-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Wie psiurek co robi. Kto w takie upały sypia w piżamie.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To super wieści! A to jest domek z dziećmi czy bez??????? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie się dzielnie.Jestem z Wami, będzie dobrze.:thumbs: -
Irysku, przypomina sie forum Baranka. [B]Czy mam napisać dlaczego?[/B]
-
Czy to znaczy, że tego owczarka nie udało się złapać?
-
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Wiem cos o tym, bo przerabialam wiele telefonów od poprzednich właścicieli mojej Janki.Na początku niemal codziennie, potem sie troche uspokoili.Też były łzy i opowieści o strasznej tęsknocie. Pies był u nich przez 3 lata i.....po urodzeniu sie dziecka, juz nie było dla niego miejsca. Na szczęście, do tej pory nie wystąpili z prośba o odwiedziny u ich kochanej "księżniczki". W sierpniu minie rok odkąd Janka jest u mnie.Czasem zastanawiam się, czy jeszcze tęskni ... Mam nadzeje, że nie. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie mialas dla niego kołnierza. Zawsze to mniejszy klopot, nie trzeba tak psa pilnować. Ja mam , ale wielki, bo z ONków. Ale najwazniejsze, że problem masz z głowy. Pamietam jak ja sie denerwowałam:roll: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie Ty jedna napisałaś do Iryska:evil_lol: Chociaż ja starałam się zrobic to oględnie :cool3:. Zgadzam sie, że Baranka należałoby wyciągnąc jak najszybciej, tylko kto to ma zrobić? Bo musi to być osoba prywatna. Do Łodzi mam troche daleko, więc wiele zależy od dziewczyn z najbliższej okolicy. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Uffffff ! Jakze się cieszę, że diablątko wreszcie we wlasnym domku. Oby to był domek NA ZAWSZE ! A propos, co sie dzieje z tym serwerem na dogo. Widze, że od kilku dni wszyscy maja takie same klopoty:mad::mad::mad: -
Irysek, może zajrzysz na wątek Baranka? Wiele osób tam bardzo za Tobą tęskni, z powodu [B]wiadomej sprawy.[/B]
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedobrze sie stało, mam nadzieję, że Irysek zrobiła krzywde tylko sobie:shake: Już nawet nie chodzi o opóźnienie w przekazaniu pieniędzy, ale o to uparte milczenie.A czy kontakt z nią jest tylko przez dogo, czy też macie jakiś tel.lub nr gg? -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To przerażające co zrobiono z tym psem. Wstyd sie przyznac, że jest sie też czlowiekiem.:-( Czy Moon ma allegro cegielkowe? Czy wpłaty tylko bezpośrednio na podane konto? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dajmy czas iryskowi do końca tygodnia.Jeśli ktoś wie na jakich jest wątkach, to może tam zadać to pytanie ( o ile pieniądze nie wpłyną). -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Ja też mocno trzymam kciuki za Reksa i Dorotkę! ( bo wiem jakie to przeżycie dla Ciebie):lol: Mało się ostatnio udzielam , bo już drugi tydzień zatruwa mi zycie zapalenie nerwu kulszowego. Starośc nie radość.:-( -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam kciuki. :kciuki: Przecież to taki ładny psiak.:Dog_run: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ja nie chciałam nikogo dyskredytować, tylko chciałam poradzić, bo też nie wiedziałam do tej pory, ze mogą być jakieś powikłania.. :roll: a odnoszę wrazenie, ze odniosłyscie to jako atak.. OK nie bede się udzielać ;) sory jak ktoś poczuł się urażony... :roll:[/quote] No co TY Asiorku???? Kto urażony??? Tylko zdziwiony troche, ale często sie zdarza, że ile wetów tyle opinii.:lol: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']dorobello, dopytaj się jeszcze o te zęby.. Bo kilka dni temu się dowiedziałam że żaden dobry wet nie zrobi tych dwóch rzeczy na raz (kastracja i czyszczenie zębów)... Potwierdziło mi to 4 znanych i bardzo dobrych wetów,.... No proszę, a mojej suczce zrobili sterylke i zęby za jednym zamachem. I to w dosyc renomowanej klinice katowickiej. Komplikacji na szczęście nie było. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za ślicznego diabełka. To nic, że gryzie, jak pokochaja ,to nie będzie im przeszkadzać. Moja Janka tez gryzie ,a ma wieksze pyszczysko.:evil_lol: -
Oburzające ! I oni reklamują sie jako hotel z opieka weterynaryjną :angryy:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro ma wpłacic swoja składke Ewa z Bytomia. To na czyje konto? Jeszcze na Iryska, czy na inne? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dogo, zgadzam się ,że kazdy pies zasługuje na szanse. Ale to wątek Baranka i na Niego ludzie sie deklaruja i składają. Jeśli teraz, co nie daj Boże, zrobicie zamieszanie i pieniądze przesuniecie na innego psa, to wiele osób może sie wycofać. Wiele może przejśc na inne wątki i w efekcie, cała akcja pójdzie na marne. Poczekajmy cierpliwie, myślę, że Barankowi uda sie pomóc. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, wszyscy chca dobrze, a psiak dalej w schronie.:shake: Szkoda ,że nie stac mnie na większa deklarację:shake: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko przez ten okres urlopowy.:cool3: W poniedziałek wpłaci swoja składke Ewa z Bytomia, oczywiście na konto Iryska.