-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='Bjuta']Sama nie wiem... - tak wychodzi! :) Maszketny to znaczy "przepadzity" czyli lubi sobie sprawić przyjemność kulinarną. Bardzo dobrze go rozumiem! :) Poleciało 90 do władkowej fundacji.[/QUOTE] "Przepadzity" - jeszcze lepiej. Znaczy "żarty"? To śląskie? Uwielbiam slangi, dialekty, żargony. A nawet wulgaryzmy. Zawodowo muszę, osobiście chcę. Czekam na więcej, a Władykę miziam dyskretnie. Z miłością, aczkolwiek za pośrednictwem dłoni wiosny. Żartuję - na pewno by mnie nie capnął. Akurat....
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']i kolejne dobranoc, Depisiu.... tak lecą te smutne noce bez człowieka, do którego mógłbyś się przytulić i zasnąć[/QUOTE] I vice versa - człowiekowi lecą smutne dni bez psa, do którego mógłby się przytulić. A jest do czego! -
To niech ta trzydziestka będzie na wściekliznę. Sylwiaszku, wiem, że ci będzie trudno, ale zawsze możesz Kamysiowi paluszki do oblizania. I po znajomości, przymykając oko, łyżeczkę (do herbaty!!!) okrasy. Masz bardzo mądrą panią doktor. Ucz się od niej, kobieto! A ja zgrywam równie mądrą, a sama nie wytrzymuję i jak coś dobrego mam (może nie tłuścioszki, ale jakiś rosołek albo rozwodniony sosik), to też suche podlewam. Sylwiątko, pamiętaj - zanim podlejesz, rozwodnij, odłóź chochlę i łyżeczką, łyżeczką.... Kamychu, buzia!
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Dino -psicofajnyjest - niewątpliwie. W piatek uiszczę zaległości. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Cajus, chyba do ciebie zadzwonię - wkurzasz mnie. Odbierzesz?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Bjuta']Władziuchna zawsze maszketny był! :) Uzupełniłam post rozliczeniowy. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!!! :) :)[/QUOTE] Bjutka, jak ty to robisz, że ja zawsze u ciebie do przodu jestem? Listopad mam z głowy? Kocham cię za to - nie ma drugiej takiej księgowej na calutkim świecie. [SIZE=1]Co to znaczy "maszketny"?[/SIZE]
-
[quote name='Yorija']i będziesz te ptoki trzyamć do czasu aż Baron u Was nie zamieszka? moga się one popsuć trochę...[/QUOTE] Che, che, che :eviltong: Same się trzymają. Bóg jeden wie jakim cudem - cora mniej akrów zostało im do życia. A jeszcze chce im się rozmnażać. Przepiękne są! [quote name='Wiedźma']Śliczne Baronisko.[/QUOTE] A nie masz ty jakiegoś domku dla niego? Jeśli serce mi w końcu pęknie, to przez niego. [quote name='Collie']Jeszcze jesień na kilka dni wróci, to dobry znak, w górę Baronie![/QUOTE] U was w Rzeszowie zawsze jakoś piękniej i cieplej. Collinko, dbaj o Barona. Dziękuję. Można go na spacer wyprowadzać?
-
Bejku, byłam w naszych stronach. Bez ciebie, niestety.
-
Co za pies!!!
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depichu, cały czas jestem z tobą. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Rozbrajająca jest Meggi. Nic tylko brać, kochać i dopieszczać. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rockiego całuję w nos. -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Żeby jeszcze mój Baron tak miał... -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku mój - taki jesienny. Jak dąb za moim oknem. Kochany.