-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='brazowa1']Nie,Agatko,właścicielka poprzedniego hotelu Kamyka tez pisała,co jadł.Tzn nie uzyła tej nazwy,ale dało sie po opisie wywnioskować. Ale to dywagacja na marginesie. Wątrobowce widzialam i widziałam efekty leków i odpowiedniego zywienia u psów staruszków-były pozytywne. Generalnie u kotów jest bardzo źle jak siada watroba, z nerami,nawet chorymi sobie radzą, a u psów odwrotnie.[/QUOTE] brązowa, to ja do ciebie wolę zadzwonić.
-
Nie znam się na chorobach, nie mam pojęcia, która lepsza, ale skoro wszyscy się cieszą, że to [B]tylko[/B] wątroba, więc i ja spróbuję. Ciocie, przypominam, że to wątek Kamyka. Kładka, Spajk i Fart mają swoje - you're welcome. Lionees, brązowa nie może mieć najmniejszego pojęcia, co jadł Kamyk. [B]Ja[/B] wiem, co on jadł - Husse. Widziałam. Piszesz: [I]Kamyś wyszedł ze[/I] [I]schronu zdrowy i upasiony - [/I]ciotka, nie był upasiony, był dobrze zbudowany , a czy był zdrowy - masz pewność? Marysiu, nie ma jak nieadopcyjne! Ale na zdjęciu to chyba ułamek rodziny Boryska?
-
Marysiu, może wyraziłam się niezbyt jasno. Kiedy tam byłam, Kładka i Spajki były psami domowymi, biegały (bardziej Kładka, bo Spajk to raczej kroczył) luzem, kiedy chciały, wchodziły do domu - częściej chciał Spajk, wiadomo, Kładka ciekała szczęśliwa ze sforką cały dzień. Wtedy był straszny upał, więc od czasu do czasu któryś z psów chronił się przed słońcem w budach stojących na tarasie. Mogły wylegiwać się w cieniu przed domem, ale przyjechała ciotka ze smakołykami w kieszeni i mnóstwem czasu, więc wolały piec się ze mną na tarasie. Marysiu, nie wiem, jaka jest prawda. Byłam tam tylko dwa dni, zdałam sprawę z tego, co widziałam. A z Kamykiem to zupełnie inna historia.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Aniu, ściskam! Nie pytam o szczegóły, ale powiedzcie chociaż, co się urodziło. -
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kamyka też nikt nie chce. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego. Mimo wszystko wesołych świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_80.gif[/IMG] Wystarczyłaby jedna paczuszka, ta z domkiem. -
Podnoszę przedświątecznie, póki jeszcze mam siłę.
-
Wesołych świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_80.gif[/IMG]
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
agata51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_118.gif[/IMG] wesołych świąt wszystkim! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depi, cioteczki, wesołych świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_98.gif[/IMG] -
"Ja przelotem z gwiazdki tej. Być na Ziemi to mi lżej". K.I.G. Zostawię dwa wolne miejsca przy stole - może wpadną? E tam, jedno wystarczy - przecież one sobie na kolanach siadały. wesołych świąt
-
[quote name='brazowa1']ja widziałam Celestynów...wolałabym tego nigdy nie zobaczyc, 2-3 tys psów. Gdy ta wariatka Działak otworzyła brame,wypadła jakas setka. Miałam na rękach Kubusia i tylko rzuciłam do Fony,że gdy którys podejdzie ma kopać,bo gdy go dorwą,będzie za póżno.Gnałyśmy przez las,a tam pod każdym drzewem jakis skulony nieszczęśnik,rzekomo własnie co "podrzucony". Potem widziałam Węgrów ,masakrycznie przepełniony,z mikroskopijnymi klateczkami i stwierdziłam,że gdy zwierze trafia do schroniska w Trójmieście,to już wygrywa los na loterii życia. Przecież wiem i rozgłaszam gdzie się da. No i jeszcze mówię, że psy w Sopocie szczęśliwe być muszą, bo brązową mają. Czartek wie - niechby spróbował narzekać! Wesołych świąt, Sopocie
-
Kurczę, na tej stronie żadnego zdjęcia nie widzę. Buńku, tobie, twoim Ludziom, i twoim kumplom wesołych świąt życzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_98.gif[/IMG]