-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Mars? Dalej kłopoty żołądkowe? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Kamień mi spadł z serca... Czy bedziesz z nimi w kontakcie? Ciekawe jak bedzie w nastepnych dniach. ;) -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Biedny, pewnie sie denerwował. :-( Chyba najgorsze będa pierwsze godziny bez Ciebie. Jutro juz na pewno bedzie lepiej. Daj znać, jak zadzwonisz. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Witaj Marsiku, w ten świąteczny poranek.:lol: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Też pytam: co u Felka i Poczty Polskiej? Przydałyby sie jakieś nowe fotki.:lol: -
Czy juz odliczamy dni do wyjazdu, Bonusku? Ile zostało?:lol:
-
Bardzo jestem ciekawa, czy malizna juz troche urosła? Dawać te fotki.:mad:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Z tego co sie doczytałam na wątku, to oba podhalany są u ElzyMilicz, a sunia collie pod opieka Fundacji Dr Lucy. Nie wiem jak mają pozostałe psy, ale podhalany to szczęściarze. Lepiej trafic nie mogly. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/podhalany-z-ubojni-w-dt-do-adopcji-143679/index3.html#post12789655[/URL] -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Waszą podróż. Mam nadzieję, że to fajny domek. Opisz wszystko po powrocie. Powodzenia, śliczny , malutki Reksiu ! -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja na temat tego domu nic nie wiem. Przekleiłam go z forum Dinga, sznaucera. Jeśli Was interesuje to podaje link. http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-niuf-duzy-czarny-kudlacz-z-ostatniej-szansy-potrzebne-wsparcie-na-hotel-143007/index12.html -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Wiesz Dorotko, nie miałam nigdy psa na "tymczasie", wszystkie moje psy były ze mną do konca. Myślę, że musi Ci być cięzko rozstawac sie z Rexem. Czy to Twoj pierwszy DT? Nawet tutaj, wirtualnie ,przywiązalismy sie do mysli, że Rex jest z Toba, bezpieczny.Będzie go nam brakować.Bo chyba trudno liczyć na to, że nowi Państwo Rexa pojawią się na dogo. Oczywiście , nie myśl, że to jakieś sugestie, wiem, że tak musi być.:roll: Po prostu, takie tam przemyślenia starej baby.;) -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Biedny Marsik:-( Przecież kilka razy byłas w schronisku, co za ludzie:mad: Kto Ci go wreszcie wczoraj pokazal ? -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Przydałby się jakiś banerek dla przystojnika. Ale ja niestety nie potrafię zrobic:shake: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorotko, nie pogniewasz się, jesli skorzystam z Twojego wątku aby przedstawić kolejną bytomską bidę? Mars to tymczasowicz pewnej dogomanaczki z Bytomia. Tak jak Twoj Rex został zgarnięty z ulicy, wyleczony. Mieszka juz u niej pól roku i dziewczyna nie radzi sobie z jego utrzymaniem.Bardzo liczy na nasze wsparcie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/te-bursztynowe-oczy-prosza-o-wsparcie-mars-piekny-owczarek-144005/#post12779546[/URL] -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno nie do końca.:shake: Ja nigdy nie zamknęłabym psa w kojcu, ale czy Baranek potrafi mieszkać w domu? Czy kiedykolwiek tam mieszkał? Ponieważ to osoba znana pewnej dogomaniaczce, więc dom jest w jakimś sensie sprawdzony.Jesli nie ma żadnego zainteresowania naszym Barankiem, to w końcu miałby to samo co w hotelu. Zreszta nie wiadomo nawet, czy ta Pani by go chciala. Ale jest to jakaś szansa. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='baldek2']Wplacilam 100 dla Rexa i niech zmyka do swojego domku .[/quote] Wow !:multi::multi::multi: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Jest piękny:loveu:. Myślę, że znajdzie się choć kilka dobrych ciotek, które zechcą pomóc w utrzymaniu Marsa. I oczywiście pomoga znaleźć mu najlepszy domek pod słońcem. Jedna z nich własnie, tutaj pisze... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, przeklejam taką wiadomośc z wątku Dinga ( sznaucera) Witam pani Agnieszko Z jednej strony bardzo się ciesze że Suzi znalazła dom, a z drugiej strony szkoda, że nie u mnie. Ja szukam pieska, a raczej suczki ( moze byc wykastrowana, ale nie koniecznie), łagodnej w stosunku do ludzi, szczególnie dla dzieci, ktora akceptuje inne zwierzeta ( np kota czy kury), takiej co moze pilnować domu, co lubi chodzic na spacerki np po lesie ( ja rozumie ze piesek ktory został porzucony w lesie, moze miec lęk przed lasem) , taki co sie zaklimatyzuje w kojcu ( jak pisałam jest dosc duzy, z wlasna buda, ławeczka, wyłożony płytkami) przez wiose, lato, jesien, no a na zime bedzie przebywał na posłaniu w piwnicy gdzie jest ciepło. Piesek raczej bedzie sobie biegał po podwórku, po ogrodzie w dzień, no a na noc myśle ze bedzie spał w kojcu w budzie. Jeśli chodzi o kontakt z ludzmi, na dzien dzisiejszy wyglada to w ten sposob ze ja poszukuje pracy, moj mąz pracuje za granicą i za 2 miesiace zjedzie juz na stałe, i w przypadku gdy tu podejmniemy oboje lub jedno z nas prace to w domu sa tez rodzice, ktorzy sa na emeryturze więc piesek na pewno przez większość dnia nie bedzie sam. No i raczej wolałabym takiego większego pieska mniej więcej jak Suzi. Teraz mysle, że troche sie już rozjasniło co moge zaoferowac, jakie warunki stworzyc, jakiego pieska bym chciała. Jeśli ma Pani zdjęcia innych psiaczków, bądź też jakies linki, niewiem strony internetowe to bedę wdzięczna za przesłanie. Miałabym jeszcze jedną prośbe czy mogłaby Pani mi powiedzieć jak wygląda taka adopcja? czy trzeba spełniać jakieś warunki? jakieś dokumenty przedstawiać? Pozdrawiam serdecznie Elżbieta " Czy można by zaproponowac naszego Bacę????? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella, nie wiem czy śledzisz dokladnie wątek tej ubojni. Tam były wypadki zachorowań na parwo. 3 szczeniaki nie żyją. Rex mam nadzieje był szczepiony??????? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bounty!!!! Jestem bez grosza, najwyżej sie zadłuże, ale za Marsa zapłace te 2 dychy.Posyłaj mi konto na PW.:multi: Ale błagam, pilnuj go jak oka w głowie.:lol: -
Bardzo mi przykro Agnieszko:-( Tutaj na dogo chyba nikt nie myśli, że to "tylko" Ptak.:-(