Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Depiśku, pamiętam o tobie.
  2. Nie jest źle. Lada dzień podeślę sierpniową.
  3. Ojej, jest świeżutka fotka! Moja trójca tak się ustawia po wieczornym spacerku w oczekiwaniu na jakiś przysmaczek. Obowiązkowo musi być.
  4. No i znów mi się dostało. Ja nie chcę głodzić Dinka, ja tylko chcę, żeby lżej było jego biednym stawom. No dobrze, już siedzę cicho. Zwłaszcza, że odchudzanie Betki i Mixera też kiepsko mi idzie. Tak, to jest preparat dla koni. TŻ kupił przez Internet. Dowiem się.
  5. [quote name='UBOCZE']Wpłaciłem 80 zł. na ROCKIEGO w ubiegłą środę. Nie wiem, na które konto - sprawdzę. Jeśli okaże się, że na stare, to znaczy, że pieniążki już są nie do odzyskania?[/QUOTE] Odeślą ci minus za koszty przelewu. Chcesz nowe konto?
  6. [quote name='Hope2']A czy ona ma ogłoszenia? Przez to,że jest strachulcem nie będzie łatwo domku szukać :([/QUOTE] I strachulce czasem znajdują dom. Wiem coś o tym. Ogłoszenia na wagę złota.
  7. Matko, czyżby to było TO? Pytałam o obrożę, bo Mixer od wyjścia ze schroniska w szelkach chodzi. Ma uraz po pętlach.
  8. [quote name='zula131']Zaległe filmiki: http://www.youtube.com/watch?v=2w2wjX3SwYc http://www.youtube.com/watch?v=OVedD191z7E http://www.youtube.com/watch?v=jSvvOlNrhxU http://www.youtube.com/watch?v=MGDBE13qfl8 Jaki on śliczny! A mordka tylko trochę siwa. zulka, tak sobie myślę, że jakby zrzucił ze 3 kilo, lżej by mu było. Odchudzam właśnie Royalem Betkę - polecam. [quote name='zula131']Agatko, ile lat ma Holeczka? A bo to wiadomo? Jakieś 14. Koszmarny tydzień. Najpierw Holka. No i stało się - przyszło mi gotować. Pani doktór zaleciła ryż/indyk/warzywa(marchew, brokuły). Nakupiłam, pół dnia przy kuchni - część zamroziłam (lodówka do tej pory nie może dojść do siebie), podałam Holce porcyjkę do stołu, ta w tył zwrot i poszła spać. I tak przez 3 dni. Kurczę, myślę sobie, kasę wydaję na zastrzyki, preparaty i bógwiecojeszcze, a suka mi z głodu padnie. Przedwczoraj ugotowałam makaron, TŻ ukradłam kawałek pręgi wołowej w sosiku palcelizać. I Holka zaczęła jeść! Dzisiaj zaserwowałam jej makaronik z karkóweczką (była wniebowzięta!), a jutro dostanie z gulaszem wołowym. Może i TŻ się załapie. Żeby mi za lekko nie było, odstawiłam jeszcze Mixera do lecznicy - usunięcie kamienia z zębisków i dwóch paskudztw - tłuszczaka i jakiejś tam narośli na łapie. Jeszcze tylko zajrzę do Kamienia i ukołyszę Mixera do snu. A propos, Holka, a przy okazji Betka i Mixer dostają FluidFlex. Preparat wspierający funkcje stawów. Ponoć czyni cuda.
  9. [quote name='Murka']Zaopatrzyłam Kurusia w Furosemid (4 opak.), ale TZ odbierał z apteki i zapomniał wziąć choćby paragon i teraz mi już nie mogą nic wypisać. W każdym razie jedno opakowanie kosztowało 3,20 zł, więc całość to 12,80 zł. Kuruś ostatnio więcej posypia, czasem jak do niego przychodzę to aż się boję, czy wszystko ok, bo śpi. I zawsze mam odruch patrzenia czy się brzuch rusza, czy oddycha... Wcześniej nawet jak spał czy leżał to momentalnie się zrywał, a teraz ma mocniejszy sen albo słuch traci. Poza tym na szczęście wszystko ok :)[/QUOTE] Mamy to samo z naszą Holką. Trzeba nią mocno potrząsnąć, żeby się obudziła. W dodatku zdarza jej się zasnąć z otwartą paszczą i wywalonym jęzorem. Horror. W ciągu roku zupełnie ogłuchła, coraz gorzej widzi i jest zupełnie zdezorientowana (to eufemizm). W dodatku stawy kiepściutkie i nie chce jeść. Eh, starość... Ale zęby ma takie, że sama bym chciała takie mieć.
  10. A nie ma Raida w spray'u, coby się nim spryskać przed spacerem? Zresztą, jeśli chodzi o komary, nie wierzę w żadne cuda. Komar został stworzony po to, żeby chlał. To i chla.
  11. [quote name='agata51']Wysłałam [B]80zł - V-VIII[/B]. Przepraszam za zwłokę.[/QUOTE] [quote name='agusiazet']Otrzymałam wpłatę od agaty51 w wysokości 80 zł (deklaracje [B]do września[/B] br.), dziękuję:) Stan konta wynosi 599 zł 96 gr.[/QUOTE] Jednak do sierpnia, agusiu.
  12. To nam powinno zależeć, a zwłaszcza tym, którzy założyli ten wątek i uszczęśliwili Rottkę jagdterierkiem. Można wymagać, jeśli się płaci za pobyt psa w hotelu. Przypuszczam, że Rottka pogodziła się z faktem, że została dożywotnim domkiem Diega.
  13. Rozmawiałam niedawno z panią Kariną. Wystarczyła jedna wizyta Mańki i problemy się skończyły. Zawsze twierdziłam, że Werka jest wyjątkowo pojętną suką. Teraz Państwo są na wakacjach. Przypuszczam, że po powrocie się odezwą.
  14. Fakt, schronisko z tych najlepszych. Egida/Betka pozdrawia.
  15. [quote name='brazowa1']FILM! My chcemy film,my chcemy film,my chcemy film![/QUOTE] Koniecznie!!! Kamyk jest niesamowity! Powtarzam się, prawda? sylwiaszko, już sięgam do portfela - odrobaczenie rzecz święta.
  16. Stara jest. Stawy, kręgosłup. Ale najpewniej coś z głową jej się porobiło. W ciągu roku kompletnie ogłuchła i jakby mniej widziała. Zupełnie nie potrafi się w tym wszystkim odnaleźć. Zbyt szybko to poszło.
  17. Rottka lada szelest wrzuci nowe zdjęcia. Poprosiłam o kilka słów o jego niewątpliwie wyjątkowym charakterku (ze szczególnym uwzględnieniem niewątpliwych zalet). Wspomniałąm o twojej nieustającej chęci ogłasznia chłopaka. ritko, co się dziwisz? Zero zainteresowania wątkiem (właściwie tylko ty i ja tu zaglądamy), zero deklaracji, ktoś założył wątek, odpuścił - niby dlaczego Rottka ma się starać?
  18. Taki złoty pies, a nikt go nie chce...
×
×
  • Create New...