-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Dorotko, nie wiem co zamierzasz zrobić. Groziła Ci sądem, czy policją jak jej nie zapłacisz?, Czy to była polubowna rozmowa? Ten mały gryzoń naprawde uszkodził jej nogę, czy tylko zadrapał? Wywaliłaby sie na krzywym chodniku, na uilicy i tez nikt by jej nie dał grosza. Skąd sie biorą tacy ludzie ?:shake:
-
Ale wredna jędza.:mad: Wybaczcie, ale musiałam sobie ulżyć. Dorota, ta "pani" juz nie powinna obejrzec ani grosza. To jest bezczelne naciąganie. Niech idzie na policje, ciekawe co jej powiedzą.A może na jej żądania znajdzie sie jakis paragraf.:cool3: Dziewczyny dobrze Ci radziły, ani grosza wiecej.
-
Cholera, trafiłas na naciągaczkę.:mad: Chyba trzeba będzie zapłacic, bo gotowa podac Cie do sądu. A kto zadecydował o tej obserwacji??????
-
Kurcze, ale sobie wybral moment na gryzienie.:mad: Ja wielokrotnie przepraszałam i płaciłam za spodnie, bo moja poprzednia suka uzywała nieraz zębów, ale widocznie trafiałam na wyrozumiałych ludzi. Spróbuj dogadać się z kobietą. W końcu to mały piesek, bardzo jej nie dziabnął.W dodatku szczepiony na wszystko.:razz:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
To wspaniała wiadomość.:loveu: Dorota, chyba nie pomoge z trasportem, a bardzo bym chciała. Auto mi ostatnio fiksuje, powinnam jechac do mechanika, ale na razie nie mam kasy:shake:. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Słodki ten Reksio.:loveu: Szkoda, że ciągle nikt sie w nim nie zakochał. A czy Reksio ma allegro? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi smutno, jak o nim pomysle. Zeby się znalazł, to najwazniejsze. Będzie musiał chyba jakis czas spedzic w schronie ? Potem można zorganizowac jakąś zbiorke na hotelik, już tyle akcji sie powiodlo, mo taka dla niego tez sie uda? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przeglądalam troche wątek Waszego Duetu i stąd pytanie. Pojawia sie tam jakiś kojec. Tylko nie doczytałam gdzie i dla kogo. Nie móglby byc dla Marsa??? Najważniejsze żeby sie znalazł. Serce mnie boli, bo taki podobny do mojej Janki. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/79/92e1d1070f013fedmed.jpg[/IMG][/URL] -
Jesli domek jest sprawdzony, to oczywiście nie ma znaczenia. Tylko ktoś musi zadać sobie wiecej trudu, aby to sprawdzić. Należy myśleć pozytywnie, może to akurat SUPER DOMEK.:lol:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jamor, ty potworze:mad::mad::mad::mad::mad:. A ja już leciałam po prochy na uspokojenie ( bo nie jestem pierwszej mlodości).:evil_lol: -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie chce nawet się wypowiadać, co myśle o ludziach, którzy zwracają psa.:mad: Moze wyciagnąć bide do hotelu????? Monika , naglośnij sprawe, zrobimy jakąś zbiórke? Co myslicie ???:-( -
Witamy po wczasach i zazdraszczamy następnych.:evil_lol:
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jaka piekna ta bieda :-(. Monika napisz co jej jest. -
Jeśli to osoba sprawdzona, to wiadomość rewelacyjna. Choć ja troche sceptycznie podchodzę do zagranicznych adopcji.:roll:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bounty , trzymaj się, na pewno wszystko sie ułoży. Życie często potrafi dać w d..., ale trzeba wierzyć w lepsze jutro. Wszystko co dobre jeszcze przed Tobą. A ten łazęga na pewno sie znajdzie.:diabloti: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Lara, dam 10 zł. Prześlij konto na PW. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bounty napisz prosze coś więcej o Marsie. On byt Twoim tymczasowiczem? Robimy na dogo tyle zbiorek na psy, może na Marsa też będzie można sie "skrzyknąć", o ile oczywiście wróci. W schronisku bytomskim szukałas go ? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOMA'] Czyli została Hera i Tinka. [/quote] Wybaczcie, nie śledze wątku zbyt dokładnie, ale chcialam zapytać co z Marsem? On wygląda jak braciszek mojej Janki, stąd bardzo zapadł mi w serce. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie przez kilka dni. Jakże sie cieszę, że Baranek-Ares już jest szczęsliwy !!! -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorotko, chyba koniczynki wreszcie zadzialaly, bo moja mama juz po operacji. Ale ciągle jeszcze jeżdże do Bielska na kontrole,byłam juz 2 razy i we wtorek znowu jedziemy. Oby ostatni raz, bo szczerze mam dosyc tych wycieczek w upale samochodem bez klimy. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam swoją skladke za sierpień. W poniedzialek powinna wpłynąć. -
Czy to znaczy, że nasze deklaracje miesięczne są opieka wirtualną? Dla mnie to jest to samo, ale może nie dobrze rozumuję. Proszę rozwiń temat.Jesli to jest to samo, to oczywiście sie zgadzam.
-
Czy to chore oczko Bonusa było diagnozowane???????? Czy po prostu nie da sie juz nic zrobic?