-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale super filmik i super psiarnia.:evil_lol: Nasz Baca jest rewelacyjny:loveu: Chyba zostanie już Bacą, skoro reaguje na swoje imię? Zreszt a to imie pasuje do niego.:loveu: -
Trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia.:lol:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo sie cieszę z powodu tej suni collie. Taka bidulka była przestraszona i tak długo przebywała w tej mordowni. Dobrze, że już bedzie szczęśliwa.:multi: -
Uff, dogo wreszcie ożyło :multi: Agmarek, myślalam o zalożeniu wątku, ale ze wstydem przyznaje, że nie wiem jak się za to zabrać.:oops:
-
Hmmm....:razz: To wprawdzie fanklub Szansy, ale i jej Pani niczego nie brakuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]CUDO ![/B]:loveu:
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Witaj Marsiku ! Jak dzisiaj Twoje zdrowie? Ciotki sie martwią. -
Szansunia jeszcze bardziej wypiekniała.:loveu: Chociaż myśłalam, że to niemozliwe :loveu::evil_lol: Pozdrawiamy i miziamy :evil_lol:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella'] Rex dobrze, łasi się, cieszy się na widok państwa, szuka pana na dworze, czeka pod drzwiami. Państwo zadowoleni :) :multi::multi::multi:[/quote] To wspaniałe wiadomości. :lol: Dorotko, ciesz się, że Rex ma wreszcie swój domek, i nie przejmuj sie tą durną babą.:evil_lol: -
Myślę, że dorobella postąpi tak jak będzie dla niej najkorzystniej. A jak juz pisałam, to nie będzie miec znaczenia, czy ten mandat zapłaci w całości, czy na raty. To i tak idzie na skarb państwa a nie dla babsztyla.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Być może Baranek trafi na kanapę i zostanie kanapowcem. Ale myślę, że różne psy, maja różne potrzeby. Moja poprzednia sunia, długowłosa ONka chętnie sypiała w łóżku, na co jej pozwalałam. Ale latem, a własciwie, juz od wiosny, jej obsesją było przebywanie na balkonie.I najchętniej spałaby również tam, ale niestety, ponieważ była suką pyskatą, nie mogłam pozwolić, aby urządzała sąsiadom koncerty. Za to na wakacjach, od świtu do nocy leżała przed domkiem w trawie. I wtedy była najszczęśliwsza. -
Bico, niestety, nie dla wszystkich 200 zł to mała kwota.:shake: Ja rozumiem dorobelle. A zapłacenie mandatu w calości ,czy na raty, nie zmieni ewentualnych dalszych posunięć tego wstętnego babsztyla.
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
NIe bylo mnie 2 dni. Ciesze się, że Mars jest leczony. A jak mały szczylek? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gratuluję i przyłączam się do życzeń.:laola: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[B]Pomóżmy Bounty finansowo, nie ma kasy na leczenie psów[/B].:-( -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Zanim światełko na dobre rozbłyśnie, to myślę, że trzeba tego [B]uciekiniera koniecznie wykastrować[/B].:razz: Pomóżmy Bounty, cioteczki.:modla: -
Mam nadzieje, że to nic powaznego? :-(
-
Super, na pewno będzie dobrze.:multi: A czy Dragonek sie coś odzywał ?
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Clyde, żegnaj piesku [*] Tym bardziej to smutne, że przeżył Kreżel i miał trafic do miejsca, gdzie miał byc bezpieczny.:-( Podejrzewam, że nikt nawet nie wiedział, który z psów to Clyde. Wszak były ich setki.:-( -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy'] [IMG]http://images41.fotosik.pl/61/4f9329468e510118med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/65/9966fefe0a7631d9med.jpg[/IMG] [/quote] [B]Piękny Mars o bursztynowych oczach czeka na swoja szansę.[/B] -
[quote name='Aleksandrossa'] [B][SIZE=4][IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8Xnv-0fpI/AAAAAAAARjk/mhKDNXHO6Vk/s800/DSC05660.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8XnmiiLkI/AAAAAAAARjo/1rjhYF4-yQ8/s800/DSC05661.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8Xnt1SWHI/AAAAAAAARjs/dK38F_qRAbY/s800/Szymon.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [/quote] Pokaż jaki piękny z Ciebie rudy lisek:loveu::loveu::loveu:
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Ponieważ Odi podpisała się pod postem, mam nadzieje, że nie zostanie on usunięty. A sprawa Clyda doczeka się wyjaśnienia. -
Sliczna, kochana ,siwa mordeczka:loveu: I przepiekne oczy:loveu: I jeszcze w temacie finansów, do cioteczki prowadzącej buchalterie: 6.08. przenioslam swoja deklarację z Bonusa na Szamana i wpłaciłam grosik.Nie ma mnie na wykazie, prosze o sprawdzenie.