-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Prześliczne suczysko! Wiem, zalegam, wyślę na dniach. Magda, mogę podpiąć Kremcię do Dagusi?
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Całusy dla schorowanych wyżełków. Nie dajcie się, chłopaki! Oba są cudne (a Topaz w dodatku komiczny!), ale serce wyrywa się do Hyde'a. Milcz lepiej, głupie serce, bo nic z tego nie będzie. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
agata51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to na dniach wysyłam lipcową deklarację i szukam następnej żółtej dla mamuśki! -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Ale mu dobrze!!! Chociaż odnoszę wrażenie, że w kałuży bardziej mu się podobało. Ja wnusi miskę z wodą na balkon wystawiam, tylko ona dużo mniej spokojna jest. Mixer też był zdziadziały, jak go zabierałam ze schronu. Po miesiącu oddziadział i do tej pory tak trzyma. Matko, żeby on w końcu domek znalazł! -
Dzięki, ciotka. Chyba jednak powinnam chodzić wcześniej spać. A może tak? [I]Jedzie Gaga z daleka, [/I] [I]na nikogo nie czeka -[/I] [I]czeka Kamyk w Elblągu,[/I] [I]wypatruje pociągu.[/I] Ok. 25.07. znajomy wraca z Łodzi do Elbląga. Chyba się z nim zabiorę. Jak nie będzie miał nic przeciwko temu. Będę wiedziała na dniach. A o powrót zacznę się martwić już na miejscu. brązowa kochana, naprawdę byś przyjechała? Do Elbląga masz niewiele dalej niż do Tczewa.
-
Poszła kasa za VI i VII. Misiaku, niech cię ktoś zechce pokochać!
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
ecci, drugiego takiego nie ma. -
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
agata51 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Cieszę się naprawdę. -
olgaj, masz pełną skrzynkę. Wcześnij nie mogłam. Zadzwonię jutro.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Poszło za VI i VII. z miziankiem dla Dina i nieśmiałym dla Cajusa.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A teraz na dodatek burza za burzą nad Łodzią! To jedyna chwile (a nawet kwadranse), kiedy Betka się boi. Przykro patrzeć, chociaż gdzieś tam z tyłu głowy kołacze się wredna myśl - a jednak jest coś, czego się boisz, chorobo ciężka. Trochę się pokołacze, ale w sumie to żadna satysfakcja, a i noc czasem nieprzespana, bo utulić jednak trzeba.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka, na jakich wakacjach!? Znów pewnie wyląduję w lesie, jak pierwsze przymrozki się zaczną. Najlepsze terminy już dawno zaklepane, a w połowie sierpnia będę miała na garnuszku pewnego czarnego zbója zwanego Łapą, bo Państwo pod namiot za granicę się udają. Na szczęście tylko przez tydzień - dłużej i tak bym nie wytrzymała i do jakiegoś hotelu wywiozła. Zresztą nie wiem, czy po dwóch dniach tego nie zrobię. A do tej pory to głównie wnuchą się zajmowałam - synowa zdawała egzaminy, a synek na wakacje zarabiał. Dziękować bogu, zarobił i dzisiaj cała trójka nad polskim morzem wylądowała. Może wyrwę jakiś lipcowy weekend dla siebie i wreszcie do Kamyka pojadę. Światku, jesteś bardzo dzielnym i bardzo charakternym psiakiem. Wiesz, Betce też trudno dogodzić - a to za gorąco, a to za mokro (wszystko jedno czy z góry, czy od dołu). Ty przynajmniej grzmotów nie słyszysz i błyskawic nie widzisz, a ona wszystkie zmysły ma nadzwyczaj wyostrzone (nawet ten szósty) i też potrafi się zaprzeć, jak tylko jakaś burza wisi w powietrzu - a zawisają ostatnio nad Łodzią nader często - i umierać ze strachu. Ja uwielbiam burze, ale jak mam tulić i uspokajać trzy rozdygotane cielska (w sumie ca 80kg), to już wolę, żeby ich nie było (burz, nie cielsk). Trzymaj się dzielnie, staruszku i bądź dobry dla ciotki Ivetki. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za VI i VII. Przepraszan za nieregularne wpłaty. Tak mi jakoś czasem wychodzi. Tzn. [B]nie[/B] wychodzi. A ciebie, czarna piękności, w końcu ktoś wypatrzy. Musi! -
Trzymaj się dzielnie, Szamanie.
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
agata51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja przelotem, ale zawsze z sercem i buziakiem. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się.