Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Ale super filmik i super psiarnia.:evil_lol: Nasz Baca jest rewelacyjny:loveu: Chyba zostanie już Bacą, skoro reaguje na swoje imię? Zreszt a to imie pasuje do niego.:loveu:
  2. Trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia.:lol:
  3. Bardzo, bardzo sie cieszę z powodu tej suni collie. Taka bidulka była przestraszona i tak długo przebywała w tej mordowni. Dobrze, że już bedzie szczęśliwa.:multi:
  4. Uff, dogo wreszcie ożyło :multi: Agmarek, myślalam o zalożeniu wątku, ale ze wstydem przyznaje, że nie wiem jak się za to zabrać.:oops:
  5. Hmmm....:razz: To wprawdzie fanklub Szansy, ale i jej Pani niczego nie brakuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [B]CUDO ![/B]:loveu:
  7. Witaj Marsiku ! Jak dzisiaj Twoje zdrowie? Ciotki sie martwią.
  8. Szansunia jeszcze bardziej wypiekniała.:loveu: Chociaż myśłalam, że to niemozliwe :loveu::evil_lol: Pozdrawiamy i miziamy :evil_lol:
  9. [quote name='dorobella'] Rex dobrze, łasi się, cieszy się na widok państwa, szuka pana na dworze, czeka pod drzwiami. Państwo zadowoleni :) :multi::multi::multi:[/quote] To wspaniałe wiadomości. :lol: Dorotko, ciesz się, że Rex ma wreszcie swój domek, i nie przejmuj sie tą durną babą.:evil_lol:
  10. Myślę, że dorobella postąpi tak jak będzie dla niej najkorzystniej. A jak juz pisałam, to nie będzie miec znaczenia, czy ten mandat zapłaci w całości, czy na raty. To i tak idzie na skarb państwa a nie dla babsztyla.
  11. Być może Baranek trafi na kanapę i zostanie kanapowcem. Ale myślę, że różne psy, maja różne potrzeby. Moja poprzednia sunia, długowłosa ONka chętnie sypiała w łóżku, na co jej pozwalałam. Ale latem, a własciwie, juz od wiosny, jej obsesją było przebywanie na balkonie.I najchętniej spałaby również tam, ale niestety, ponieważ była suką pyskatą, nie mogłam pozwolić, aby urządzała sąsiadom koncerty. Za to na wakacjach, od świtu do nocy leżała przed domkiem w trawie. I wtedy była najszczęśliwsza.
  12. Bico, niestety, nie dla wszystkich 200 zł to mała kwota.:shake: Ja rozumiem dorobelle. A zapłacenie mandatu w calości ,czy na raty, nie zmieni ewentualnych dalszych posunięć tego wstętnego babsztyla.
  13. Biedny staruszek, dobrze, że chociaż ostatnie tygodnie był szczęśliwy. Szkoda, że dopiero na koniec swego psiego zycia.:-(:-(:-( Bardzo współczuje Pani Ali. :-(
  14. NIe bylo mnie 2 dni. Ciesze się, że Mars jest leczony. A jak mały szczylek?
  15. Gratuluję i przyłączam się do życzeń.:laola:
  16. [B]Pomóżmy Bounty finansowo, nie ma kasy na leczenie psów[/B].:-(
  17. Zanim światełko na dobre rozbłyśnie, to myślę, że trzeba tego [B]uciekiniera koniecznie wykastrować[/B].:razz: Pomóżmy Bounty, cioteczki.:modla:
  18. Mam nadzieje, że to nic powaznego? :-(
  19. Super, na pewno będzie dobrze.:multi: A czy Dragonek sie coś odzywał ?
  20. Clyde, żegnaj piesku [*] Tym bardziej to smutne, że przeżył Kreżel i miał trafic do miejsca, gdzie miał byc bezpieczny.:-( Podejrzewam, że nikt nawet nie wiedział, który z psów to Clyde. Wszak były ich setki.:-(
  21. [quote name='BoUnTy'] [IMG]http://images41.fotosik.pl/61/4f9329468e510118med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/65/9966fefe0a7631d9med.jpg[/IMG] [/quote] [B]Piękny Mars o bursztynowych oczach czeka na swoja szansę.[/B]
  22. [quote name='Aleksandrossa'] [B][SIZE=4][IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8Xnv-0fpI/AAAAAAAARjk/mhKDNXHO6Vk/s800/DSC05660.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8XnmiiLkI/AAAAAAAARjo/1rjhYF4-yQ8/s800/DSC05661.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sg8Xnt1SWHI/AAAAAAAARjs/dK38F_qRAbY/s800/Szymon.JPG[/IMG][/SIZE][/B] [/quote] Pokaż jaki piękny z Ciebie rudy lisek:loveu::loveu::loveu:
  23. Ponieważ Odi podpisała się pod postem, mam nadzieje, że nie zostanie on usunięty. A sprawa Clyda doczeka się wyjaśnienia.
  24. Sliczna, kochana ,siwa mordeczka:loveu: I przepiekne oczy:loveu: I jeszcze w temacie finansów, do cioteczki prowadzącej buchalterie: 6.08. przenioslam swoja deklarację z Bonusa na Szamana i wpłaciłam grosik.Nie ma mnie na wykazie, prosze o sprawdzenie.
  25. Jakieś 2 miesiące temu małą Bajeczkę 3-łapkę ,potrącił samochód. Ale z tego co wiem, juz wszystko jest z sunia w porządku.:lol:
×
×
  • Create New...