Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. zulko, brązowa, jeśli to jest demencja, to chyba nie cierpi. Ale żeby szczęśliwa była, to raczej nie. Tłucze się nocą, biedna, po kątach, zagubiona, bezradna, w drzwi nie trafia, taranuje na oślep, wyje. Ale zwykle śpi i tylko sprawdzam, czy oddycha. zulka, te uprzęże na Dinku są konieczne? QUOTE=brazowa1;21486067]Smutno mi,gdy czytam o Holce.
  2. [quote name='brazowa1']jakie cudo pinczerowate z kolegi,mniam![/QUOTE] Że Sylwia musi (z)nosić "cudo pinczerowate", rozumiem, jej sprawa. Ale dlaczego każe nosić JE na grzbiecie Kamykowi? Zachwycony nie jest.
  3. Wysłałam za X, XI i XII. Z ciepłymi myślami dla Nadiny i wiosny.
  4. Listopadowa wysłana. Po trochu poczytuję i tak jakoś mój Fikuś mi się przypomniał. Trafił do nas porzucony sześciomiesięczny szczeniaczek, miał być psem mojej córki, ale ukochał sobie mnie i przez 14 lat terroryzował resztę rodziny (szczegóły to neverending story - jak chcecie, opowiem - w odcinkach). Wszystko brało się ze strachu. Wtedy nie było behawiorystów, byłam bezradna, ale teraz!? Trzeba coś zrobić, Magda nie może pozwolić Maksowi być jedyną akceptowalną przez Maksa osobą.
  5. 31.10. poszedł przelew za XI i XII. Z miziankiem dla Pegusi.
  6. 30.10. poszedł przelew za 11 i 12.
  7. Co lepiej? Jednorazowy grosz na spłatę długu czy stały grosik miesięcznie? Jaki opatrunek ma Sara? Z żywicy? Jeśli tak, to kołnierz można zdjąć. Zapraszałam wcześniej na wątek Wery, bo uraz wydaje się identyczny. Zajrzyjcie - może na coś się przyda. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236331-*Pabianice*-sunia-po-skomplikowanym-złamaniu-łapy-MA-DS/page4[/URL]
  8. Moja deklaracja od XI, ok? A tabletka najlepiej wślizguje się w pasztecie albo w serku topionym - gryźć nie trzeba, samo wchodzi.
  9. Wysłałam za X i XI. Magda, jak zdecydujesz się na Metro, daj znać, podrzucę grosik.
  10. Wysłałam za X i XI. Chociaż raz jestem do przodu!
  11. Stawiam się na wezwanie, ivetko, ale widzę, że nic tu po mnie - uwinęłyście się, baby!
  12. [quote name='Bjuta']Uroczy! I taki wydaje się jeszcze "kumaty". :)[/QUOTE] A Holka już całkiem niekumata. Kuruś widzi, prawda? Wysłałam za X i XI.
  13. Marzenia się spełniają. Nawet te trudne piesy znajdują domki.
  14. A Holka między drugą a czwartą tupta w kółko, kładzie się na posłaniu, popiskuje, wyje, uspokajam ją, znów tupta, zaklinuje się w jakimś kącie, nie wie, jak się wycofać, wyje, wyciągam ją z kąta, znów tupta, aż się zmęczy i wreszcie idzie spać. Dinku, czy to ma sens?
  15. Depiś pewnie złoty jak jesienny klon - lekko spłowiały.
  16. A bo czas tak szybko leci. Ja balkonu nocą otwierać nie mogę, bo jagdterierka jazgocze. A trochę sajgonu też mam - z głową Holki coraz gorzej.
  17. Zaglądałam już do Maksa, ale nie pamiętam, czy się odzywałam. Tak czy owak - jestem. W wolnej chwili przeczytam wątek stronka po stronce, tymczasem deklaruję 50zł/mies. Poproszę o nr konta.
  18. Trafiłam z bazarku aguchy. Przepiękny jest! Pomyślę, a raczej podliczę się i dam znać.
  19. Jestem na zaproszenie agusi. W poniedziałek coś wyślę. Matko, identyczny gips, ta sama łapa co u mojej tymczaski Werki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236331-*Pabianice*-sunia-po-skomplikowanym-złamaniu-łapy-MA-DS[/URL] DT potrzebny!!! Zachęcam. To nie takie trudne.
  20. Dlaczego niebezpieczny? Wystarczy umieć pływać. Najwyższy czas, żebyś się tam wybrała. Przy okazji zdjęcia zrobisz, bo pani w tym temacie tak samo kumata jak ja. Palec już sprawny?
  21. Wysłałam za IX i X. Na pewno drzucę grosik na spotkanie z behawiorystką.
  22. MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!!! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-scOMm_A1a18/UkdHg7n9ZfI/AAAAAAAAUek/q2yBucqmG2k/s640/IMG_5162.jpg[/IMG]
  23. Najpiękniejsze psy najdłużej czekają na domek.
×
×
  • Create New...