-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Kamyczku, w sobotę ciotka jedzie na wakacje. Dużo powiedziane - dwa tygodnie babrania się w grzybach i rybach w towarzystwie trzech psów (małżonka raczej rzadko będę widywać) i w nieustannym stresie (co ta Betka jeszcze wymyśli?). Mam nadzieję, że dobre ciocie będą do ciebie zaglądać. Jak tylko wrócę, zacznę myśleć o wizycie u ciebie. Bądź grzeczny, piesku.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyka miziam, Murkę pozdrawiam, bięgnę jutro na pocztę, uiścić opłaty. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wysłałam wczoraj za VII i VIII. Ja też jestem za "wycinać"!!! -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Witaj czarna Panko! Wczoraj wysłałam za VII i VIII. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dzisiaj za VII i VIII. Przepraszam, że nie wysyłam regularnie. -
[quote name='matinestka']Baronie, królu pokazuj pychola![/QUOTE] mati, dziękuję, że zajrzałaś. Widzieć na wątku kogoś ze "starej wiary" - krzepiące!!! [quote name='Yorija']przynajmniej masz jakieś podejście większość ludzi nie ma żadnego podejścia w tej kwestii gdyby mieli - to może by nie było Baronów w schronach[/QUOTE] No to pocieszyłaś mnie, Yorijko.
-
Kasiu, wielkie, wielkie dzięki :loveu: Kamyk, zlituj się - toż nam Sylwia na serce zejdzie! To wrażliwa kobita (żeby nie powiedzieć "przewrażliwiona"), nie rób jej takich numerów. A zresztą, niech się przyzwyczaja - może się uodporni. W tym zawodzie wrażliwość cenna rzecz, ale przewrażliwionym biada! Swoją drogą, mógł ze strachu na oślep w las albo do samego Łowicza pognać. Ale nie, do kolan Pańci wolał się przytulić. Nic to, że wysoko do nich było - prawdziwa miłość (zaprawiona szczyptą strachu ;)) pokona wszelkie przeszkody. Sylwijko, twój ci on jest :eviltong:
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='brazowa1']Wy nie możecie sie dać,jesteście naszą ostoją.[/QUOTE] brązowa, nie obarczaj zuli aż taką odpowiedzialnością. Oni mają prawo się dać, a my nie mamy prawa kazać im być aż taką ostoją. A poza wszystkim - jest mi źle - Czartek... -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']dla Depisia warto, ale nie dla wszystkich niestety.... [B]ten, co by chciał, to nie może ( o sobie myslę), [/B]a ten, co może.... nie chce :( ech, Depi, gdzie ten twój człowiek ???? znajdzie się! musi !!!!!!!!!!![/QUOTE] Chcesz? Pojadę za ciebie. -
Już jestem, wyżle. Mam nadzieję, że na dłużej. Wiedźmo kochana, nie mamy konkretnych planów. Hotelik i DT odpadają. Możemy jedynie ogłaszać i szukać DS. On pewnie jest ogłaszany zbiorowo, indywidualnie pewnie miałby większe szanse, ale pewnie skończy jak Argus. Cholera, z takim pesymistycznym nastawieniem nie powinnam pojawiać się na dogo.
-
[quote name='sylwiaso']Kochane dziewczyny!Dziękujemy!,[B]ale co my byśmy z Kamysiem bez Was zrobiły........!!!![/B]Także musimy się trzymać dla niego i wierzyć,że Kamyniu znajdzie Kochany domek!![/QUOTE] Miałybyście święty spokój, bo bez nas o istnieniu Kamyka nawet byście nie wiedziały ;) Ciotki, dziękuję, że nie zapominacie o Kamyku. Ja, ma się rozumieć, też pamietam, tylko czasu ostatnio nie starczało. Ale już będę. Kasiu, jutro wyślę pieniądze, bo to przecież i za hotel, i za paszę trzeba zapłacić. Matko jedyna, jak ten czas zasuwa! Litości nie ma!
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']W ten piatek Depi bedzie w gazecie Dziennik Zachodni. :)[/QUOTE] Już trzymam kciuki. Depiśku, [B]musisz[/B] znaleźć domek!!! -
[quote name='Yorija']najlepiej w zedhcłej rybie, byle nie była świeżo zdechnieta[/QUOTE] Yorija wie, co dla psa najlepsze. Zdecydowanie ryba! Zmacerowany jeż też jest w cenie. Samochód wietrzy się po czymś takim dwa tygodnie. [quote name='madcat1981']Dzięki dziewczyny za porady.[B]Rybka nie przejdzie: albo ona albo ja;) [/B]sierść wróciła do normy, całe szczęście. Pozdrawiamy.Baronku, miziaki![/QUOTE] Akurat! No, chyba ża masz dokąd się wyprowadzić. [quote name='lilk_a']tak :) nie ma to jak słoneczko dla starych kości ;) ale moja suka nie taka stara a lubi , oj lubi wylegiwać się na słońcu, a że łeb ma czarny to wyganiam do cienia :)[/QUOTE] Moje stare kości słoneczka zdecydowanie nie lubią! A i Holka, czarna jak diabeł, która jeszcze niedawno namiętnie zażywała kąpieli słonecznych, zaczyna szukać cienia. Widać Baron nie taki stary, skoro lubi. Zresztą, wygląda całkiem, całkiem. Jeszcze kawałek życia przed nim.
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
agata51 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Misza waży 32kg?!!! To niemożliwe. Czyżby schódł? -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej, jestem! No i co z tego? Towarzystwa brakuje. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jacek, na pewno nie będziesz taki, jak dawniej. Nikt nie jest. I dzięki bogu! Zmiana to życie!- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with: