Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych deklaracji: Elik - za luty i marzec - w sumie 40 zł Limonce - za luty - 30 zł
  2. Pięknie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa
  3. Po adopcji Dyzia Fido dostał z jego konta 121,54 zł.
  4. Drugi dostaje po adopcji Dyzia 121,54 zł z jego konta Wysyłam kasę do Alaskan - skarbniczki. Jak dojdzie, to wpisze w rozliczenie.
  5. Na koncie pozostało: 486,16 zł Pozostała po adopcji Dyzia kwota zostaje podzielona po równo na cztery psiaki: Blanka, Drugi, Bonus i Fido dostają po 121,54 zł każdy.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł i synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Bonusa
  8. Dora, Państwo kochają swoje koty i na pewno nie pozwolą na to, żeby ucierpiały. To naprawdę odpowiedzialny dom.
  9. Anecik tez pewnie łza się w oku zakręci Bardzo jej jesteśmy wdzięczne za przyjęcie Maszki do domu. Tam po raz pierwszy od schronu wylegiwała się na posłankach i kanapie
  10. To taka niespodziewana, wspaniała adopcja. Byłyśmy pewne, że Maszka długo poczeka na dom, a tu proszę
  11. Ale się cieszę Suni rezydentce też przydała się towarzyszka Maszka padła, bo po schronie ma słaba kondycję, ale spacery, bieganie z drugą sunią powinny poprawić jej kondycję. Już u Anetki zaczęła ją poprawiać
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonusa
  13. Bardzo, bardzo jestem szczęśliwa, że tak pięknie się odnalazła Asiu, dziękujemy Ci, że pokazałaś Maszkę rodzicom
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan Malamutte za wpłatę 50 zł dla Bonuska
  15. Jestem naprawdę wzruszona, że ta super sunieczka dostanie za kilka godzin swoją własną rodzinę. Należy jej się to bardzo. Asiu, podziękuj w naszym imieniu Rodzicom i bardzo prosimy o relacje, o zdjęcia. Zapada w serce ten słodziak
  16. Guccio, od dawna pomagamy psiakom, od dawna jesteśmy tu na dogomanii i zawsze ważni dla nas byli również ludzie, szacunek do nich i do ich pomocy. Wydawało się, że zawsze widzimy I bardzo doceniamy każdą pomoc dla naszych podopiecznych. Ostatnio jednak ostro przesadziłyśmy z ilością psiaków i niestety trzeba to przyznać nie tylko Twój bazarek dla Kiry nam umknął. Pamiętam jak mi się zrobiło głupio, kiedy Nadziejka wpłaciła nam nagle pieniądze na naszego psiaka z bazarku, a ja dopiero się zorientowałam, że taki bazarek był. Nie ma to nic wspólnego z lekceważeniem tej pomocy, bo same wiemy ile trzeba poświęcić czasu na przygotowanie, podrzucanie, pilnowanie i rozliczanie. Niestety poza dogomanią mamy jak każdy masę innych zajęć, własne psy i kłopoty. Więcej czasu niż do tej pory wykroić się na psiaki nie da, doba jest za krótka. Ten ostatni czas, w którym w pewnym momencie miałyśmy 8 psiaków pod opieką (nie tylko tu na dogo) pokazał, że przy takiej ilości nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego tak, żeby nikogo nie urazić. Pora odpuścić trochę. Nie zwijać się i przestać pomagać – absolutnie nie. Trzeba jednak przystopować to branie kolejnych podopiecznych, skupić się na mniejszej liczbie i nimi się zająć. Chcemy odpocząć, zająć się psiakami, które nadal mamy pod opieką. Dopiero jak ich liczba się zmniejszy, pomyślimy o kolejnej pomocy. Będziemy się wspierać nadal, ale koniec z tym szaleństwem. Mam nadzieję, że z korzyścią dla dalszych relacji z ludźmi.
×
×
  • Create New...