-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
agata51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wiecie, cioteczki, z tym spuszczaniem ze smyczy to nie ma reguły. Za każdym razem obrywam, bo podobno za wcześnie spuszczam ze smyczy moje tymczasy. To kwestia wyczucia - po prostu w którymś momencie czuję, że więź została zadzierzgnięta na tyle, że już mogę. Pusia ma wreszcie swoich ludzi i cieszmy się, a nie złowieszczmy. -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Trudno wymagać od wyżła (i od reszty), żeby Old Spicem trącił. Oj, tak, nie ma jak rozkładająca się rybka albo jeżyk w stanie półciekłym. A przecież trzeba było do domu z takim wyperfumowanym delikwentem wrócić ze spacerku za miastem. Bywało, że TŻ tydzień samochód wietrzył. Eh, wyżły, wyżełki... Czy Hyde odszedł zadłużony? doddy, szukamy [B]zamku[/B] dla Topaza? Rozumiem, coby za Białą Damę robił i turystów straszył za niezłą kasę? -
Pamiętam codziennie.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Czy impreza już się odbyła? Relacji brak... -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buziaki dla Dina i zuli. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Collie, wielkie dzięki, mnie też łezka w oku się zakręciła. Smutno patrzeć, jak złoty Depi szarzeje. Ale nadziei nie tracę. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
agata51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ma tylko 30 zł długu. Puśka ma chyba ze 3 adresatki na P.Iwone :)[/QUOTE] No to wyślę jutro/pojutrze te 30zł. Kurczę, ciotki, jestem dobrej myśli, a wy? -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
agata51 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
I ja zaciskam, Bimku! -
Essi, ciotka pamięta, tylko czasu brakuje.
-
A czy ja też mogę dostać?
-
[quote name='luka1']jedź, jedź.:multi::multi: Co tam pogoda, dla harcerza nie ma złych pogód. Bądź dzielna, śmiało zdobywaj świat. No agata, nie takie góry zdobywałaś! :evil_lol: [SIZE="1"]( no i zaraz dostanę w łeb :lol:)[/SIZE][/QUOTE] W końcu się doigrasz! [quote name='AlfaLS']Jedź, jedź - my już tu napalone na te foty tak mocno że nawet deszcz przegoniłyśmy na południe Polski, żeby tylko na północy słońce świeciło :evil_lol:[/QUOTE] Jedź, jedź! Łatwo powiedzieć! Znajomy przyjechał z rodziną, dużym psem i rowerem - nic w Łodzi nie chciał zostawić, miejsca dla mnie zabrakło. Szykuję się na ten weekend - ma być lepiej. Mnie pogoda nie straszna, nawet wolę taką, ale jak już tam bedę, to chciałabym trochę Kamysia pomęczyć - zdjęcia, spacerek, wspólne tarzanko w trawie. Może nie być upału, ale niech chociaż nie pada!!!
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
agata51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie wygląda to najgorzej. Puśka jest chyba zadowolona. A ma chociaż adresatkę? To mam nie wysyłać lipcowej? Pusia nie ma żadnych długów? -
Wysłałam za 3 miesiące. Od kiedy się liczy? Od maja? Śliczna z niej panienka.
-
Wysłałam dziś lipcową. Może warto znów wykupić jakiś pakiecik? Dagusia rządzi, jak na cesarzową przystało, ale żeby gryźć?! Dagencjo, nie uchodzi!