Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Nie chodzi o kwotę, jaką Asia chce dać. Chodzi o to, jak to wiocha odbierze i co zrobi. Pięć koła jest podejrzane, tysiąc w miarę brzmi.
  2. Spokojnie naprawdę. Nie macie pojęcia (ja mam), co potrafi zrobić osaczona wiocha, żeby nie mieć kłopotów. Psa siekierą zarąbie i zakopie, przepraszam za horror, ale wiem, co gadam.
  3. Nie wygłupiaj się. Tysiąc dobrze brzmi.
  4. Wydaje mi się, że prosta baba się wystraszyła. Że jakaś pomoc, Stowarzyszenie, i trzeba będzie płacić. Jest szansa dogadać się z nią? Nic nie płaci, tylko niech odda. Ja mogę zadzwonić.
  5. Daj spokój, pies jest pies. Moja Perła jest bardzo miła, a zabija moment. Już mi wiele razy sąsiadka proponowała, żebym sobie przez jej podwórze przechodziła na teren dobry do spacerów. Bo to taka grzeczna suka. Mowy nie ma, wiem że ukatrupi kilka kur, zanim co. Instynkt zadziała i koniec.
  6. Trzeba im spokojnie powiedzieć, że Łatka prawnie jest pod opieką Stowarzyszenia. I jeśli ktoś chce adoptować, to są do załatwienia formalności, musi podpisać dokumenty adopcyjne. Spokojnie, bez straszenia, może wtedy powiedzą, gdzie sunia jest. A potem się zobaczy.
  7. Może rodzina się zlitowała jednak. Albo ktoś znajomy.
  8. Jeśli jest duży, możesz go porównać do VEO, czyli taki, jak moja Perełka, czyli owczarek wschodnioeuropejski, czyli Szarik z Czterech Pancernych. Poniżej proporcje Perełki, tylko ona wilczasta w jasnej szacie zimowej, a Ares płaszczowy.
  9. Ludzie mają zaufanie, bo konkretna szybka potrzeba i skromna kwota zbiórki.
  10. Świetne zdjęcie do ogłoszeń :DDD Cudownych wspólnych chwil życzę :).
  11. Po śmierci bliskiego nam człowieka cała rodzina rzuciła się na wszystko, mieszkanie, zawartość kont itd., przychodzili, wynosili dokumenty, meble, a tam tkwił kot... Nikomu niepotrzebny, czarny kot, patrzył na to wynoszenie i zostawał sam. Kiedy się dowiedziałam, wzięłam go bez namysłu, choć u nas były ptaki luzem. Odwdzięczył się kompletnym brakiem agresji, polowań, przyjaźnił się z papugami.
  12. Ale mam gifa!!! Duże bydlę, zaraz zmniejszę
  13. Tak szukam, gdzie by się rozpłakać. Przy poduszkach chyba nie wyjdzie. Jakaś niedorobiona jestem.
  14. A co to za świnka? Rasa. Chyba gdzieś pisałaś, nie mogę sobie przypomnieć.
  15. Może się boi? Znam osoby, które kompletnie nie czują kotów, boją się ich i koniec.
×
×
  • Create New...