-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Perły przed wieprze, Dagusiu.
-
[quote name='brazowa1']nooo,byleby tylko nie było za gorąco,bo psy w blaszakach na wsiach beda miały ciężej :([/QUOTE] Wiesz, brązowa, kocham cię jak siostrę (eee, chyba jak córkę raczej). Na wsiach zawsze będą miały ciężej, a już w blaszakach nie wiadomo, co gorsze - upał czy powódź. Czartek, daj się miziać brązowej i kochaj ją, b0 warta tego jak nikt.
-
[quote name='Szarotka']Przyszlam od Agaty z banerka i oczom nie wierze, ze Kamyk jeszcze w hotelu ...........[/QUOTE] A ja specjalnie się nie dziwię - jak to mówią "widziały gały, co brały". Szarotka, czy ty przypadkiem nie masz za dużo tego towarzystwa w podpisie? Znów jakieś zmiany w re4gulaminie? I jeszcze jedno, coś się zmieniło w linkowaniu podpisu? Już myślałam, że opanowałam, a tu za cholerę Baron nie chce mi się podlinkować? Może ktoś pomóc? Kasiu, ja też jestem za lipcem. Jeszcze mam Sopot i Kraków w planach.
-
[quote name='agata51']No to nie ma sprawy.[/QUOTE] [quote name='zuzlikowa']Niestety jest i jest w toku... ale samo klikanie w klawiaturę (jakkolwiek bardzo je cenię, wtedy gdy może przynieść realną zmianę sytuacji psa) nic nie da, a obrzucanie się błotem i zarzutami...jeszcze mniej pomoże.[/QUOTE] O, zuzliku, to nie fair. Klikam, bo nic innego nie umiem, a powiem ci na ucho, że i samym klikaniem sporo można zdziałać. A "obrzucanie błotem i zarzutami" to już chyba nie o mnie. Pozdrawiam cię nieustająco ciepło. olga7, masz pełną skrzynkę.
-
pikola, dziękuję za zaproszenie. Ja już tu bywam, obserwuję po cichutku, bo na razie nic zadeklarować nie mogę. Chyba że któryś z "moich" psiaków pojedzie do domku. Albo za TM, bo ja głównie te mało adopcyjne mam w portfelu. Będę nieustannie zaglądać na wątek. Szczeniaki cudne, jak to szczeniaki, ale Mamusia jeszcze piękniejsza. Dama taka, że tylko pozazdrościć.
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
agata51 replied to santino's topic in Już w nowym domu
mmd, dziękuję za zaproszenie. Nawet nie próbuję przeczytać wątku - może kiedyś mi się uda. Wystarczy, że jest żólty i ma uszy do zakochania. Na razie żadnych deklaracji nie składam, dobrych słów macie pod dostatkiem, więc na bazarek polecę.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
agata51 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Podwójnie cudne wieści!!! Rewelacja! A Tomusiowi trzeba trochę czasu, dużo cierpliwości i mnóstwo miłości. Wydaje się, że Państwo wszystko to mają, nawet w nadmiarze. Będzie dobrze. Ludzie po 60. nie muszą być zniedołęzniałymi, schorowanymi staruszkami. Cioteczki, wiem, co mówię. Pozdrawiam. Babcia Agata. -
[quote name='irenaka']Witaj Agatko:loveu:, Dobry Duszku :loveu: każdego wątku na którym jesteś. Obyś przyniosła szczęście też naszej kruszynce:)[/QUOTE] Zaklinaj, Irenko, zaklinaj, czaruj, przejdźmy do rzeczy - duszek duszkiem, szczęście szczęściem, kruszynka - ile miesięcznie?
-
Ja tylko jestem, Rufusie.
-
[quote name='olgaj']Agatko pojdziemy na dno. Do schronu psów nie oddajemy. Jesteśmy już pod kreską, nie mamy w tym miesiącu jak zapłacić.[/QUOTE] Kurczę, grozi wam dno, do schronu nie oddajecie, jesteście pod kreską, zapłacić nie możecie. Ile? Mogę tylko bazarek. Wypiorę, wyprasuję, wymierzę. Dodam kilka gadżetów. Ktoś musi przejąć - obfocić i bazarek wystawić. olgaj, bywasz u niej? Mogę z tobą pojechać?
-
[quote name='marta0731']Evelka chyba opija adopcję Fiony do orkiestry ;) Fiona robi za wokalistkę :D[/QUOTE] Sami widzicie, co weseliska z ludzi robią!
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Boże ty mój, żeby Nadinka wreszcie domek znalazła. -
[quote name='brazowa1']czy ja dobrze rozumiem-wybieracie sie do kamienia? On jest pod Tczewem?[/QUOTE] brązowa, z tego, co wiem Elbląg leży nie tak daleko Tczewa, ale zawsze. Nawet kombinowałam, żeby do Elbląga przez Tczew dotrzeć (pociągiem), ale w końcu pojadę jak człowiek autobusem. Hej, hej, uważaj, zaraz potem planuję wizytę w Sopocie.
-
I co tu się dziwić, że Władek ludzi nie lubi? My też wolimy kontakt z psami. Alma, nie myślisz głupio - mam takiego jednego - nie wiem, czy bym dała radę bez pomocy naszej Holki. Tzn. ona za bardzo pomagać się nie starała - po prostu była, on szedł za nią i wrócił do świata. Bo on świata się bał, nie ludzi. Z Władkiem jest inny problem - on ludziom nie ufa. A może on powinien być jedynym psem - żeby nie miał wyjścia, żeby musiał zaufać człowiekowi. Nie wiem, nie jestem psim psychologiem.
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
agata51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']niestety cisza:([/QUOTE] Toż to dopiero parę godzin. W końcu Pusia nie jest słodką sunią do wzięcia od zaraz. -
[quote name='zuziaM']Dagusia to cesarzowa .... ksiezniczki sa inne u nas .... Dagmarka jest taka slodka i smieszna, ze naprawde warto Laruniu przyjechac i poznac to cudenko kochane. Zapraszamy !!!!! A zdjecia ... no moze cos mi sie uda, choc czasu mam tak malo, ze na siedzenie i wgrywanie naprawde go zupelnie brak. I to jest to! Przecież Dagmara to nie jest jakaś tam podstarzała księżniczka! Kurczę, przed cesarzową trzeba pokłony bić, bo miziać to raczej nie wypada, co?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Czerwcowa poszła dopiero dzisiaj. Przepraszam.