-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zulko, brązowa, jeśli to jest demencja, to chyba nie cierpi. Ale żeby szczęśliwa była, to raczej nie. Tłucze się nocą, biedna, po kątach, zagubiona, bezradna, w drzwi nie trafia, taranuje na oślep, wyje. Ale zwykle śpi i tylko sprawdzam, czy oddycha. zulka, te uprzęże na Dinku są konieczne? QUOTE=brazowa1;21486067]Smutno mi,gdy czytam o Holce. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za X, XI i XII. Z ciepłymi myślami dla Nadiny i wiosny. -
Listopadowa wysłana. Po trochu poczytuję i tak jakoś mój Fikuś mi się przypomniał. Trafił do nas porzucony sześciomiesięczny szczeniaczek, miał być psem mojej córki, ale ukochał sobie mnie i przez 14 lat terroryzował resztę rodziny (szczegóły to neverending story - jak chcecie, opowiem - w odcinkach). Wszystko brało się ze strachu. Wtedy nie było behawiorystów, byłam bezradna, ale teraz!? Trzeba coś zrobić, Magda nie może pozwolić Maksowi być jedyną akceptowalną przez Maksa osobą.
-
30.10. poszedł przelew za 11 i 12.
-
Co lepiej? Jednorazowy grosz na spłatę długu czy stały grosik miesięcznie? Jaki opatrunek ma Sara? Z żywicy? Jeśli tak, to kołnierz można zdjąć. Zapraszałam wcześniej na wątek Wery, bo uraz wydaje się identyczny. Zajrzyjcie - może na coś się przyda. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236331-*Pabianice*-sunia-po-skomplikowanym-złamaniu-łapy-MA-DS/page4[/URL]
-
Moja deklaracja od XI, ok? A tabletka najlepiej wślizguje się w pasztecie albo w serku topionym - gryźć nie trzeba, samo wchodzi.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Podrzucę chociaż czarnulkę. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za X i XI. Magda, jak zdecydujesz się na Metro, daj znać, podrzucę grosik. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za X i XI. Chociaż raz jestem do przodu! -
Staruszek Moris już bezpieczny w DT- szukamy DS
agata51 replied to Agata.O's topic in Już w nowym domu
Stawiam się na wezwanie, ivetko, ale widzę, że nic tu po mnie - uwinęłyście się, baby! -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Marzenia się spełniają. Nawet te trudne piesy znajdują domki. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Holka między drugą a czwartą tupta w kółko, kładzie się na posłaniu, popiskuje, wyje, uspokajam ją, znów tupta, zaklinuje się w jakimś kącie, nie wie, jak się wycofać, wyje, wyciągam ją z kąta, znów tupta, aż się zmęczy i wreszcie idzie spać. Dinku, czy to ma sens? -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depiś pewnie złoty jak jesienny klon - lekko spłowiały. -
Zaglądałam już do Maksa, ale nie pamiętam, czy się odzywałam. Tak czy owak - jestem. W wolnej chwili przeczytam wątek stronka po stronce, tymczasem deklaruję 50zł/mies. Poproszę o nr konta.
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
agata51 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Trafiłam z bazarku aguchy. Przepiękny jest! Pomyślę, a raczej podliczę się i dam znać. -
Jestem na zaproszenie agusi. W poniedziałek coś wyślę. Matko, identyczny gips, ta sama łapa co u mojej tymczaski Werki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236331-*Pabianice*-sunia-po-skomplikowanym-złamaniu-łapy-MA-DS[/URL] DT potrzebny!!! Zachęcam. To nie takie trudne.
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dlaczego niebezpieczny? Wystarczy umieć pływać. Najwyższy czas, żebyś się tam wybrała. Przy okazji zdjęcia zrobisz, bo pani w tym temacie tak samo kumata jak ja. Palec już sprawny? -
Wysłałam za IX i X. Na pewno drzucę grosik na spotkanie z behawiorystką.
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
agata51 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!!! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-scOMm_A1a18/UkdHg7n9ZfI/AAAAAAAAUek/q2yBucqmG2k/s640/IMG_5162.jpg[/IMG] -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Najpiękniejsze psy najdłużej czekają na domek.