-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Nie chodzi o kwotę, jaką Asia chce dać. Chodzi o to, jak to wiocha odbierze i co zrobi. Pięć koła jest podejrzane, tysiąc w miarę brzmi.
-
Spokojnie naprawdę. Nie macie pojęcia (ja mam), co potrafi zrobić osaczona wiocha, żeby nie mieć kłopotów. Psa siekierą zarąbie i zakopie, przepraszam za horror, ale wiem, co gadam.
-
Nie wygłupiaj się. Tysiąc dobrze brzmi.
-
Wydaje mi się, że prosta baba się wystraszyła. Że jakaś pomoc, Stowarzyszenie, i trzeba będzie płacić. Jest szansa dogadać się z nią? Nic nie płaci, tylko niech odda. Ja mogę zadzwonić.
-
Trzeba im spokojnie powiedzieć, że Łatka prawnie jest pod opieką Stowarzyszenia. I jeśli ktoś chce adoptować, to są do załatwienia formalności, musi podpisać dokumenty adopcyjne. Spokojnie, bez straszenia, może wtedy powiedzą, gdzie sunia jest. A potem się zobaczy.
-
Może rodzina się zlitowała jednak. Albo ktoś znajomy.
-
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jeśli jest duży, możesz go porównać do VEO, czyli taki, jak moja Perełka, czyli owczarek wschodnioeuropejski, czyli Szarik z Czterech Pancernych. Poniżej proporcje Perełki, tylko ona wilczasta w jasnej szacie zimowej, a Ares płaszczowy. -
Ludzie mają zaufanie, bo konkretna szybka potrzeba i skromna kwota zbiórki.
-
Po śmierci bliskiego nam człowieka cała rodzina rzuciła się na wszystko, mieszkanie, zawartość kont itd., przychodzili, wynosili dokumenty, meble, a tam tkwił kot... Nikomu niepotrzebny, czarny kot, patrzył na to wynoszenie i zostawał sam. Kiedy się dowiedziałam, wzięłam go bez namysłu, choć u nas były ptaki luzem. Odwdzięczył się kompletnym brakiem agresji, polowań, przyjaźnił się z papugami.
-
Ale mam gifa!!! Duże bydlę, zaraz zmniejszę
-
Tak szukam, gdzie by się rozpłakać. Przy poduszkach chyba nie wyjdzie. Jakaś niedorobiona jestem.
-
Może się boi? Znam osoby, które kompletnie nie czują kotów, boją się ich i koniec.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
rozi replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
rozi replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu