A co Pianka tu zmieni?
Dasz głowę za comiesięczną płatność 550-600 bez terminu?
Pisałam, bo mnie boli Plama i może by mogło być (nie pytałam jeszcze wtedy) miejsce, ale ktoś musiałby dać głowę. Ja w tej chwili nie dam, a nie wpakuję DT w problemy.
Chodzi o to, że jeśli pies by tam poszedł z mojego polecenia, to personalnie ja musiałabym firmować, odpowiadać za finanse. A teraz nie mogę się tym zająć.
Omatko, dramat :(((
Nie mogę pomóc, niestety, bo musiałabym sama zająć się organizowaniem finansów, żeby go dać do znajomego DT. W tej chwili to niemożliwe.
Ale wiesz co, moja Wiadomo Kto nie zawsze (z początku) honorowała podkłady, a jak dołączył Łukaszek, to już tylko tam sikała, bo jej musiało być na wierzchu. No Twoja może za młoda na taki myk.
Przez chwilę pomyślałam, żeby założyć oddzielny wątek stricte rozliczeniowy dla wszystkich piesków od ewu, ale nie wiem, czy to nie za dużo kłopotu. No tyle, że przejrzyście by było. Tylko finanse.