Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. To i ja zajrzę, bo aż mi głupio... Maryśka, nie daj się życiu!
  2. Perły przed wieprze, Dagusiu.
  3. [quote name='brazowa1']nooo,byleby tylko nie było za gorąco,bo psy w blaszakach na wsiach beda miały ciężej :([/QUOTE] Wiesz, brązowa, kocham cię jak siostrę (eee, chyba jak córkę raczej). Na wsiach zawsze będą miały ciężej, a już w blaszakach nie wiadomo, co gorsze - upał czy powódź. Czartek, daj się miziać brązowej i kochaj ją, b0 warta tego jak nikt.
  4. [quote name='Szarotka']Przyszlam od Agaty z banerka i oczom nie wierze, ze Kamyk jeszcze w hotelu ...........[/QUOTE] A ja specjalnie się nie dziwię - jak to mówią "widziały gały, co brały". Szarotka, czy ty przypadkiem nie masz za dużo tego towarzystwa w podpisie? Znów jakieś zmiany w re4gulaminie? I jeszcze jedno, coś się zmieniło w linkowaniu podpisu? Już myślałam, że opanowałam, a tu za cholerę Baron nie chce mi się podlinkować? Może ktoś pomóc? Kasiu, ja też jestem za lipcem. Jeszcze mam Sopot i Kraków w planach.
  5. [quote name='agata51']No to nie ma sprawy.[/QUOTE] [quote name='zuzlikowa']Niestety jest i jest w toku... ale samo klikanie w klawiaturę (jakkolwiek bardzo je cenię, wtedy gdy może przynieść realną zmianę sytuacji psa) nic nie da, a obrzucanie się błotem i zarzutami...jeszcze mniej pomoże.[/QUOTE] O, zuzliku, to nie fair. Klikam, bo nic innego nie umiem, a powiem ci na ucho, że i samym klikaniem sporo można zdziałać. A "obrzucanie błotem i zarzutami" to już chyba nie o mnie. Pozdrawiam cię nieustająco ciepło. olga7, masz pełną skrzynkę.
  6. pikola, dziękuję za zaproszenie. Ja już tu bywam, obserwuję po cichutku, bo na razie nic zadeklarować nie mogę. Chyba że któryś z "moich" psiaków pojedzie do domku. Albo za TM, bo ja głównie te mało adopcyjne mam w portfelu. Będę nieustannie zaglądać na wątek. Szczeniaki cudne, jak to szczeniaki, ale Mamusia jeszcze piękniejsza. Dama taka, że tylko pozazdrościć.
  7. mmd, dziękuję za zaproszenie. Nawet nie próbuję przeczytać wątku - może kiedyś mi się uda. Wystarczy, że jest żólty i ma uszy do zakochania. Na razie żadnych deklaracji nie składam, dobrych słów macie pod dostatkiem, więc na bazarek polecę.
  8. Podwójnie cudne wieści!!! Rewelacja! A Tomusiowi trzeba trochę czasu, dużo cierpliwości i mnóstwo miłości. Wydaje się, że Państwo wszystko to mają, nawet w nadmiarze. Będzie dobrze. Ludzie po 60. nie muszą być zniedołęzniałymi, schorowanymi staruszkami. Cioteczki, wiem, co mówię. Pozdrawiam. Babcia Agata.
  9. oj, nie było nas, nie było, ale co miało być?]. Betce-księżniczce trudno dogodzić - powyżej 20 stopni - od cienia do cienia przemyka. Deszcz? Nawet mżawka doskwiera. Jakoś te spacery odbywamy - za to po powrocie do domu - istne szaleństwo - Betka się suszy - szał.
  10. [quote name='irenaka']Witaj Agatko:loveu:, Dobry Duszku :loveu: każdego wątku na którym jesteś. Obyś przyniosła szczęście też naszej kruszynce:)[/QUOTE] Zaklinaj, Irenko, zaklinaj, czaruj, przejdźmy do rzeczy - duszek duszkiem, szczęście szczęściem, kruszynka - ile miesięcznie?
  11. Ja tylko jestem, Rufusie.
  12. [quote name='olgaj']Agatko pojdziemy na dno. Do schronu psów nie oddajemy. Jesteśmy już pod kreską, nie mamy w tym miesiącu jak zapłacić.[/QUOTE] Kurczę, grozi wam dno, do schronu nie oddajecie, jesteście pod kreską, zapłacić nie możecie. Ile? Mogę tylko bazarek. Wypiorę, wyprasuję, wymierzę. Dodam kilka gadżetów. Ktoś musi przejąć - obfocić i bazarek wystawić. olgaj, bywasz u niej? Mogę z tobą pojechać?
  13. [quote name='marta0731']Evelka chyba opija adopcję Fiony do orkiestry ;) Fiona robi za wokalistkę :D[/QUOTE] Sami widzicie, co weseliska z ludzi robią!
  14. Boże ty mój, żeby Nadinka wreszcie domek znalazła.
  15. Murko, kochamy cię. I Kurusia też. Nie zabraknie go - jakiś tam kąteczek w sercu każdego z nas zajmie. Po wieczne czasy.
  16. Szaro, buro, ale nam, czartom, to nie przeszkadza.
  17. [quote name='brazowa1']czy ja dobrze rozumiem-wybieracie sie do kamienia? On jest pod Tczewem?[/QUOTE] brązowa, z tego, co wiem Elbląg leży nie tak daleko Tczewa, ale zawsze. Nawet kombinowałam, żeby do Elbląga przez Tczew dotrzeć (pociągiem), ale w końcu pojadę jak człowiek autobusem. Hej, hej, uważaj, zaraz potem planuję wizytę w Sopocie.
  18. Pokazuj się nieustannie. Cholera, że też nikt jej nie widzi!
  19. Ja też bym odchudziła takiego jednego. Tylko jak to zrobić, kiedy 3 miski trzeba ogarnąć, a tylko ten jeden się do nich rwie!
  20. Hej, chłopaki! Nareszcie chłodno i deszczowo!
  21. I co tu się dziwić, że Władek ludzi nie lubi? My też wolimy kontakt z psami. Alma, nie myślisz głupio - mam takiego jednego - nie wiem, czy bym dała radę bez pomocy naszej Holki. Tzn. ona za bardzo pomagać się nie starała - po prostu była, on szedł za nią i wrócił do świata. Bo on świata się bał, nie ludzi. Z Władkiem jest inny problem - on ludziom nie ufa. A może on powinien być jedynym psem - żeby nie miał wyjścia, żeby musiał zaufać człowiekowi. Nie wiem, nie jestem psim psychologiem.
  22. [quote name='Mysza2']niestety cisza:([/QUOTE] Toż to dopiero parę godzin. W końcu Pusia nie jest słodką sunią do wzięcia od zaraz.
  23. [quote name='zuziaM']Dagusia to cesarzowa .... ksiezniczki sa inne u nas .... Dagmarka jest taka slodka i smieszna, ze naprawde warto Laruniu przyjechac i poznac to cudenko kochane. Zapraszamy !!!!! A zdjecia ... no moze cos mi sie uda, choc czasu mam tak malo, ze na siedzenie i wgrywanie naprawde go zupelnie brak. I to jest to! Przecież Dagmara to nie jest jakaś tam podstarzała księżniczka! Kurczę, przed cesarzową trzeba pokłony bić, bo miziać to raczej nie wypada, co?
  24. Czerwcową wysłałam dopiero dzisiaj. Kajam się.
  25. Czerwcowa poszła dopiero dzisiaj. Przepraszam.
×
×
  • Create New...