Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Podejrzewam, że nową okolicznością może być zakochany DT ? Ale to tylko moje domniemywania, bo nic nie wiem.:shake:
  2. Podnosimy wątek pięknego Marsa. Ciotki, zaglądac prosze częściej.:lol: Podobno Mars nie ma szczepienia na wirusówki. Może ktoś rzuci jeszcze grosik.
  3. Bardzo sie cieszę :multi: Dziewczyny, jesteście WIELKIE :loveu::loveu::loveu:
  4. Deklaracja nie jest duża ( 10 zł ) ale będzie stała.
  5. Przykro mi, przeciez nie jest jeszcze stara :shake: To zapewne nie leczone jakieś stany zapalne ? W końcu nie wiadomo co sunia przeszła w swoim życiu. Rzeczywiście, trzeba na nią bardziej uważac. Albo nauczyć ją języka migowego. I to wcale nie jest żart.:lol:
  6. [quote name='Pysia']Jasne :roll: Pani BW uwielbia spać ze smierdzącym, zapchlonym psem. Oblepionym pod ogonem kupami, obejszczanym i cuchnącym na kilometr. Przecież spać z takim psem to ogromna przyjemność. Teraz jest wygolony więc pewnie tak nie capi. Ale juz niedługo.... Odrośnie i będzie znowu pomagał zasnąć :angryy:[/quote] Ja nie jestem zaskoczona, skoro to druga p.VV.:cool3: Oprócz weta potrzebny tam jest inny lekarz.
  7. Bazarek SUPER.Kupujcie dziewczyny!
  8. A co nowego u dorobelli ? Czyżby wyjechała na zasłuzony urlop?;)
  9. A jak pozostałe psiaki? Zdrowe? A masz jeszcze tego malucha?
  10. [B]Lisku, pokaż się, jaki jesteś śliczny[/B] !
  11. [IMG]http://images48.fotosik.pl/65/9966fefe0a7631d9med.jpg[/IMG] [B]Mars, pokazuj się ciotkom, bo straszna tu cisza ! [/B]
  12. Czy są jakieś nowe wieści z domku Rexa? Oczywiście muszą byc najlepsze:loveu:
  13. Kochane biedactwo, dobrze, że ma taki dom jak Wasz.:loveu: Myślę, że z czasem lęki miną. Moja sunia, która jest u mnie rok, też na początku bała sie wychodzić na spacery. Niestety nie miałam siły jej wynosić ( bo to ONka), chodziłyśmy więc na spacery w środku nocy, gdy nie było ludzi. Teraz jest już prawie dobrze. Pisze "prawie", bo niejednokrotnie spacery są jeszcze oprotestowane. Wtedy jej odpuszczam i idziemy , gdy juz jest zdecydowana:evil_lol:
  14. Oj. Sabunia chyba skradła Wam serca :loveu:
  15. Jakie biedactwo.:-( Jak to psiątko musi cierpieć.:-(
  16. A jak sytuacja Migotki wyglada na dzien dzisiejszy??? Czy dalej jest w tym domku?
  17. A jak sztuacja wyglada na dzisiaj??? Czy kto
  18. Podajcie proszę link do wątku Pięknej.
  19. Życzymy szczęsliwej podrózy, i czekamy na wieści z domku.:lol:
  20. Pewnie myśłałyście już nad różnymi rozwiązaniami. Ale czy siłowe, przy pomocy policji ,też były brane pod uwagę? Czy nikt nie chce Wam pomóc, bo to zbyt znana osoba? Ale przecież nie stoi ponad prawem??????????
  21. Malawaszko :tort::new-bday: Może chociaż tej drugiej bidzie się uda? A wlaściwie jaki jest status tych psów? One są jej wałsnością :crazyeye:
  22. Oj bidulek:evil_lol:. Dziewczyny maja lepiej, bo można załozyć fartuszek po operacji. Czym zastąpić klosz???:bigok:
  23. Niektórzy gliniarze, są w porządku:loveu: Ostatnio też udało mi sie wywinąć od mandatu.:evil_lol:
×
×
  • Create New...