Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Opłaciłam zakup 12 kg karmy dla Bonusa. Faktura jest za karmę Bonuska i Rewy:
  2. Eluniu, chyba każde z nich dostało po całym worku, nie po pół. Na fakturze sa dwa worki po 12 kg. Ja place połowę za Bonuska
  3. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej dla Fidusia
  4. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł dla Bonuska
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fidusia
  6. Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za luty dla Bonusa
  7. Dziękuję za odpowiedź. Nie pomyślałam o tym w ten sposób. Miski podaję dwa razy dziennie i po odejsciu od nich psów wędrują na górę nawet, jak coś w nich zostało. Maty rzeczywiście mogą psuć tę pracę.
  8. Opłaciłam pobyt Fidulka w styczniu. Faktura 777.23 - 290 zł
  9. Sowo, a mogłabyś napisać, dlaczego maty są złe? To mnie bardzo interesuje, bo kilka razy dawałam swoim psom takie maty wypełnione smaczkami. Były zachwycone. Jeśli jednak nie są wskazane, od razu je wyrzucę.
  10. Straszny pech. Miejmy nadzieję, ze się uda. Tyle, ze pewnie nie będzie mogła jechać transportem tuz po operacji Oby wszystko zakończyło się pomyślnie.
  11. Tez widziałam. Oby udalo się znaleźć dobry dom.
  12. Bardzo mi przykro Tolu. Pocieszające jest tylko to, że już nie cierpi [*]
  13. A nie dałoby się zostawić jej w lecznicy na kilka dni? Nawet opłacić pobyt, jeśli nie jest bardzo drogi?
  14. Eeee, nie na każdym jest taka ponura Ona po prostu nie lubi zdjęć. Zobacz: Opiekunka mówi, że jest bardzo za człowiekiem, za jego bliskością. Niestety nie jest to młoda sunia, a takie idą najszybciej do swoich domów.
  15. Dzisiaj doszły wpłaty stałych deklaracji od Magdy Ł-H - 40 zł i od siostry elficzkowej - 30 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy, że jesteście z Blanką. Dzięki Wam jesteśmy trochę spokojniejsze o jej byt. Nikt o nią nie pyta, trochę to dołujące niestety
  16. Tu jest grupa Dogomaniacy starej daty: https://www.facebook.com/groups/198166893550991
  17. Ja wpłacę 50 zł jednorazowo. Nie mogę niestety zadeklarować stałej.
  18. Jak dobrze, że ją Elu zauważyłaś. Podliczę się do jutra i coś zadeklaruję, ale to nie będzie dużo niestety. Mam nadzieję, że sunia otworzy serca wielu osobom i wspólnymi siłami uda się ją uratować.
  19. Asiu, pozdrów od nas serdecznie rodziców i podziękuj z całego serca za dom dla Maszy. Sunia właśnie tak powinna spędzać swoje życie. Na kanapie, nie w schroniskowej klatce. Ona co prawda już u Anecik wylegiwała się jak dama, ale co własny dom, to własny dom. U Anecik za duża konkurencja do głaskania była
×
×
  • Create New...