
-
Spokojnie... nużeniec daje się wyleczyć! Musiała jej spaść odporność, dlatego się uaktywnił (bo on bytuje, tylko siedzi cicho, bo normalnie jest go za mało, żeby się ujawniać). Żeby sprawdzić czy na pewno nużeniec, trza poskrobać, położyć na szkiełko i wsadzić pod mikroskop, żeby zobaczyć czy są nużeńcowe "cygara". I jeśli są - chyba najpierw obroża Advocate (tak było u Tośki). Gdyby to było za mało, daje się zastrzyki. Jeśli i to zawiedzie i drań nie wywiesi białej flagi - myśmy nacierali Tosinę takim płynem, który śmierdział naftaliną... Będę dziś w lecznicy - dopiszę do listy pytań do Doktora i Luśkowy przypadek ;) My też pięknie dziękujemy za przemiłe spotkanie! Myślę, że i ze 2 tygodnie byłoby mało, żebyśmy się nagadali :) A bułeczki - POEZJA! Szczególnie te z... makiem ;) Ciastka psie - no cóż, nawet się moim nie przyznam, bo by mnie zaszczekały!!!! Niech idą na zdrowie innym psiejkom ;)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dotarliśmy z Krakowa. Niestety, wczoraj przez większość dnia walczyłam z migreną :( Dotarły pieniążki z bazarku Mazowszanki - jeszcze raz PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! :) Dotarła też wpłata od dorcia01 - 50 zł - wdzięczność nasza ogromna :) A w nagrodę, uprzejmie donoszę, że Sonia się wczoraj... BAWIŁA z Kreską i Gapcią! Niestety, zanim się zwlokłam po aparat, było po zabawie :( Lili Nionię trochę onieśmiela i gdy się włącza do zabawy jak Sonia akurat leży na pleckach - Sońka zaczyna warczeć. Lili nie wie o co chodzi, więc rezygnuje z zabawy. Do zabawy z dużą Sońcia jeszcze wyraźnie nie "dojrzała" ;) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
U Marysi jak zwykle - SAMO ŻYCIE... -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
I po zabiegu też jej pilnujcie, bo dzikusy tak mają, że nawet jeszcze w narkozie już próbują nawiać (nasza Imka jest tego dobitnym przykładem) ;)