Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Monika, ja proponuje zapytać kierowniczkę schronu, czy jakiś zadatek zalatwi sprawe, aby Rokitek mógł dalej siedzieć w tym boksie. Ty zadzwoń i załatw, to ja pojade. Oni dzisiaj są do 13.00. Ja jutro wyjezdzam na tydzien.
  2. Nie spodziewałam sie takich wiadomości... :-( Trzymam kciuki.
  3. Jesli wątek przerodzi sie w kłotnie, to rzeczywiście temat Rokitka zostanie [B]zakończony na wieki[/B]. :-( [B]Prosiłabym, aby osoby które deklarowały pomoc finasowa, wypowiedziały się, czy podtrzymuja swoje deklaracje.[/B] Uważam, ze na dzien dzisiajszy najlepszym wyjsciem jest zalegalizowanie pobytu Rokitka w tym hoteliku , aby spokojnie można było szukac domu lub innych rozwiazan.
  4. Ja w sprawie koniczynek.Hmmmm ... mialam nie pisać.:roll: Ale skoro pytacie.:roll: Widocznie niedowiarkom nie pomagają. :shake: Pojechalam z mamą na zabieg 1 lipca i, nie uwierzycie... spieprzyla sie aparatura w klinice. Tyle dobrze, że wczesniej, a nie w trakcie operacji:mad::mad::mad:. Znowu termin przesuniety o 3 tygodnie:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Przy okazji zrobie antyreklamę Klinika OKULUS Bielsko-Biała.
  5. Ada, zgadzam sie z Tobą. Boję się tylko, że psiak sobie nie poradzi w schronisku jak wróci do boksów z innymi psami. Przecież w Jastrzebiu był poważnie pogryziony. Dlatego tymczsowo należałoby opłacic ten hotelik, aby był bezpieczny.Bo jak podkreślam, jego pobyt w boksie hotelowym jest [B]tylko chwilowy.[/B]
  6. Pewnie, że Szajbus gada głupoty:evil_lol: pewnie jestem od niej starsza:evil_lol: Ale zyjemy w wolnym kraju, i nie kazdy musi mieć konto.:diabloti:
  7. Jestem też za jak najszybszym zbieraniem środków dla Baranka. Uzgodnijcie tylko na czyje konto. Jesli o mnie chodzi może być iryska:lol:
  8. Bardzo sie ciesze, że Sabunia tak szybko wraca do zdrowia.:lol:
  9. Ciekawa jestem, czy bardzo smutna sunieczka? Czy juz powoli sie aklimatyzuje?:roll:
  10. To dobre wiadomości. Gdyby jeszcze ktoś go pokochał...
  11. Dorobella, jak w marcu sterylizowałam swoja sukę, to do lecznicy przychodzili ludzie z talonami ze schronisk. Nie wiem jakie psy załapywały sie na te talony. Czy schroniskowe, czy inne też? Mogła byc to akcja marcowa. ( zniżki, talony, itp.) Moge zapytac w lecznicy na Schenka o ceny. U tych wetek było stosunkowo tanio, jak pytałam o sterylizacje. Kastracja psów zawsze tańsza. Linieniem bym sie na Twoim miejscu nie martwiła.Taka jego uroda. I taki teraz okres,Moja suka linieje [B]makabrycznie [/B]choc jest zdrowa i wlewam w nią Omegan.
  12. [quote name='bela51']Nikt za darmo nie będzie trzymał psa w hoteliku.Jest tam dzięki uprzejmości p.kierowniczki i dlatego że akurat jest miejsce.Jeśli zjawi sie jakiś piesek z pieniędzmi, to Rokitek wyląduje na kwarantannie, ponieważ nie dostarczono ksiazeczki zdrowia.[/quote] Dogo, może niejasno sie wyrazilam, ale w hoteliku przy schronie Rokitek jest tylko [B]chwilowo[/B], i ta chwila może trwac do jutra, albo jeszcze 3 dni. Nie wiem. Rozmawialam z p.kierowniczką dzisiaj rano i powiedziala, ze dopóki jest wolne miejsce to ona go tam trzyma , jak podkresliła [B]nielegalnie[/B]. Bo nie ma jego ksiązeczki zdrowia.( nie wspominając już, że za darmo) Jesli przyjdzie jakiś pies na hotel, który zapłaci, to Rokitek pójdzie na kwarantanne. Albo do ogólnych boksów, jesli w tym czasie ktoś dostarczy ks. zdrowia. Nie łudziłabym się, że Rokitek tam długo zagrzeje miejsce. Są wakacje i ludzie zawozą psy do hoteli. A to mały hotelik.:shake: Jeśli ktos da mi gwarancje, że zapłacimy za pobyt Rokitka, to pojadę jutro i postaram sie na swoją odpowiedzialność, załatwić aby Rokitek pozostał w hoteliku już legalnie ( tzn. za pieniądze). O ile oczywiście już sytuacja nie uległa zmianie na niekorzysć Rokitka.
  13. Nikt za darmo nie będzie trzymał psa w hoteliku.Jest tam dzięki uprzejmości p.kierowniczki i dlatego że akurat jest miejsce.Jeśli zjawi sie jakiś piesek z pieniędzmi, to Rokitek wyląduje na kwarantannie, ponieważ nie dostarczono ksiazeczki zdrowia.
  14. Monika prosi o pomoc i zbiórke, sama też się dołoży. Miała rozmawiać z Wilczek, ale bez kompa to jak bez ręki. Może wieczorem jej ktoś naprawi.Ale to nic pewnego.
  15. Dzwoniłam dzisiaj do schroniska. Rokitek dalej w boksie hotelowym (nielegalnie jak powiedziała p.kierowniczka). Ksiązeczka dalej nie dostarczona. Nie wiem w końcu gdzie jest ta ksiązeczka i dlaczego nie można jej wyslac? Monice padł komputer, telefonowała do mnie. Apeluje do fanklubu Rokitka abyście pomogły temu psiakowi. Może jakaś zbiórka, chocby na hotelik przy bytomskim schronisku. Albo jakiś płatny tymczas? Ten psiak bez Waszej pomocy naprawde źle skonczy:shake: Mnie jest go serdecznie żal, ale sama nic nie jestem w stanie zrobić.
  16. Kto może niech wpłaca juz skladke za lipiec.Ja swój przelew zaraz zrobię.:lol:
  17. Myślę, że kazdy chce jak najlepiej. Aby było szybko, dobrze i niezbyt drogo. Ogladalam strone u jamora, może i wygląda imponująco, ale czy Barankowi jest potrzebne specjalistyczne szkolenie?Czy dobra opieka i spokój? Wybierzcie miejsce sprawdzone i niezbyt drogie, aby jak najszybciej Baranka wyciągnąc ze schronu. Rozsylajcie proszę zaproszenia na wątek do innych cioteczek ( i wujków.);)
  18. Czy ktos z fanklubu Rokitka dzwonił może do schroniska? Czy książeczka psiaka została dostarczona i gdzie Rokitek przebywa? Na kwarantannie? Zadaje tyle pytań, bo martwie sie o tego psiaka.A dzisiaj znowu nasłuchałam sie takich strasznych rzeczy o bytomskim schronie, że dosłownie włos jezy sie na glowie.:???: Może lepiej gdyby wrócił do Jstrzębia?????????
  19. Moja koleżanka Ewa z Bytomia , której nie ma na dogo, deklaruje na Baranka 10 zl miesiecznie.
  20. A jaki jest koszt hotelu na Malowniczej?
  21. Moja corka Monika, tez dorzuci 10 zl miesiecznie.
  22. Wieści z frontu są takie, że Panstwo ( mimo mojego telefonu) nie dostarczyli książeczki zdrowia Rokitka i pies musi iść znowu na kwarantanne. Ale nie wiem, czy kogoś to obchodzi, bo od wczoraj prowadzę sama ze sobą rozmowę:roll:.
×
×
  • Create New...