-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mało nas tu dzisiaj zagląda, może przez te burze????? Ja uważam,ze trzeba go zapisać, gdyby cos się nie daj Boże zmienilo, to najwyżej zrezygnujemy. Ale tego psiaka trzeba jak najszybciej wyciągnąc ze schronu. Czy ktoś sie wreszcie zlituje i poda to konto?????????? :mad: Przecież już wpływałyby przelewy.:mad: -
Też przelalam dzisiaj swoje zobowiązanie za lipiec.:lol:
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='REJA']Widzę ,że sytuacja Rokitka znowu zła :-(.[/quote] Nie zaprzecze, niestety.:shake: Dostalam odpowiedż od p.Antoniego. Nie może Rokitka wziąć do siebie. Zaoferował pomoc behawioralną w pracy z psem. Wyglada na to, że Rokitek zamienil tylko jedno schronisko na drugie.:roll: -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Jeszcze pytanie : kto to jest p. Antoni? Teraz to juz musze wszystko wiedziec. Az mi sie telefon rozladowal, tyle bylo tych rozmow. [/quote] Pan Antoni organizował jakąs grupę interwencyjną pomocy dla zwierząt.Czy prowadzi hotelik nie mam pojęcia, Czy przyjmuje psy grzecznościowo, też nie wiem. Wysłałam do niego maila z zapytaniem. Mam nadzieje, ze miałam dobry adres i ze odpowie. Jutro rano pojade do schroniska i porozmawiam z kierowniczką, żeby to diablątko trzymali w tym oddzielnym boksie.A WY CIOTECZKI SZUKAJCIE DOMU. Albo zbiorka na hotel, bo innego wyjscia nie widzę. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wpadłam w sam środek [B]akcji ROKITEK[/B]. Telefonowała do mnie Pani ( byla właścicielka) i poinformowała, że jej córka ma załozone kilka szwów na twarzy, bo Rokitek rzucił sie, gdy sie nad nim pochylila, aby go pogłaskać. Jest obdukcja lekarska, więc Pani chyba mówi prawdę. Daleka jestem od bronienia tych Państwa, ale chyba rzeczywiście, Rokitek wymaga socjalizacji i do domu z dziećmi się nie nadaje. Niektóre psy mają paskudny zwyczaj gryzienia po twarzy. Mój niestety też. Ugryzł mojego wnuczka ( bo mu dokuczał) Ugryzł mnie ( u weta). No ale ja mojej "niedobrej "suki nikomu nie oddam. Tym się różnimy. Rokitek pewnie jest w totalnym stresie, stąd jego nieprzewidywalne zachowania. Pomóżmy temu malemu diabełkowi, bo może marnie skończyć.:shake: -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie masz za co dziekować. Mogłam go nie odnaleźć wczoraj, byloby jedno zamieszanie mniej:evil_lol: Na razie siedzi bidok sam w boksie hotelowym, ale to tylko chwilowo, bo maja oblożenie w hoteliku. Pytałam. Teraz pytam o p. Antoniego. Telefon, lub adres. Pojade tam i dowiem sie na miejscu.Ale mam czas tylko do jutra dopołudnia. Wyjezdzam i wracam w piatek. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam ze schroniskiem.Rokitek zostal złapany i juz jedzie spowrotem do schroniska. Kierowniczka pyta, czy byl szczepiony na choroby zakaźne.? -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Monika, skąd masz te informacje, to jest pewne??? Już dzwonię do schroniska. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia07']I co z Rokitkiem:-(??[/quote] Zapewne przebywa u swoich bytomskich właścicieli.Chyba nie zdążył od wczoraj uciec?:roll: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze byłoby, gdyby ktos tę buchalterię prowadził :lol: Może ta sama osoba, która liczyla finanse Bonuska? Ode mnie też 10 zl co miesiąc. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
No fakt, dzisiaj wątek Rexa troche zamilkł, ale było trochę szumu na innych:evil_lol:, więc jakas równowaga zostala zachowana. Kogo to ugryzł ten Twój brytan? Bo ja odniosłam wrażenie, że to nieslychanie spokojny piesio.:evil_lol:. Tak czy inaczej, na pewno nie była to jego wina. Co do qup , to przeciez przy zmianie pożywienia to normalne. A profilum mu smakuje, to które kupilaś w piątek? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ciapuś']Baranek jest wspaniały i bardzo potrzebuje pomocy ale boję się że nie damy rady zebrać na hotelik dla niego[/quote] Nawet nie chce o tym slyszeć.:mad: Musimy mu pomóc, tak jak Bonusikowi. Prosze podać konto na pierwszej stronie i deklaracje wpłat. Nie wiem kto zajmował sie tą buchalterią i do kogo apelowac?:roll: -
Cudownie! Ewatonieja, należą Ci sie od wszystkich wielkie podziękowania, :loveu: za dostarczenie pacjenta w bezpieczne ( wreszcie) miejsce. Czy ktoś będzie mógł odwiedzać Bonusika i zdawać relacje? Myśle o kimś kto w pobliżu mieszka?
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Po przeczytaniu tych komentarzy, przyznaje, że mam duzy dyskomfort, że odnalażłam psa i oddalam go w ręce nieodpowiedzialnych włascicieli:shake: Mogłam go odebrać i zawieźc we wskazane miejsce. Wczoraj pytalam kilkakrotnie na forum, co mam zrobić, jeśli Rokitek będzie w schronisku w Bytomiu. Nikt mi nie odpisał. Wg mnie jedynym rozwiązaniem jest przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej, dopelnienie formalności i zadecydowanie o dalszym losie psa. To chyba zadanie dla osoby, która wyadoptowała Rokitka do Bytomia. Roztaczanie czarnych scenariuszy, niewiele teraz pomoże.:shake: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę podac konto, zbierać deklaracje wpłat i niech sprawa Baranka ruszy. Pare osób już wyraziło chęc pomocy. Ja też. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']To ja już nie wiem co o tym myśleć :shake:. Tylko dlaczego po 4 dniach jak Rokitek się zgubił to szukali sobie nowego psa bo dzieci tak chciały ? Gdzie tu odpowiedzialność ? Przecież DT też ponosi pewną odpowiedzialność za psa którym się opiekuje. A jeśli oni byli już nawet DS dla Rokitka (bo nie wiem jak to w sumie jest formalnie załatwione) to skoro go tak kochająto dlaczego już szukali nowego psa, nie myśląc co z Rokitkiem ???[/quote] Tez niestety nie wiem jak to było załatwione.:shake: Ale jakie teraz jest wyjście? Zabrać im psa na siłę??? Do tego musiałyby być solidne podstawy.Juz chyba lepiej zaproponowac pomoc? -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam chwile przez telefon z właścicielka Rokitka. Przyznała, że maja z nim klopoty, gryzie dzieci, jest bardzo zazdrosny. Ale powiedziała też, że go juz pokochali i chca aby z nimi został. Będą z nim pracować. NIe wiem co o tym myśleć. Na razie nie ma innej alternatywy i chyba trzeba dać im szanse. Szkoda, że nie ma ich na dogo, byłby jakiś kontakt na bieząco i wiadomości. Zastanawiające, że nie szukali go od wtorku.Pani twierdziła, że nie wiedziala, że w Bytomiu jest schronisko.:crazyeye: Podobno szukała w schronisku w Zabrzu i rozpytywała po okolicy.Po moim telefonie, wydawała sie być szczerze ucieszona, no i zaraz przyjechali do schroniska.:roll: Ale ja to jestem niepoprawna naiwniara, więc niekoniecznie mam racje.:evil_lol: -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
bela51 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Rewelacja!!!:multi::multi::multi: Edyta - Ty Czarodziejko ( nie mylić z czarownicą):evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[B]TO BYŁ ROKITEK !!! [/B] Dostałam przed chwilą telefon od włascicieli, Pani wyglądała na uradowaną, jedzie z nimi do domu. Oby to było szczęsliwe zakończenie.:multi: -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wróciłam przed chwilą ze schroniska. Czy znalazłam Rokitka ciągle nie wiem, jego własciciele mieli dojechac tam do godz. 13 i dac mi znać. Siedze jak na szpilkach.Już sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam zawiadamiając ich. Ale nie dałyscie mi wyboru.Zresztą nie wiem czy to Rokitek. Zgadzał sie wygląd i data przwiezienia do schrioniska. Przebywa na kwarantannie.Dam znac jak tylko sie cos dowiem. -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Myślę, że pora zmienić tytuł wątku. Bo ten brzmi bardzo przygnębiająco., a dla Pikusi przecież rozpoczyna się nowe zycie. Wierzę, że będzie ono dlugie i szczęśliwe.:loveu: