-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, odpuśćcie sobie te kłótnie. :mad: Zadecydowałysmy, że zbieramy same i jest OK. Gdyby zbierała Fundacja tez nie byłby pewnie źle. Najważniejsze, żeby psiaka jak najszybciej wyciągnąć. ! -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę, że dotarliscie szczęśliwie. Myslę, że to fajne miejsce, gdzie teraz przebywa Rokitek.Naprawde, bardzo polubilam tego małego diabełka. Mysle, że moge spokojnie pojechac na kilkudniowy urlop. Do zobaczenia na dogo! A może i w realu, kto to wie? Pa ! -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Zresztą " Pani" od Rokitka miała iśc do schroniska z córka, aby pokazac jak została pogryziona. I jakos nie przyszła.Poza tym kierowniczka mówiła, że każdy lekarz ma obowiazek zgłosić psa na obserwacje po pogryzieniu. Nie mieli zgłoszenia.A tam podobno było szycie, obdukcja i tp. Zdaje się, że ci ludzie bardzo lubia rozmijac sie z prawdą. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Mówie Ci Monika, to takie biedne wystraszone psiątko. Aż serce się kraje:-(.Kierowniczka ze schronu powiedziała, że chyba jego pogryźli, a nie on pogryzł. ( o tym dziecku mowa) -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nawet zdjęć nie ma. :shake: Opiszcie chociaz jak wygląda. -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Isadora, napisz cos o Pikusi.:roll: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dogo, nie kracz, bo wykraczesz:mad::mad: :lol: Musi być dobrze:lol: -
Można sie zakochac.:loveu::loveu::loveu:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irysku przelałam juz swoja skladke i moja córka Monika tez przeleje dzisiaj, bo jutro wyjezdzamy. Myśle, że odebranie psa ze schronu to zwykła formalnośc. Dzisiaj odbieralam Rokitka, pokazałam dowód, podpisałam pokwitowanie i i wzięłam psa. Jak będa pieniądze na hotel, to tylko kwestia uzgodnienia, kto Baranka wyciągnie na swoj dowód osobisty. Prowadz prosze buchalterie na poczatku wątku, żeby było wiadomo na czym stoimy.:lol: -
Milego wypoczynku Agmarku. Też jutro wyjeżdzam.Jesli uda mi się spotkac z Elzą, prześlę fotki. Buzi dla Szansuni:eviltong:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Rece mi opadły. Dzisiaj dostałam wiadomośc, że potrzebna pomoc, a tu pies wylądował na ulicy:shake:.Nie oceniam ,ale wołam o rozsądek. Jak można samej będac w dramatycznej sytuacji, brac odpowiedzialnośc za kilka psów.:shake: -
Sliczny portret Emirka. A i łapki juz prawie sie zagoiły.:multi::multi::multi: Prosimy o jeszcze ( mam fotki na myśli).:razz:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze irysku, dawaj to konto na PW, wpłace dzisiaj, bo jutro wyjeżdzam na tydzień. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[B]Z najnowszych wiesci to :[/B] Rokitek został przekazany przeze mnie w objecia Ady i pojechał w dalsza drogą.Przy okazji miałam okazję poznać Jolę osobiście, z czego bardzo sie cieszę. Rokitek to przemiły i sliczny psiak. I bardzo, bardzo wystraszony. Oby mu sie powiodło w dalszym psim życiu. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dogadałam sie ze schroniskiem i z Adą. Odbieram Rokitka o 12 i wioze do Chrzanowa. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie demonizujmy tego schronu. Na pewno dali. Ale podobno jest dużo eutanazji.:-( -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Pewnie masz racje. A co do Rokitka to dostarcza mi mase atrakcji. :mad: Dzisiaj zafundował mi wycieczke do Chrzanowa:evil_lol: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie chetnie poomoge, ale nie dzisiaj. Zabieram ze schronu psiaka i wioze do Chrzanowa. Jutro wyjeżdząm na tydzień. Po powrocie zajrze na wątek i postaram sie pomóc. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie dziewczyny, ale ja moge go odebrać tylko do 13. Ada , czy o tej porze moge do Ciebie jechać?????? Ja go nie mam gdze przetrzymać. Mam małe mieszkanie i zazdrosną ONke. Nie ma szansy na odizolowanie psów. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jesli wszystko bedzie załatwione, to ja tego diabełka zawioze do Chrzanowa. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jakiego numeru szukasz, moze moglabym, pomóc? -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Najtańszy hotel jest chyba przy katowickim schronie. Jak szukaliśmy miejsca dla Wanilki, to cena była 12 zł. Tylko nie wiadomo czy jest miejsce? Ale bez ks. zdrowia jest nic sie nie załatwi. Mimo najszczerszych chęci nie pomoge Rokitkowi.:-( -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
U kogo jest ta cholerna ksiązeczka???????