Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. To nie ten temat. "Źle" by było, gdybyś jęczała o deklaracje na swoje tymczasy, o kasę na badania, hotel, czy jedzenie dla nich, a równocześnie rozdawała innym. Powstałoby pytanie, czy w końcu prosisz o pomoc dla tych "swoich" biedaków, czy ogólnie.
  2. Edytowałaś ten post wiele godzin później. Pierwowzór brzmiał mniej więcej tak: "Tu zgadzam się z rozi. Też mnie to zawsze dziwi." Coś Cię skłoniło do zmiany? Kiedyś tak w Skarbonce zmieniłaś zdanie o 180% po czyimś wpisie, i to nie merytorycznym. Tak, to jest nielogiczne kompletnie, bo albo ktoś może i chce poświęcić swoje fundusze na ratowanie psa, stać go na to, to niech nie zawraca liter, albo go nie stać, prosi o pomoc, ludzie pomagają, a za chwilę się okazuje, że jednak stać na nowe deklaracje dla innych.
  3. Jest jeszcze taki paradoks, w życiu tego nie zrozumiem. Ktoś bierze pod opiekę psa, zbiera na niego pieniążki, ciężko jest, brakuje, prośby itd. A równocześnie wpłaca na inne psy. Nie że wcześniej się zobowiązał, na nowe wpłaca, na bazarku, albo i deklaracje. Ktoś potrafi mi to wytłumaczyć?
  4. A weź znajdź w tym bajzlu. Dawniej było od cholery.
  5. Miałam psy (i papugę ) niewidome, głuche też. Znacznie trudniej jest z głuchotą. Ale to na starość psy traciły, papuga od jajka. Jeśli Grey oślepł urazowo, to jest niezwykle trudne dotrzeć do niego. Czekam na każdą wiadomość.
  6. Do tego trzeba spojrzeć globalnie. Ciocie nie będą się nad tym zastanawiać, póki nie poczują dymu przy dupie, że się tak nieelegancko wyrażę.
  7. Próbowałam się zorientować ile i jakie są w tej chwili/nadal od lat psy do adopcji. Za diabła nie dam rady, bo nie ma modów. Wątki psów w DS wiszą w dziale "do adopcji", wątki nieżyjących też, wiele ma nieaktualne tytuły.
  8. Jo, potrzebne są narzędzia, których teraz nie ma nikt. Trzeba np. zmienić osobę prowadzącą wątek, bo założycielki nie ma już na Dogo i głupiego tytułu nie da się zmienić, trzeba dać dodatkowe posty, trzeba przenieść wątek do innego działu itp. Dużego problemu nie ma tylko dlatego, że mało jest ludzi. Ja akurat żyłam w zgodzie z modami, a też miałam upomnienie, i to od takiego zasymbiozowanego
  9. Wyjaśniam jeszcze bardziej, skoro trzeba. Z moich obserwacji wynika, że właściciele już dawno doszli do wniosku, że zerwali się jak lew, usiedli jak mucha. Dlatego olewają spam, nie chce im się moderować, nic im się nie chce. Moderatorów odcięto od narzędzi parę lat temu. Huśta się to wszystko w powiewach wiatru.
  10. Ano właśnie. CHODZI MI O TO, że całe wielkie forum jest średnio potrzebne. Jak napisałam - PwP żyje.
  11. Nie wytykając palcami - sama po moich postach napisałaś (dwukrotnie), że wypowiadać się powinny osoby wpłacające Mnie to nie rusza, zawsze powiem co myślę. Zwłaszcza do Jaagi, która jakimś cudem zawsze rozumie o co mi chodzi
  12. Od dawna Dogo wisi na pajęczej nici. Ogromne, rozbudowane pod korek forum, nikt nad tym nie panuje, wystarczy spojrzeć na katalog administracji, kiedy który ostatnio był obecny https://www.dogomania.com/forum/staff/ Zawalone spamem, w sumie niepotrzebne forum. Żyje jedynie PwP, oparte na kilkunastu osobach plus trochę wspierających.
  13. Się lansują. Jaaga, ja mam takie coś wspomagające, moja wetka poleciła, to kupiłam https://zooart.com.pl/product-pol-25667-ScanVet-Auriceum-50ml-uniw.html?cd=17597817305&ad=&kd=&gclid=CjwKCAjwzY2bBhB6EiwAPpUpZuM6KCIvIiw-4wpwWrx8PrJ85p4eaLSLubJUA-WbTemUpn3on5IqfxoC9BAQAvD_BwE
  14. Na wielu wątkach postponuje się ludzi, którzy nie wykładają kasy. Ktoś ma coś do powiedzenia, ale musiałby zapłacić za wypowiedź, inaczej przeczyta, że ma spadać z wątku, w skrócie mówiąc.
  15. Od nabiału mnie sam organizm odrzuca od jakiegoś czasu. Ja działam według organizmu, on głupi nie jest. Znaczy może mój. Mięso w tej chwili jem, a nabiału nie.
×
×
  • Create New...