-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
- 1565 replies
-
- 1
-
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za luty dla Bonusa
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidulka w styczniu. Faktura 777.23 - 290 zł -
Tez widziałam. Oby udalo się znaleźć dobry dom.
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Bardzo mi przykro, mocno Cię przytulam kochana. Dżekunio miał szczęście, że spotkał Ciebie. Oboje je mieliście. Tyle wzajemnej miłości sobie dawaliście. -
Bardzo mi przykro Tolu. Pocieszające jest tylko to, że już nie cierpi [*]
-
A nie dałoby się zostawić jej w lecznicy na kilka dni? Nawet opłacić pobyt, jeśli nie jest bardzo drogi?
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Ona robi się coraz ładniejsza -
Asiu, pozdrów od nas serdecznie rodziców i podziękuj z całego serca za dom dla Maszy. Sunia właśnie tak powinna spędzać swoje życie. Na kanapie, nie w schroniskowej klatce. Ona co prawda już u Anecik wylegiwała się jak dama, ale co własny dom, to własny dom. U Anecik za duża konkurencja do głaskania była