-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth']Ooo nowe zdjęcia :) Nic się chłopak nie zmienił, cudny.[/QUOTE] Zawsze był cudny. I co z tego? Zapewniam cię, że chłopak się zmienił. -
[quote name='__Lara']Nie potrafię tego zrozumieć :shake:[/QUOTE] Sama uroda i wdzięk nie wystarczą - potrzeba jeszcze odrobiny szczęścia. No i te doły!!! Od dzisiaj "na bezrobociu". Cudownie! Upichciłam jeszcze mamuśce obiadków na tydzień, jutro zanisę i laba! W dzień olimpiada, w nocy dogo. Oby jak najdłużej! Do Kamyka wciąż się wybieram, ale póki upały trwać będą, pasuję. Z Mixera też schodzą tony sierści, a właściwie podszerstka - końca nie widać. Wzbraniałam się tyle lat, ale w końcu mu to zrobię - przerobię go na sznaucera. Fotki sprzed i po zamieszczę.
-
[quote name='Yorija']A co on ma na boczku? kropkowaną sierść? co u niego?[/QUOTE] yorijko, toż to wyżeł, ma prawo być dropiaty! A to rude to, ma się rozumieć, od słońca, a nie od amoniaku. Collie, dziękuję. Baronie, cudny jesteś! madcat, wyczesywać, wyczesywać, wyczesywać. I nie kąpać zbyt często w szamponach. Toż to chemia! Lepiej psa w porannej rosie wytarzać albo w deszczu skąpać.
-
cztery małe czarne jak węgielek szukają domków, czy ktoś je zechce?
agata51 replied to polubek's topic in Już w nowym domu
[quote name='luta4']dziś odezwały się dwie osoby z którymi jestem umówiona na sobotę może to domki ?[/QUOTE] Oby! Dziękuję za zaproszenie. Będę zaglądać. One są w Łodzi? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Patos, może niekoniecznie odwiedzę, ale pamiętać będę zawsze. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafuś, mój pierwszy, najukochańszy tymczas. -
[quote name='BUDRYSEK']dziewczyny dajcie linka z jakiegos ogłoszenia, porobie Mu kilka wieczorem[/QUOTE] Ja tu tylko z sympatii. Nic nie wiem. Może Radunia albo Jagoda.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depiśku, pamiętam. -
Od jakiegoś czasu mam problem z wejściem na dogo. Dziś wchodzę i zawrót głowy. Muszę to ogarnąć. Dziewczyny, z nóg mnie zwala to pospolite ruszenie, Wisełka, dziękuję. Ale zalecałabym spokój. Przypominam, że Kundelek nie wydaje psów na DT. Zbieranie pieniędzy na wyciągnięcie Argusa ze schroiska do hoteliku nie ma sensu. Co najwyżej na ogłoszenia. A jeśli Argusa ktoś pokocha, transport bezpłatny ma ode mnie w najdalszy zakątek Polski.
-
[quote name='Wiedźma']Czy - Waszym zdaniem - byłby sens w przeniesieniu Barona do hotelu/pdt? Oczywiście jeśli założymy, że zdobędziemy na to fundusze.[/QUOTE] Byłby sens, gdyby Kundelek wydawał psy do czegokolwiek oprócz DS. W dodatku z odbiorem osobistym. Fundusze można zbierać ewentualnie na ogłoszenia.
-
Ostatnio mam problem z wejściem na dogo. Może trzeba się przenieść na dzienne dyżury? Znów gorąco ale nie tak koszmarne jak poprzednio - da się żyć. Całe szczęście, bo ja ostatnio nie mogę okien otwierać. Nie uwierzycie - Betuchna wariatka wyskoczyła któregoś ranka przez okno. Albo się zsunęła z parapetu - nie wiem, nie widziałam, spałam. Mąż wstaje któregoś dnia (6.20) i stwierdza, że nie ma psa. Podnosi alarm, szukamy - Betki nie ma. Nie ma innej możliwości - musiała przecisnąć się przez lekko uchylone okno na zewnętrzny parapet. Pewnie wyniuchała kota. Odetchnęliśmy, kiedy pod oknem nie ujrzeliśmy tego, czego się obawialiśmy (niby to tylko 1. piętro, ale wysokie, a miejsce lądowania raczej twarde i naszpikowane metalowymi elementami). Przeszukiwanie okolicy nic nie daje. Beciuchna wraca tuż przed 8.00. Lekko utykająca, z kilkoma powierzchownymi otarciami, ale jaka szczęśliwa! Nawet nie próbowałam jej tłumaczyć, co przeżywaliśmy przez te 1,5 godziny - nie zrozumiałaby. Miała taką minę, jakby chciała powiedzieć: "O co tyle rabanu? Przecież nic się nie stało. A w ogóle to daj mi spokój, jestem zmęczona, muszę odpocząć. Do wetki? Po co? Nic mi nie jest." Od kilku lat patrzymy na tę niby niepełnosprawną, budzącą litość przechodniów bidę i wyjść ze zdumienia nie możemy. Ona i na dwóch łapkach dokonywałaby rzeczy niemożliwych.
-
Ostatnio mam problem z wejściem na dogo. Może trzeba się przenieść na dzienne dyżury? Znów gorąco ale nie tak koszmarne jak poprzednio - da się żyć. Całe szczęście, bo ja ostatnio nie mogę okien otwierać. Nie uwierzycie - nasza jagdterierka wariatka wyskoczyła któregoś ranka przez okno. Albo się zsunęła z parapetu - nie wiem, nie widziałam, spałam. Mąż wstaje któregoś dnia (6.20) i stwierdza, że nie ma psa. Podnosi alarm, szukamy - Betki nie ma. Nie ma innej możliwości - musiała przecisnąc się przez lekko uchylone okno na zewnętrzny parapet. Pewnie zobaczyła kota. Przeszukiwanie okolicy nic nie daje. Beciuchna wraca tuż przed 8.00. Lekko utykająca, z kilkoma powierzchownymi otarciami, ale jaka szczęśliwa! Nawet nie próbowałam jej tłumaczyć, co przeżywałam przez te 1,5 godziny - nie zrozumiałaby.
-
[quote name='agata51']No, upały się skończyły, trzeba będzie namówić TŻ na wycieczkę do Łowicza.[/QUOTE] [quote name='Selenga']O! To może mały zlocik? wujek UBOCZE się wybierał, Ziutka też...[/QUOTE] [quote name='willma']zapraszamy - Kamyś juz wie że goście przyjadą wiec nie macie odwrotu :)[/QUOTE] Jak nie upały to burze i tornada. Mam nadzieję, że Łowicz omijają. W Łodzi spokojnie - prognozy straszą horrorami, a tu raptem krótka ulewa od czasu do czasu, a jeszcze rzadziej burza, a raczej kilka niegroźnych pomruków. Żebym nie wywołała wilka z lasu! W tym tygodniu chyba nie dam rady, bo znów mała robota mi się szykuje i raczej z niej nie zrezygnuję. Jutro będę wiedziała.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Szejki, no co ja zrobię, że wyżły wolę, ale dla ciebie... kurczę, ale piękny jesteś. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Depi bedzie w Dzienniku Zachodnim 3-go sierpnia. :) Nie wiem co z tego wyjdzie, bo Śląsk jest dosc daleko od Rzeszowa, ale moze akurat mu sie uda. Trzymajmy kciuki![/QUOTE] Sabina, dziękuję bardzo, bardzo. Jak Depi kogoś zauroczy, coś wymyślimy, żeby Śląsk bliżej Rzeszowa był. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Oj, to kręcenie w wykonaniu Figo nie wygląda na zabawę. Paula, jeśli nic się nie zmieniło - żeby pies trafił do Metra, to trzeba go ogłosić na cafeanimal. To oni decydują, który psiak będzie w Metrze. A tego progresywnego zaniku siatkówki nie da się jakoś przyhamować? -
Dostałam takie informacje o Argusie: "... kołnierz ma poniewaz sie bardzo mocno wygryzł. Ogólny stan nie jest zły ale nie jest tez rewelacyjny. Argus jest słaby i z dnia na dzień coraz starszy :( Także świetnych wieści nie mam:( Szkoda go strasznie, to był taki ciepły i na swój sposób wesoły pies. Jeszcze teraz te upały :( " I tak to z grubsza wygląda. Smutno.... Yorijko, na razie nigdzie się nie wybieram - co najwyżej do mamusi staruszki z koszyczkiem, a i to rzadko. Boję się wychodzić z domu w te upały - ja się nie nadaję.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Tylko faktem jest, że Nadine w dużej cześci nie jest utrzymywana :([/QUOTE] W dużej? W powalającej. Ale głowę daję, że z głodu nie umiera.