-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depiśku, pamiętam o tobie. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Nie jest źle. Lada dzień podeślę sierpniową. -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
agata51 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ojej, jest świeżutka fotka! Moja trójca tak się ustawia po wieczornym spacerku w oczekiwaniu na jakiś przysmaczek. Obowiązkowo musi być. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i znów mi się dostało. Ja nie chcę głodzić Dinka, ja tylko chcę, żeby lżej było jego biednym stawom. No dobrze, już siedzę cicho. Zwłaszcza, że odchudzanie Betki i Mixera też kiepsko mi idzie. Tak, to jest preparat dla koni. TŻ kupił przez Internet. Dowiem się. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Manię miziam czule. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Wpłaciłem 80 zł. na ROCKIEGO w ubiegłą środę. Nie wiem, na które konto - sprawdzę. Jeśli okaże się, że na stare, to znaczy, że pieniążki już są nie do odzyskania?[/QUOTE] Odeślą ci minus za koszty przelewu. Chcesz nowe konto? -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']A czy ona ma ogłoszenia? Przez to,że jest strachulcem nie będzie łatwo domku szukać :([/QUOTE] I strachulce czasem znajdują dom. Wiem coś o tym. Ogłoszenia na wagę złota. -
Matko, czyżby to było TO? Pytałam o obrożę, bo Mixer od wyjścia ze schroniska w szelkach chodzi. Ma uraz po pętlach.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zula131']Zaległe filmiki: http://www.youtube.com/watch?v=2w2wjX3SwYc http://www.youtube.com/watch?v=OVedD191z7E http://www.youtube.com/watch?v=jSvvOlNrhxU http://www.youtube.com/watch?v=MGDBE13qfl8 Jaki on śliczny! A mordka tylko trochę siwa. zulka, tak sobie myślę, że jakby zrzucił ze 3 kilo, lżej by mu było. Odchudzam właśnie Royalem Betkę - polecam. [quote name='zula131']Agatko, ile lat ma Holeczka? A bo to wiadomo? Jakieś 14. Koszmarny tydzień. Najpierw Holka. No i stało się - przyszło mi gotować. Pani doktór zaleciła ryż/indyk/warzywa(marchew, brokuły). Nakupiłam, pół dnia przy kuchni - część zamroziłam (lodówka do tej pory nie może dojść do siebie), podałam Holce porcyjkę do stołu, ta w tył zwrot i poszła spać. I tak przez 3 dni. Kurczę, myślę sobie, kasę wydaję na zastrzyki, preparaty i bógwiecojeszcze, a suka mi z głodu padnie. Przedwczoraj ugotowałam makaron, TŻ ukradłam kawałek pręgi wołowej w sosiku palcelizać. I Holka zaczęła jeść! Dzisiaj zaserwowałam jej makaronik z karkóweczką (była wniebowzięta!), a jutro dostanie z gulaszem wołowym. Może i TŻ się załapie. Żeby mi za lekko nie było, odstawiłam jeszcze Mixera do lecznicy - usunięcie kamienia z zębisków i dwóch paskudztw - tłuszczaka i jakiejś tam narośli na łapie. Jeszcze tylko zajrzę do Kamienia i ukołyszę Mixera do snu. A propos, Holka, a przy okazji Betka i Mixer dostają FluidFlex. Preparat wspierający funkcje stawów. Ponoć czyni cuda. -
[quote name='Murka']Zaopatrzyłam Kurusia w Furosemid (4 opak.), ale TZ odbierał z apteki i zapomniał wziąć choćby paragon i teraz mi już nie mogą nic wypisać. W każdym razie jedno opakowanie kosztowało 3,20 zł, więc całość to 12,80 zł. Kuruś ostatnio więcej posypia, czasem jak do niego przychodzę to aż się boję, czy wszystko ok, bo śpi. I zawsze mam odruch patrzenia czy się brzuch rusza, czy oddycha... Wcześniej nawet jak spał czy leżał to momentalnie się zrywał, a teraz ma mocniejszy sen albo słuch traci. Poza tym na szczęście wszystko ok :)[/QUOTE] Mamy to samo z naszą Holką. Trzeba nią mocno potrząsnąć, żeby się obudziła. W dodatku zdarza jej się zasnąć z otwartą paszczą i wywalonym jęzorem. Horror. W ciągu roku zupełnie ogłuchła, coraz gorzej widzi i jest zupełnie zdezorientowana (to eufemizm). W dodatku stawy kiepściutkie i nie chce jeść. Eh, starość... Ale zęby ma takie, że sama bym chciała takie mieć.
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam niedawno z panią Kariną. Wystarczyła jedna wizyta Mańki i problemy się skończyły. Zawsze twierdziłam, że Werka jest wyjątkowo pojętną suką. Teraz Państwo są na wakacjach. Przypuszczam, że po powrocie się odezwą. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Fakt, schronisko z tych najlepszych. Egida/Betka pozdrawia. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stara jest. Stawy, kręgosłup. Ale najpewniej coś z głową jej się porobiło. W ciągu roku kompletnie ogłuchła i jakby mniej widziała. Zupełnie nie potrafi się w tym wszystkim odnaleźć. Zbyt szybko to poszło. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Taka śliczna! Nic tylko kochać. -
Rottka lada szelest wrzuci nowe zdjęcia. Poprosiłam o kilka słów o jego niewątpliwie wyjątkowym charakterku (ze szczególnym uwzględnieniem niewątpliwych zalet). Wspomniałąm o twojej nieustającej chęci ogłasznia chłopaka. ritko, co się dziwisz? Zero zainteresowania wątkiem (właściwie tylko ty i ja tu zaglądamy), zero deklaracji, ktoś założył wątek, odpuścił - niby dlaczego Rottka ma się starać?
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Taki złoty pies, a nikt go nie chce...