-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
agata51 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dobrego roku życzę wszystkim [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG] -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
I dobrego roku!- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrego roku życzę -
Spróbujcie tutaj: Zasady przyjmowania pomocy w pośie 2. Macie moje poparcie.
-
KLW, dziękuję za zaproszenie. Na razie nic nie mogę zadeklarować - mam na głowie (a raczej w kieszeni) Kamyka i kilka innych psiaków, ale na dniach zrobię remanent i zobaczę, co/czy mogę. Jak już znajdzie się księgowa/y, poproszę o nr konta na PW.
-
[quote name='sylwiaso']Wpłynęło 50zł od cioci Olenki84 dla Kamysia bardzo,bardzo DZIĘKUJEMY!!!!!:multi::loveu::multi:Ciociu Agatko nie będzie tak żle!!a zawsze [B]"lasek brzozowy"z otwartymi rękoma przygarnie i kluchy łowickie nagotuje i smalcu ze skwarkami i ogórem swojej roboty naszykuje[/B],damy radę!!Kamyś mocno ściska wszystkie Kochane cioteczki:buzi::buzi:[/QUOTE] [quote name='brazowa1'][B]I ładna okolica[/B],az by sie chciało iśc tam na spacer.[/QUOTE] Ja tam chcę!!! Od zaraz!!!
-
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Falko - nie dość, że trikolor, to jeszcze dropiaty. Cudny jest! -
Miśku, pokazuj się!
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
I, dzięki bogu, już po świętach... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
O, cholera, niedobrze... -
Znaczy się, jedna taka Ruda postanowiła spędzić drugi dzień świąt w większym towarzystwie, a ty całe to przedsięwzięcie udaremniłaś? Cała brązowa! Ty miałaś to raz, ja mam tak w każde wakacje. Tzn. ja mam wieczny stres, a TŻ wieczne łatanie dziur w czymś, wydawałoby się, nie do sforsowania. Zapraszam na wątek Betki: http://www.dogomania.pl/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page49 Robi z siatką dokładnie to samo. Wyczuwa najsłabszy punkt, misterne łatania TŻ rozsupływuje w minutę, podważa siatkę, przeciska się i tyle ją widzimy. Czartek, ty nigdy czegoś takiego byś nie zrobił.
-
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Nareszcie święta się skończyły! Pokazuj się, psiaku! -
Przez te święta zaniedbałam Bolka. Przepraszam. Jak ja nie lubię świąt!!!
-
A ty za co? No, chyba że masz jakieś sprawy z Dagusią. Wścibska baba ze mnie. Da się TAM żyć, Dagencjo?
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda, to ja na twoje konto teraz już tylko dla Rockiego? -
Marysiu, prosimy o pozostałe ułamki. Koniecznie!!! Ja to w ogóle nie znam się na chorobach. Ale też mi się wydaje, że trzustka jest dużo bardziej parszywa. Tak czy owak, mam nadzieję, że to przelotna dolegliwość. Kamyk, staraj się, bo ciotki przez ciebie z torbami pójdą. A Łódź jest wyjątkowo beznadziejna - gdzie ja tu znajdę jakiś most, pod którym z tymi torbami mogłabym zamieszkać?