-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cóż, jest czas radości i czas smutku... Holka skończyła właśnie swoją półgodzinkę zawodzenia, jest nadzieja, że trochę pośpi, więc zaglądam, bo dawno nie byłam na dogo. Jestem zmęczona, bywa, że śpię dwie godziny na dobę (ostatnie dwie noce były takie), a nawet jak nie wyje, to nie mogę zasnąć, bo cały czas czekam, aż znowu zacznie. Koszmar. Mam nadzieję, że sąsiedzi nie słyszą. Staram się zagłaskać ten skowyt, ale to niewiele pomaga. Czuje potrzebę i już. Nie wiem, czy nas poznaje, czy nie, ale sprawia wrażenie, że jest jej wszystko jedno, kto jej daje jeść, kto ją mizia i wyprowadza na spacer. Potrafi pójść za sąsiadką dwa piętra wyżej i trudno ją sprowadzić na właściwy poziom. Nie cieszy się na nasz widok (nawet jak jej ukochany panek wraca z pracy), ogon raczej w stanie spoczynku. http://www.lupus1.com.pl/faq.php?info=18 http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6870,behawiorysta-radzi-czy-psa-da-sie-choc-w-pewnym-stopniu-uchronic-przed-zwierzeca-wersja-alzheimera.html Wszystko to ma. Kurczę, mogę jej gotować, sprzatać kupy, siki i wymiociny, ale nawet ja muszę pospać dłużej niż dwie godziny snu na dobę. A już na pewno nie jestem w stanie dostosować otoczenia do nowych potrzeb Holki. Poza tym ja mam jeszcze dwa psy. O, znowu zaczyna popiskiwać... Pospacerowałam z nią po mieszkaniu i po kilku okrążeniach poszła spać. Betka zapragnęła pobawić się piłeczką, a Mixer domaga się pieszczot - bo skoro Holka jest miziana, to on też chce. Na dłuższą metę nie da się tak żyć. A ty co o 4 nad ranem spać nie możesz? -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Na starość się płowieje. -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']ciesze sie ze Topaz wciaz z nami i mimo wieku walczy i wciaz chce zyc :) dzisiaj uregulowalam naleznosci za wrzesien, pazdziernik i listopad czyli 300 zl.Niestey [B]coraz ciezej mi utrzymywac wszystkie zadeklarowane psiaki [/B]...[/QUOTE] Panca, znam ten ból. -
Nie wątpmy, cioteczki, błagam.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeżywałam to w zeszłym roku. Dziś na mojej ukochanej łące i części lasku stoi gmaszysko Wydziału Filologicznego. Zostały jakieś marne resztki, na których uchowały się jakimś cudem rodzina bażantów i zając samotnik - po tysiąckroć przeklinany przeze mnie, bo za jego sprawą Betka znikała na długie godziny, jak ganiała jeszcze bez smyczy, a jak już wróciła na smycz, prawe ramię wyrywała mi z barku kilka razy w tygodniu, bo zając lubił wodzić ją za nos. Lubi i teraz, ale nie mam już do niego pretensji - niech ją wodzi jak najdłużej. Cieszę się, że jest - mój bark jeszcze wytrzymuje. Z Holką jakoś jest. Fizycznie jest w nieco lepszym stanie niż Dinek, ale demencja postępuje. Ona chyba nas już nie poznaje. A szwagier to był nie tylko szwagier, to kumpel jeszcze z liceum. Poznaliśmy się w 1964. Smutno. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzę jeszcze do Dinka i lecę spać - jutro mam pogrzeb szwagra. Eh, życie, życieńko... -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Kasa za XI i XII wysłana. Trzymaj się, Topciu! -
I co z tym spotkaniem z behawiorystką? Kasa za XI i XII wysłana.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Taka czarna, taka piękna i nikt jej nie chce! -
[quote name='maarit'][B]Kamyś robi za pomoc dydaktyczną [/B]:) i za wzór do naśladowania, żeby młody zrozumiał 2 rzeczy: 1. Prawdziwy pies pracy się nie boi, 2. Prawdziwy pies zawsze nosi jęzor na wierzchu ;)[/QUOTE] O, kochana, Kamyk pomocą dydaktyczną nie będzie! Za globusa ma robić? Jutro dzwonię do Sylwii - będziemy negocjować - Kamyk psychoterapeuta - 150zł/h.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Hej, przystojniaku! Do domku się nie wybierasz? -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Ulżyj naszym portfelom, piesku! -
Luknęłam na pierwszą stronę - daj boże każdemu taką sumkę na koncie!
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Holka jeszcze sama wstaje, wskakuje na kanapę, ale schody to prawdziwa zmora. Chociaż różnie bywa. Ostatnio miała rewelacyjną trzydniówkę - zero siku i kup w domu, schody pokonywała bez problemu, na podwórku podskoki a nawet biegi krótkie (bardzo). Od wczoraj znów gorzej - "fizjologia" w domu (spóźniłam się o sekundę - kupa rozdeptana po całym domu), obsuwki na schodach. Dziwię się, że jeszcze nic sobie nie połamała. Kości, tak jak zęby, to ona ma "daj boże każdemu". brązowa, błagam, oświeć mnie - "poważniejsze zaburzenia neurologiczne" to niby co? Łatwo powiedzieć "nie gdybaj", od tego "gdybania" człowiek spać po nocach nie może. brązowa, już widzę te kolejki domków chętne do pokochania 16-letniego onka. Kochana, ty nie myśl za dużo, ty mu tą piłeczkę rzucaj. -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Rachunek za wrzesień uregulowany. Misio jeszcze do tej pory chyba nie wyglądał tak dobrze jak teraz. Pięknie nabrał ciała , sierść gruba i świecąca. Ma apetyt jak za dwóch:) Dostaje od ponad miesiąca ciepły posiłek i bardzo mu smakuje.[/QUOTE] Ciało daj boże. A dusza?
-
To była najcudowniejsza love story na dogo