Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Dopiero dzisiaj wysłałam za luty i marzec. Przepraszam, się poprawię. Topaz rozczulający. Aniu, chyba wydobyłaś go już z kubraczka? Pozdrawiam najserdeczniej.
  2. Kamyk pozdrawia Oriona. Nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwe łaciate!
  3. [quote name='madcat1981']Zaglądam :)[/QUOTE] Baron, popatrz tylko, kto do ciebie zajrzał! Witamy i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami.
  4. Argus, nie uwierzysz - motyla dziś widziałam! I pąki bzu pod moim balkonem aż się rwą, żeby pęknąć.
  5. [quote name='doxa88']Fantów mam trochę, różnych ciuszków, torebek, kosmetyków, zabawek - ale bazarku nie mogę zrobić bo jestem za nowa :( Może ktoś pomoże???? Prosimy :) I jest jeszcze jedna kwestia, która nie została do tej pory poruszona. W kwietniu Ewa wyjeżdża z kraju, na długo przypuszczam bo do pracy. Co z Misią? Jakoś nie wyobrażam sobie żeby z psem została Ewy mama. Może już warto by było pomyśleć, bo później może być tragedia. Pikolo co to jest ta akcja sterylizacja? Sorki za ignorancję ale nie mam czasu poszukać info. Przybliżysz temat?[/QUOTE] Poproście mmd, może zrobi bazarek. Chociaż nie wiem, czy się zgodzi, bo w dalszym ciągu straszny bałagan panuje na wątku. Odkąd tu jestem, proszę, żeby ktoś wreszcie wziął odpowiedzialność za wątek. Najlepiej, jeśli zrobi to księgowa, wtedy łatwiej. Rozliczenia [B]muszą [/B]być na pierwszj stronie!!! Nikt nie będzie wertował wątku, żeby wreszcie na 64 stronie, dowiedzić się, że Misia ma ponad 1000zł długu. Obudziłyście się! Pora tytuł zmienić i Misię promować. Banerek. Plakacik. Zaproszenia na PW (nie ma lekko, trzeba usiąść i klepać w klawiaturę - jak na 100 zaproszeń będzie 10 deklaracji stałych i troszkę więcej jednorazowych, to już będzie sukces. Misia jest ogłaszana? W kwietniu Ewa wyjeżdża. I co? Nawet po głupią smycz nie chciało wam się przyjechać. A propos, jest wciąż do wzięcia.
  6. [quote name='madcat1981']Ciociu, zerknij no na rozliczenie w 2. poscie.Niewiele brakuje.Ale co z karmą, na ile jeszcze mniej więcej może wystarczyć?[/QUOTE] Śpij spokojnie, ciotka. Oj, Kamyku, pewnie wygrzewałeś się dzisiaj w słoneczku.
  7. O Doyku pamiętam, o deklaracji też. W przyszłym tygodniu wyślę. O matko, toż to jest pies do wzięcia od zaraz! Chciałabym mieć takie problemy (tzn. ich brak) z moim Mixerem, którego wypatrzyłam w schronie, pokochałam i przepadło. A że czasem się czegoś wystraszy? To może mu zostać do końca życia. Mixer do tej pory (od 2007), nie wiedzieć czemu, nie do końca ufa mojemu TŻ, a i ja (którą kocha nad życie) staram się nie podnosić głosu ani zbyt gwałtownych gestów wykonywać. Mam po prostu psa anioła po przejściach. I każdy, kto chce schroniskowca przyhołubić, powinien wiedzieć, na co się decyduje. Doyka miziam, Murkę pozdrawiam.
  8. A jednak przyszła! Dziś zobaczyłam pierwszego motyla! I pąki bzu pod balkonem lada moment pękną. I dziewczyny roznegliżowane lipcowo.
  9. Witaj, Depuszku. Widzę, że u ciebie nic nowego. Szkoda.
  10. Dzień dobry, Kamyczku. Ciotka do piątku zarobiona po uszy, ale znajdzie jutro chwilkę, żeby polecieć na pocztę z kaską dla ciebie.
  11. [quote name='Bjuta']No właśnie!!! Ja tu fot wklejam a nikt (poza Ingrid oczywiście) nie zauważa!!! Skandal! :mad::mad::mad:[/QUOTE] Wreszcie dotarłam i oczu od fot oderwać nie mogę.
  12. [quote name='Wiedźma']Ja na razie widziałam śnieg...[/QUOTE] Śnieg???!!! Wolałabym - u nas błoto po kolana. A u ciebie, Baronie?
  13. Bej na kanapie? Nie wyobrażam sobie.
  14. [quote name='margaret']garb to zaraz nam urośnie za to, nie moge uwierzyć że tyle ludzi sie głosno zachwyca szczeniorami, bo fakt - urok mają nieprzeciętny - a to się nie obraca w ilość i jakość domów chętnych do adopcji, no jak to?[/QUOTE] Też się dziwię.
×
×
  • Create New...