Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. magda222, jestem już na liście deklaracji stałych, ale dziękuję za zaproszenie - każda wiadomość od ciebie to duża radość! W sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie, zajrzę po powrocie. Moja deklaracja ważna od dnia wyjazdu Aramisa do nowego miejsca.
  2. Kamyczku, w sobotę ciotka jedzie na wakacje. Dużo powiedziane - dwa tygodnie babrania się w grzybach i rybach w towarzystwie trzech psów (małżonka raczej rzadko będę widywać) i w nieustannym stresie (co ta Betka jeszcze wymyśli?). Mam nadzieję, że dobre ciocie będą do ciebie zaglądać. Jak tylko wrócę, zacznę myśleć o wizycie u ciebie. Bądź grzeczny, piesku.
  3. Doyka miziam, Murkę pozdrawiam, bięgnę jutro na pocztę, uiścić opłaty.
  4. [quote name='Syla']Kochana agata51....doszedł, tak jak i innych kilku osób i jutro wpiszę tutaj i w rozliczeniach.Mam ponad tygodniowe zaległości, muszę przysiąść, co przyznaję.[/QUOTE] Gdybyś wiedziała jakie ja mam zległości!!! Czarne kwiatki należą mi się jak nic! Tulę najczulej.
  5. Wysłałam wczoraj za VII i VIII. Ja też jestem za "wycinać"!!!
  6. Witaj czarna Panko! Wczoraj wysłałam za VII i VIII.
  7. Wysłałam dzisiaj za VII i VIII. Przepraszam, że nie wysyłam regularnie.
  8. Skoro paula_t mówi, że deklarowałam 20zł/mies. - niech tak zostanie. Nie doczytam teraz - hotelik czy DT?
  9. Zostałam zaproszona, więc się stawiam. Rozumiem, że Paura już w DT. Podobno niewiele brakuje. Konkretnie - ile?
  10. [quote name='matinestka']Baronie, królu pokazuj pychola![/QUOTE] mati, dziękuję, że zajrzałaś. Widzieć na wątku kogoś ze "starej wiary" - krzepiące!!! [quote name='Yorija']przynajmniej masz jakieś podejście większość ludzi nie ma żadnego podejścia w tej kwestii gdyby mieli - to może by nie było Baronów w schronach[/QUOTE] No to pocieszyłaś mnie, Yorijko.
  11. Kasiu, wielkie, wielkie dzięki :loveu: Kamyk, zlituj się - toż nam Sylwia na serce zejdzie! To wrażliwa kobita (żeby nie powiedzieć "przewrażliwiona"), nie rób jej takich numerów. A zresztą, niech się przyzwyczaja - może się uodporni. W tym zawodzie wrażliwość cenna rzecz, ale przewrażliwionym biada! Swoją drogą, mógł ze strachu na oślep w las albo do samego Łowicza pognać. Ale nie, do kolan Pańci wolał się przytulić. Nic to, że wysoko do nich było - prawdziwa miłość (zaprawiona szczyptą strachu ;)) pokona wszelkie przeszkody. Sylwijko, twój ci on jest :eviltong:
  12. [quote name='brazowa1']Wy nie możecie sie dać,jesteście naszą ostoją.[/QUOTE] brązowa, nie obarczaj zuli aż taką odpowiedzialnością. Oni mają prawo się dać, a my nie mamy prawa kazać im być aż taką ostoją. A poza wszystkim - jest mi źle - Czartek...
  13. Czartku... Mamo Muminki, spróbuję nie płakać, choć trudno będzie. Zresztą, łez nie trzeba się bać. Łzy są lepsze niż ten koszmarny suchy ból w piersi. Płaczmy - ci, co odchodzą, nie darują nam, jeśli po nich nie zapłaczemy. A potem wspominajmy ich czule. Eh, tak sobie bredzę?
  14. 07.08. poszedł przelew 30zł - wg moich wyliczeń za lipiec, sierpień i wrzesień. Nie doszedł? Peguśku, trzymaj się.
  15. Powoli szykujemy się do wyjazdu na wakacje. Oj, będzie się działo!
  16. [quote name='mari23']dla Depisia warto, ale nie dla wszystkich niestety.... [B]ten, co by chciał, to nie może ( o sobie myslę), [/B]a ten, co może.... nie chce :( ech, Depi, gdzie ten twój człowiek ???? znajdzie się! musi !!!!!!!!!!![/QUOTE] Chcesz? Pojadę za ciebie.
  17. Już jestem, wyżle. Mam nadzieję, że na dłużej. Wiedźmo kochana, nie mamy konkretnych planów. Hotelik i DT odpadają. Możemy jedynie ogłaszać i szukać DS. On pewnie jest ogłaszany zbiorowo, indywidualnie pewnie miałby większe szanse, ale pewnie skończy jak Argus. Cholera, z takim pesymistycznym nastawieniem nie powinnam pojawiać się na dogo.
  18. [quote name='sylwiaso']Kochane dziewczyny!Dziękujemy!,[B]ale co my byśmy z Kamysiem bez Was zrobiły........!!!![/B]Także musimy się trzymać dla niego i wierzyć,że Kamyniu znajdzie Kochany domek!![/QUOTE] Miałybyście święty spokój, bo bez nas o istnieniu Kamyka nawet byście nie wiedziały ;) Ciotki, dziękuję, że nie zapominacie o Kamyku. Ja, ma się rozumieć, też pamietam, tylko czasu ostatnio nie starczało. Ale już będę. Kasiu, jutro wyślę pieniądze, bo to przecież i za hotel, i za paszę trzeba zapłacić. Matko jedyna, jak ten czas zasuwa! Litości nie ma!
  19. [quote name='Sabina02']W ten piatek Depi bedzie w gazecie Dziennik Zachodni. :)[/QUOTE] Już trzymam kciuki. Depiśku, [B]musisz[/B] znaleźć domek!!!
  20. Laba - akurat! Jutro wnuchę mi podrzucają i zamiast olimpiady durne bajki przyjdzie mi oglądać. Kamyku, zazdroszczę ci.
  21. Upał i duchota - nie idzie żyć. Szybki poranny spacerek na siusiu i kupkę (przeważnie dwie) zmienia się w godzinną zabawę w komórki do wynajęcia - od skrawka cienia do skrawka. A jak smaczka nie dostanę, dalej nie pójdę!
  22. [quote name='Yorija']najlepiej w zedhcłej rybie, byle nie była świeżo zdechnieta[/QUOTE] Yorija wie, co dla psa najlepsze. Zdecydowanie ryba! Zmacerowany jeż też jest w cenie. Samochód wietrzy się po czymś takim dwa tygodnie. [quote name='madcat1981']Dzięki dziewczyny za porady.[B]Rybka nie przejdzie: albo ona albo ja;) [/B]sierść wróciła do normy, całe szczęście. Pozdrawiamy.Baronku, miziaki![/QUOTE] Akurat! No, chyba ża masz dokąd się wyprowadzić. [quote name='lilk_a']tak :) nie ma to jak słoneczko dla starych kości ;) ale moja suka nie taka stara a lubi , oj lubi wylegiwać się na słońcu, a że łeb ma czarny to wyganiam do cienia :)[/QUOTE] Moje stare kości słoneczka zdecydowanie nie lubią! A i Holka, czarna jak diabeł, która jeszcze niedawno namiętnie zażywała kąpieli słonecznych, zaczyna szukać cienia. Widać Baron nie taki stary, skoro lubi. Zresztą, wygląda całkiem, całkiem. Jeszcze kawałek życia przed nim.
  23. Misza waży 32kg?!!! To niemożliwe. Czyżby schódł?
  24. Hej, jestem! No i co z tego? Towarzystwa brakuje.
  25. Jacek, na pewno nie będziesz taki, jak dawniej. Nikt nie jest. I dzięki bogu! Zmiana to życie!
×
×
  • Create New...