Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. A kto jest z Fundacji, ktora opiekuje się schroniskiem i Bonusem?
  2. Troche nie rozumiem w czym jest rzecz. Ja decydowac nie moge, bo nie ja polecalam psa i za niego nie odpowiadam. Ale sa osoby, które założyły wątek i znają sytuacje. Dogadajcie się chocby na PW i pora biedaka wyciągnąć ze schronu.
  3. [quote name='Dogo07']Jest miejsce w hoteliku. Jeśli zebrałoby się pieniążki mógłby jechać.[/quote] Czy o tym hoteliku piszesz w poście sprzed tygodnia? Myślę, że gdyby wszyscy, którzy deklarowali wpłaty już wpłacili, to psiak mógłby sie pakować. Szkoda każdego dnia.
  4. Trzymamy kciuki ! Domki powinny bić sie o Tytuska, to przecież modna teraz rasa. Tylko trzeba wybrać tej naj najlepszy.:lol:
  5. Niewyobrażalnie wprost sie cieszę.:multi::multi::multi: Szamanek trafił na Aniołów na swojej drodze.:multi::multi::multi:
  6. Wiem, że RTG jest najważniejsze ! Ale jutro wyjeżdżam z mamą na operacje okulistyczna do Bielska.Pojutrze bedziemy musiały jechać na kontrolę. Jesli wszystko będzie ok. to piątek moge mięc wolny, ale w tej chwili nie moge tego gwarantować.:shake: Dlatego proponowałam dorobelli przyszły tydzień.
  7. Selenga, na pewno masz większe doświadczenie ode mnie ze skrzywdzonymi psami. Karcenie Mikiego, nawet nie przyszło mi do głowy.:shake: Ale mój poprzedni pies (ONka) był psem ze schroniska. Kochałam ja nad życie i zawsze litowałam sie nad sierotą. We wspaniałym stylu "weszła mi na głowę " i tak zostało przez całe nasze 10-letnie wspólne życie. Pomyśłałam po prostu, że skoro Miki zmienił sie ,gdy doszedł do lepszej formy, to może trochę stanowczości w postępowaniu z Mikim byłoby wskazane. Zawsze zresztą można poradzić sie specjalisty.
  8. A może Miki poczuł sie przywódca stada? :crazyeye:Wszyscy byli dla niego tacy dobrzy i na każdym kroku mu ustepowali, może przydałoby sie troche stanowczości w postępowaniu z Mikim? To nie jest brytan, więc chyba nietrudno będzie go okiełznac.:evil_lol:
  9. Wybili oko, połamali biodro, wyrzucili na ulicę (668307515) - Aukcje internetowe Allegro Stefek prosi o naszą pomoc.:-(
  10. Ihabe, czy Niania jest domem tymczasowym dla Mikiego? Czy jest szansa, że zostanie tam na zawsze ?:roll: Bo jeśli nie, to jeszcze nie koniec jego podróży, trzeba szukac domku.:razz:
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/URL] Chyba chodzi o ten hotel?
  12. Biedne te psiaki na wsi. Wiszą na łańcuchach całymi dniami, potem nie dziwota, że coś się dzieje z ich psychiką. Zreszta tak naprawde nie wiadomo co tam sie wydarzyło.10-letnie dziecko - to ciągle jeszcze dziecko i było bez opieki.
  13. To wspaniała wiadomośc. Zyczymy szczęśliwej drogi do domu.:multi: Post też przeskoczył. Chyba z radości.
  14. To najrozsądniejsze rozwiązanie.Psiak chociaż nie będzie miał stresu w podróży.
  15. Czy coś się wykluło z transportem dla Pikusi ?
  16. Jak go nie uratuje jaka organizacja prozwierzęca, to skończy z wbitą igłą:-(:-(:-(.Nie widziałam go na szczęście, ale to podobno ONek?:-(:-(
  17. Po prostu brakuje jednego koordynatora tej [B]akcji Bonus[/B]. Ja nie moge zabierać glosu, bo nie polecałam psa, ani nie znam hotelików. Jestem tylko drobnym darczyńcą:roll: Zróbcie tak, aby było jak najlepiej dla Bonusa.
  18. Sliczny piesio z niego. Taki mały długowłosy ONek.:lol:
  19. Dajcie piątaka na Wiktorka. :-( [url=http://www.allegro.pl/item662814304_bernardyn_wiktor_pomoz.html]Bernardyn WIKTOR - pomóż... (662814304) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  20. Bardzo sie ciesze, że Szansa dobrze sie czuje. Okazuje się, że lepiej to zniosłyscie niz ja i Janka.:evil_lol: A bez klosza pańcia powinna z oka psa nie spuszczać. Bura od weta sie należy.:mad:
  21. Czy to oznacza uroczyste zamknięcie wątku Szamanka? Czy zobaczymy jeszcze zdjęcia z nowego domku, jak myslicie?:roll:
  22. To świetnie, ze wszystko mozna zrobic w jednym miejscu. Ja co prawda psa nie prześwietlałam w narkozie, ale skoro ma mieć wyczyszczone zeby, to wszystko za jednym razem sie zrobi.Będzie dobrze.:lol:
  23. Feluś, nie choruj chłopaku, bo sie martwie.:-(
×
×
  • Create New...