-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Dopiero dzisiaj wysłałam za luty i marzec. Przepraszam, się poprawię. Topaz rozczulający. Aniu, chyba wydobyłaś go już z kubraczka? Pozdrawiam najserdeczniej. -
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kamyk pozdrawia Oriona. Nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwe łaciate! -
[quote name='doxa88']Fantów mam trochę, różnych ciuszków, torebek, kosmetyków, zabawek - ale bazarku nie mogę zrobić bo jestem za nowa :( Może ktoś pomoże???? Prosimy :) I jest jeszcze jedna kwestia, która nie została do tej pory poruszona. W kwietniu Ewa wyjeżdża z kraju, na długo przypuszczam bo do pracy. Co z Misią? Jakoś nie wyobrażam sobie żeby z psem została Ewy mama. Może już warto by było pomyśleć, bo później może być tragedia. Pikolo co to jest ta akcja sterylizacja? Sorki za ignorancję ale nie mam czasu poszukać info. Przybliżysz temat?[/QUOTE] Poproście mmd, może zrobi bazarek. Chociaż nie wiem, czy się zgodzi, bo w dalszym ciągu straszny bałagan panuje na wątku. Odkąd tu jestem, proszę, żeby ktoś wreszcie wziął odpowiedzialność za wątek. Najlepiej, jeśli zrobi to księgowa, wtedy łatwiej. Rozliczenia [B]muszą [/B]być na pierwszj stronie!!! Nikt nie będzie wertował wątku, żeby wreszcie na 64 stronie, dowiedzić się, że Misia ma ponad 1000zł długu. Obudziłyście się! Pora tytuł zmienić i Misię promować. Banerek. Plakacik. Zaproszenia na PW (nie ma lekko, trzeba usiąść i klepać w klawiaturę - jak na 100 zaproszeń będzie 10 deklaracji stałych i troszkę więcej jednorazowych, to już będzie sukces. Misia jest ogłaszana? W kwietniu Ewa wyjeżdża. I co? Nawet po głupią smycz nie chciało wam się przyjechać. A propos, jest wciąż do wzięcia.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
O Doyku pamiętam, o deklaracji też. W przyszłym tygodniu wyślę. O matko, toż to jest pies do wzięcia od zaraz! Chciałabym mieć takie problemy (tzn. ich brak) z moim Mixerem, którego wypatrzyłam w schronie, pokochałam i przepadło. A że czasem się czegoś wystraszy? To może mu zostać do końca życia. Mixer do tej pory (od 2007), nie wiedzieć czemu, nie do końca ufa mojemu TŻ, a i ja (którą kocha nad życie) staram się nie podnosić głosu ani zbyt gwałtownych gestów wykonywać. Mam po prostu psa anioła po przejściach. I każdy, kto chce schroniskowca przyhołubić, powinien wiedzieć, na co się decyduje. Doyka miziam, Murkę pozdrawiam. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Witaj, Depuszku. Widzę, że u ciebie nic nowego. Szkoda. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Czule miziam obie panienki. -
Bej na kanapie? Nie wyobrażam sobie.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, zula, wiosna idzie!