Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. I jakos nie doczekalam sie odpowiedzi.:shake: Jeśli psiak bedzie w schronisku, to co mam zrobić?????????? Chyba lepiej byłoby go tam nie zostawiać????????
  2. Wilczek napisała do mnie dzisiaj, bo ja nie śledziłam tego wątku. Jutro rano pojade do bytomskiego schroniska. Oby tam był.:roll: I obym go poznala.:roll: Jesli będzie to moge go stamtąd zabrać, tylko co dalej???????? Z kim sie skontaktować, bo do domu go zabrac nie mogę.
  3. Rzeczywiście, okropne te ostatnie dni. Na innych wątkach tez nie lepiej.:-( Pikusia na pewno za kilka dni troche dojdzie do siebie.Chociaz wiem jak mi było przykro, gdy Janka całymi godzinami wpatrywała sie w okno:-( bo jej historia jest bardzo podobna do historii Pikusi. Ale będzie dobrze, na pewno ! Isadora, wiem, że wszystko to najbardziej Ciebie dotkneło. Trzymaj się, jeśteśmy z Tobą.
  4. Dziewczyny, zróbcie taką akcję jak dla Bonuska. Ja zawsze troche sie dołożę, inni pewnie też.:-(
  5. Bidulka.:-( Uważaj na nią, te długowłose ONki to straszne alergiczki:shake: Ale ze od klosza???????? Moze to obroża na insekty ja uczuliła?
  6. Fanklub Szansy domaga sie raportu o zdrowiu.:mad:
  7. Ciekawe, czy Pikusia juz dojechała do nowego domku?
  8. Wiesz, można chyba prosić o adresy jakichś pensjonariuszy i zapytać. Ale to chyba lepsze wyjście niż niebezpieczeństwo, że Baranek zostanie zagryziony? Zobaczymy ,jaka bedzie odpowiedz z Glogowa.
  9. Mysle, że Bajka gdzieś w terenie, bo nie ma jej nawet na GG. Ale my nie zapominajmy o staruszku :-( Wybili oko, połamali biodro, wyrzucili na ulicę (668307515) - Aukcje internetowe Allegro
  10. [url=http://www.allegro.pl/item662814304_bernardyn_wiktor_pomoz.html]Bernardyn WIKTOR - pomóż... (662814304) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Zostało jeszcze pare cegielek i 1 dzień do końca aukcji. Pomóżmy Wiktorowi !
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/35d76720140226aamed.jpg[/IMG][/URL] To wczorajsze zdjęcie Reksia w poczekalni u weta.
  12. Z tego co zrozumiałam po wczorajszej wizycie u weta, to lekarz na razie nie widział potrzeby wykonywania przeswietlenia. Stwierdził, że ew. pęknięcia żeber dośc długo sie goją i dają dolegliwości bólowe co najmniej 2 miesiące. W poniedziałek jedziemy na badanie krwi, bo wczoraj nie mmieli odczynników.
  13. Własnie weszłam na dogo i przeczytałam. To chyba idelana oferta dla Baranka? Działajmy szybko. Może jeszcze będzie miejsce?
  14. A ci z miejscem hotelowym po Szamanku? Bo juz sie zgubilam :roll:
  15. Moją Jankę, tez przywiózł do mnie jej Pan. :-( Troche potrwało zanim sunia odnalazła sie w nowym domu. Jesteśmy razem juz blisko rok i mam nadzieję ,że zapomniala o swoim poprzednim domu. Zyczę Pikusi,. aby i ona jak najszybciej przestała tęsknić.
  16. Dorobella, ja Cie doskonale rozumiem. Tak tylko sie rozmarzyłam...:evil_lol: Ale życie niestety potrafi korygować nasze marzenia. Sama nie mam odwagi, aby wziąc drugiego psa. I dlatego, że boje sie o uklady z Janką i dlatego, że też boje sie ,że sama sobie nie poradzę.( nie te lata i nie to zdrowie, że nie wspomne o finansach).:shake: Musimy zewrzeć szeregi i szukac intensywnie dobrego domku dla Rexa.
  17. To śliczny psiak ! Dobrze, że ktos to dostrzegł :loveu:
  18. Bonusku, żeby i Tobie trafił się taki domek jak Szamankowi :loveu: Ale najpierw musisz uciec z tego schronu.:Dog_run:
  19. No i miałam okazje poznac Reksia, jego czworołapną przyjaciółkę i przede wszystkim Dorote i jej synka. Słuchajcie, Rex to na prawde bardzo fajny psiak. Nie dośc, że ładny i zadbany, to jeszcze grzeczny, wpatrzony w swoją Panią jak w obrazek. Dał się pogłaskać i pomiziać bez żadnego warczenia.:lol: Ładnie chodzi na smyczy i grzecznie jechał w samochodzie. Dla takiego cuda trzeba poszukać nie byle jakiego domku:evil_lol:. Chyba, że dorobella... ale nie chce tutaj nic sugerować ani naciskać.:razz: Dzisiaj było super, zobaczymy jak przebiegnie wizyta u weta w poniedzialek.
  20. Staruszek niesmiało prosi o piątaka :-( Wybili oko, połamali biodro, wyrzucili na ulicę (668307515) - Aukcje internetowe Allegro
  21. Nie było mnie 2 dni, a tutaj takie smutne wieści :-(:-( Akselku [*]
  22. Miałam racje, ze jestes dla Reksa Dobrą Wróżką :loveu: Oczywiście z koniczynek bardzo sie ucieszę. Wczoraj poszedł ode mnie drobny przelew, ale postaram sie jeszcze pomóc. Na razie uciekam, nie bedzie mnie 2 dni ( jak dobrze pójdzie).:lol:
  23. Szymek, Ty rudy Lisku, jeszcze nie masz domku???
  24. Wiesz dorobella, tak myśle, że bardzo pokochałeś Rexa.:loveu: Zuzlikowa - zgadzam sie na wszystkie Twoje propozycje.:evil_lol:
  25. Oby na zawsze. Może ci ludzie coś w końcu zrozumieli? Nie pozwólcie, aby znowu go skrzywdzili .
×
×
  • Create New...