Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Aniu, to nie chodzi o stres. Moim zdaniem. Jest napakowany w środku i to chce wyładować, ale pies jest pies i ma być w domu tak, jak Ty chcesz, a on się musi dostosować. Znów moim zdaniem. Perła Baskervillów ma szlaban na WSZYSTKO w mieszkaniu, nie bez powodu. Też podgryzała narzuty na kanapie (aż mi wstyd pisać, nie przepadam za psami na kanapach), niemaniema. Nie wolno i koniec.
  2. Nie powinien gryźć poszewki, ani niczego. Znaczy ja bym nie pozwalała. Nie po to zabrałaś zabawki, żeby sobie sam wynajdował.
  3. Chyba wyczuł, że musi się ogarnąć szybko.
  4. To dyskwalifikuje ten "mój" DT plus możliwe spięcia z większymi psami.
  5. A co Pianka tu zmieni? Dasz głowę za comiesięczną płatność 550-600 bez terminu? Pisałam, bo mnie boli Plama i może by mogło być (nie pytałam jeszcze wtedy) miejsce, ale ktoś musiałby dać głowę. Ja w tej chwili nie dam, a nie wpakuję DT w problemy.
  6. Bałam się o to zapytać.
  7. Ja wiem, co Murka pisała.
  8. Nie mogę uwierzyć, że trzeba go zabrać po jedenastu latach
  9. Na FB dać
  10. Chodzi o to, że jeśli pies by tam poszedł z mojego polecenia, to personalnie ja musiałabym firmować, odpowiadać za finanse. A teraz nie mogę się tym zająć.
  11. Omatko, dramat :((( Nie mogę pomóc, niestety, bo musiałabym sama zająć się organizowaniem finansów, żeby go dać do znajomego DT. W tej chwili to niemożliwe.
  12. Ale wiesz co, moja Wiadomo Kto nie zawsze (z początku) honorowała podkłady, a jak dołączył Łukaszek, to już tylko tam sikała, bo jej musiało być na wierzchu. No Twoja może za młoda na taki myk.
  13. One czyste są, te podkłady? Ja brudziłam troszkę siuśkami z początku, najlepiej cudzymi też.
  14. A bo chodziło mi raczej o to, że Ania się przywiązuje, Michu się przywiązuje, i z dnia na dzień coraz trudniej będzie :(.
  15. Aniu, no ale co Twój Miszek i serduszka, a ma jechać do hotelu i ja nie rozumiem. Co ma z nim być w końcu.
  16. Bardzo dobrze, że miejsce zarezerwowane. Do 7 lutego jest czas dwa tygodnie, wiele może się zmienić.
  17. No w pewnym momencie pęka gumka. Na tamto nie odpowiedziałam. Skasuję wpis jutro, bo po co to komu, ale już mnie poniosło
  18. Mamy jakiś znajomy tartak? Potrzebuję jakieś 170m2 dobrych, suchych desek.
  19. A czemu on ma mieć rtg stawów biodrowych akurat?
  20. Przez chwilę pomyślałam, żeby założyć oddzielny wątek stricte rozliczeniowy dla wszystkich piesków od ewu, ale nie wiem, czy to nie za dużo kłopotu. No tyle, że przejrzyście by było. Tylko finanse.
×
×
  • Create New...