-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Ewa Marta replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bardzo smutna wiadomość, bardzo mi przykro -
Bardzo Was zapraszamy do naszego nowego podopiecznego
- 1565 replies
-
Post rozliczeniowy: WPŁATY: 22.02 - 20,00 zł - Nesiowata 27.02 - 30,00 zł - mari23 28.02 - 150,00 zł - Małgosia i Rafał 03.03 - 10,00 zł - Nesiowata 22.03 - 100,00 zł - po adopcji Tosi i Teosia 22.03 - 150,00 zł - po adopcji Kiry 28.03 - 50,00 zł - Kasia K. 28.03 - 50,00 zł - Małgosia D. BAZARKI : 06.03 - 40,00 zł - bazarek Nadziejki 07.03 - 265,00 zł - bazarek imienny agat21 16.03 - 28,00 zł - bazarek Nadziejki W sumie zebrane: 894,00 zł WYDATKI: 28.02 - 18,00 zł - odrobaczanie 28.02 - 36,00 zł - Pobyt 26-28.02 08.03 - 24,93 zł - Wyróżnienie ogłoszenia na Katowice 14.03 - 24,93 zł - Wyróżnienie ogłoszenia na Wrocław 31.03 - 80,00 zł - Groomer i transport 31.03 - 372,00 zł - Pobyt 01-31.03 W sumie wydane: 556,86 zł Na koncie pozostało: 337,14 zł - 337,14 zł = 0 zł Po adopcji Miodka kasa rozdzielona na psiaki pod naszą opieką: 100,00 zł - Gucio 100,00 zł - Forest 137,14 - psiaki z kojca (Bajka, Brawurka, Nutka, Farcik)
-
Mały, biszkoptowy, ważący niecałe 11 kg delikatny psiak, uratowany z tragicznych, patologicznych warunków ponad rok temu przez jedno ze Stowarzyszeń. Razem z nim kilka innych psów. Spośród nich jedna dzikawa sunia na dom czekała u Anecik. Bohater tego wątku był w innym hotelu. Niestety Stowarzyszenie przeceniło swoje siły, wzięli pod opiekę za dużo psów. Zaczęło się gorączkowe szukanie innych miejsc dla wielu psiaków. Ta dzika siostra u Anecik znalazła dom na zawsze u niej, Aneta nie potrafiła oddać w nowe miejsce suni, która po długim czasie w końcu jej zaufała i pokochała. Śnieżka została na zawsze z Anetą i Arkiem. Jej brat, znacznie odważniejszy szuka miejsca tak jak inne psiaki. Niestety bez dobrych zdjęć, bez ogłaszania nie ma szans na znalezienie domu. Tam, gdzie do tej pory był nikt nie miał czasu na zadbanie o jego ogłaszanie. Postanowiłyśmy z Ellig wziąć go pod opiekę i zabrać do Anecik. Znalazła się dobra dusza, która kiedyś była na dogo i zdecydowała się wpłacać bezpośrednio do hoteliku 200 zł miesięcznie na jego utrzymanie. Nam pozostanie do zapłacenia 12 zł za dobę, czyli 360 – 372 zł miesięcznie. Bardzo chciałybyśmy oficjalnie podziękować jej tu, ale chce pozostać anonimowa. Dlatego po cichutku i z serca dziękujemy Ci dobry duszku za takie wsparcie. Oczywiście domki zgodziła się przepytywać Alaskan Ona jest w tym naprawdę dobra Psiak ma na imię Laluś, ale chciałybyśmy je zmienić. Może bazarek imienny przyniósłby mu piękne nowe imię? Takie wpadające w ucho w ogłoszeniach i na nową drogę życia dla niego? Na zdjęciach wygląda na większego, ale to naprawdę nieduży psiak na troszkę dłuższych łapkach. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkim jest trudno, ale gdyby ktoś miał możliwości i chęci wsparcia psiaka, będziemy bardzo wdzięczne. Jeśli nie finansowo, to wspierajcie psychicznie psiaka i nas. Nie liczymy na zebranie pełnych deklaracji, jakoś musimy uzbierać na jego utrzymanie, ale każda pomoc będzie dla nas ważna. Psiak prawdopodobnie przyjedzie w tę niedzielę do hotelu. Jeszcze to ustalamy. Zapraszamy serdecznie do naszego nowego podopiecznego. Ogłoszenia Miodka: Olx: Katowice (Alaskan): Miodek, pies cud, miód do adopcji!! Katowice Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka • OLX.pl Wrocław (Ewa Marta): https://www.olx.pl/d/oferta/kilkanascie-kilo-szczescia-i-lagodnosci-lalus-pies-idealny-CID103-IDTxBsZ.html?bs=olx_pro_listing na Kraków (Tola): https://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-lagodny-migdal-do-adopcji-CID103-IDTIYlS.html?bs=olx_pro_listing Gratka (całość Ellig): Kraków https://gratka.pl/zwierzeta/przesliczny-miotek-czeka-na-dom/oi/29791597 Katowice https://gratka.pl/zwierzeta/piekny-nieduzy-piesek-do-adopcji/oi/29791413 Wrocław https://gratka.pl/zwierzeta/cudownt-pies-miodek-prosi-o-dom/oi/29791387
-
Bardzo serdecznie dziękujemy wpisałam juz na pierwszej stronie w rozliczeniu tę opłatę.
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To prawda Elu, plakać się chce. Na szczęście jest w domu pełnym wyrozumiałości dla staruszkowej ułomności. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kasia tak napisała o Fidusiu, więcej napisze w weekend: Fidunio już biedny, często nie może się podnieść jak się przewróci, główeczka słabo pracuje, gryzie np. kocyk obok miseczki zamiast jedzenia w miseczce ale oczka jeszcze błyszczą na jedzonko i przytulaski.