-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
I tak to bywa. Funkcjonuje jakoś pies w schronie, z innymi nie ma starć, do ludzi nie startuje, ale biedny tam. No biedny, wszystkie biedne. Się go wyciąga i jazda. Miał łatkę agresor, ale nie, to pewnie niesłusznie itd. Jest, jaki jest, trzeba akceptować. Behawiorysta go nie zmieni. Czy ktoś pisał do molosów? Dałam dwa linki jakiś czas temu.
-
Chrzanić go.
-
Wywal szpilki, to ładna sunia, lekko nawiedzona, ale zaraz się mogą następni ludzie odezwać z ogłoszeń.
-
Ludzie od wyżłów bywają gadatliwi. Ci starsi.
-
Po pierwsze w tzw. "domku" też są pieski chyba i wychodzą wszystkie na wspólny wybieg, po drugie w mieszkaniu można było oddzielić w jakimś pokoju, zanim się ich nie przebada, to by była prawdziwa kwarantanna, po trzecie Aska przywiozła je w piątek po południu i można było dziesięć razy podjechać do weta przed niedzielą, bo jeden i drugi w fatalnym stanie, przy okazji zrobić testy na zakaźne. Jest nauczka na przyszłość.