Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Wie psiurek co robi. Kto w takie upały sypia w piżamie.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. To super wieści! A to jest domek z dziećmi czy bez???????
  3. Trzymajcie się dzielnie.Jestem z Wami, będzie dobrze.:thumbs:
  4. Irysku, przypomina sie forum Baranka. [B]Czy mam napisać dlaczego?[/B]
  5. Czy to znaczy, że tego owczarka nie udało się złapać?
  6. Wiem cos o tym, bo przerabialam wiele telefonów od poprzednich właścicieli mojej Janki.Na początku niemal codziennie, potem sie troche uspokoili.Też były łzy i opowieści o strasznej tęsknocie. Pies był u nich przez 3 lata i.....po urodzeniu sie dziecka, juz nie było dla niego miejsca. Na szczęście, do tej pory nie wystąpili z prośba o odwiedziny u ich kochanej "księżniczki". W sierpniu minie rok odkąd Janka jest u mnie.Czasem zastanawiam się, czy jeszcze tęskni ... Mam nadzeje, że nie.
  7. Szkoda, że nie mialas dla niego kołnierza. Zawsze to mniejszy klopot, nie trzeba tak psa pilnować. Ja mam , ale wielki, bo z ONków. Ale najwazniejsze, że problem masz z głowy. Pamietam jak ja sie denerwowałam:roll:
  8. Nie Ty jedna napisałaś do Iryska:evil_lol: Chociaż ja starałam się zrobic to oględnie :cool3:. Zgadzam sie, że Baranka należałoby wyciągnąc jak najszybciej, tylko kto to ma zrobić? Bo musi to być osoba prywatna. Do Łodzi mam troche daleko, więc wiele zależy od dziewczyn z najbliższej okolicy.
  9. Uffffff ! Jakze się cieszę, że diablątko wreszcie we wlasnym domku. Oby to był domek NA ZAWSZE ! A propos, co sie dzieje z tym serwerem na dogo. Widze, że od kilku dni wszyscy maja takie same klopoty:mad::mad::mad:
  10. Irysek, może zajrzysz na wątek Baranka? Wiele osób tam bardzo za Tobą tęskni, z powodu [B]wiadomej sprawy.[/B]
  11. Niedobrze sie stało, mam nadzieję, że Irysek zrobiła krzywde tylko sobie:shake: Już nawet nie chodzi o opóźnienie w przekazaniu pieniędzy, ale o to uparte milczenie.A czy kontakt z nią jest tylko przez dogo, czy też macie jakiś tel.lub nr gg?
  12. To przerażające co zrobiono z tym psem. Wstyd sie przyznac, że jest sie też czlowiekiem.:-( Czy Moon ma allegro cegielkowe? Czy wpłaty tylko bezpośrednio na podane konto?
  13. Dajmy czas iryskowi do końca tygodnia.Jeśli ktoś wie na jakich jest wątkach, to może tam zadać to pytanie ( o ile pieniądze nie wpłyną).
  14. Ja też mocno trzymam kciuki za Reksa i Dorotkę! ( bo wiem jakie to przeżycie dla Ciebie):lol: Mało się ostatnio udzielam , bo już drugi tydzień zatruwa mi zycie zapalenie nerwu kulszowego. Starośc nie radość.:-(
  15. Mocno trzymam kciuki. :kciuki: Przecież to taki ładny psiak.:Dog_run:
  16. [quote name='Asior']ja nie chciałam nikogo dyskredytować, tylko chciałam poradzić, bo też nie wiedziałam do tej pory, ze mogą być jakieś powikłania.. :roll: a odnoszę wrazenie, ze odniosłyscie to jako atak.. OK nie bede się udzielać ;) sory jak ktoś poczuł się urażony... :roll:[/quote] No co TY Asiorku???? Kto urażony??? Tylko zdziwiony troche, ale często sie zdarza, że ile wetów tyle opinii.:lol:
  17. [quote name='Asior']dorobello, dopytaj się jeszcze o te zęby.. Bo kilka dni temu się dowiedziałam że żaden dobry wet nie zrobi tych dwóch rzeczy na raz (kastracja i czyszczenie zębów)... Potwierdziło mi to 4 znanych i bardzo dobrych wetów,.... No proszę, a mojej suczce zrobili sterylke i zęby za jednym zamachem. I to w dosyc renomowanej klinice katowickiej. Komplikacji na szczęście nie było.
  18. Trzymam mocno kciuki za ślicznego diabełka. To nic, że gryzie, jak pokochaja ,to nie będzie im przeszkadzać. Moja Janka tez gryzie ,a ma wieksze pyszczysko.:evil_lol:
  19. Oburzające ! I oni reklamują sie jako hotel z opieka weterynaryjną :angryy:
  20. Jutro ma wpłacic swoja składke Ewa z Bytomia. To na czyje konto? Jeszcze na Iryska, czy na inne?
  21. A co z tymi ludzmi, ktorzy mieli ja adoptować??????? Wycofali sie ?????
  22. Dogo, zgadzam się ,że kazdy pies zasługuje na szanse. Ale to wątek Baranka i na Niego ludzie sie deklaruja i składają. Jeśli teraz, co nie daj Boże, zrobicie zamieszanie i pieniądze przesuniecie na innego psa, to wiele osób może sie wycofać. Wiele może przejśc na inne wątki i w efekcie, cała akcja pójdzie na marne. Poczekajmy cierpliwie, myślę, że Barankowi uda sie pomóc.
  23. Biedny staruszek, szczęście, że chociaz teraz jest mu dobrze. Kochana Pani Ala !
  24. Kurcze, wszyscy chca dobrze, a psiak dalej w schronie.:shake: Szkoda ,że nie stac mnie na większa deklarację:shake:
  25. Wszystko przez ten okres urlopowy.:cool3: W poniedziałek wpłaci swoja składke Ewa z Bytomia, oczywiście na konto Iryska.
×
×
  • Create New...