Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Kto się zna na suszarkach do owoców/grzybów? PW proszę, jeśli ktoś mógłby pomóc w wyborze. Nie musi być tania.
  2. A Wam to szczekanie nie przeszkadza? Z ciekawości pytam, bo pies moich sąsiadów potrafi dziamgać kilka godzin monotonnie i ja autentycznie nie mogę zasnąć, ani skupić się na książce, świdruje mi w uszach, i zastanawiam się, jak oni mogą spać.
  3. No nie wiem, jak moi Bliscy umierali w szpitalu, to miałam telefon od razu, a nie że pojadę i zobaczę puste łóżko. Tak samo moi weci. No nic, wściekam się, bo nie pisałaś że dzwonili, to myślałam, że się mylę, że wszystko dobrze. No nic. Trzymaj się, Molly
  4. Ale tak nie wolno robić!!! Co to znaczy chyba nie chcieli. Narazili Cię na szok na miejscu. Żeby ich szlag.
  5. Jak to? Nie zadzwonili??? Boże...
  6. k**wa wiedziałam. Malutki piesuniu...
  7. W oczekiwaniu na Tuptusia idę w pola z Pomiotem.
  8. Czy naprawdę nie można mu jakoś pomóc tam na miejscu? Nawet w ciemno coś podać. Przecież on się morduje.
  9. Już wcześniej edytowałam post. W pierwszej chwili spojrzałam na chudość, stąd tekst o niewielkiej dawce.
  10. Ja bym dała iwermektynę w niewielkiej dawce Edit.: w niewielkiej, bo taki chudy pomyślałam, ale to nie ma znaczenia.
  11. Insekty? Roztoczaki? Przyszły mi do głowy ptaszyńce, ale one w nocy dokuczają.
  12. Serdecznie zapraszam na niewielki bazarek dla starych piesków u Moli@ Piesunie są w BDT, trzeba tylko pomóc w kosztach leczenia, specjalistycznej karmy, trochę pomóc, bo jest ich sporo. Tych staruszków.
  13. Serio. Dostał w kość tak, że naprawdę cudem nie miał stanu padaczkowego, albo zapaści, a zastanawiasz się, czy mu jeszcze nie zafundować dalszego ciągu. Nuuka sobie poradzi, zobaczysz. Moim zdaniem chwilowo problem ma z tym, że w hoteliku nie wszystko jej wolno, musi się ogarnąć po totalnym rozpuszczeniu u Ciebie.
  14. Jezu, przestańcie. Bo z tego wszystkiego wynika, że Dżekuś nie odszedł w porę. No on z pewnością nie tęskni, nie będę cytować tego, co się działo, nie tylko na początku. Przepraszam, tak naprawdę serdecznie przepraszam za konkret, ale już mnie ponosi.
  15. Może tam nie ma ogrodzenia, gospodarstwa koło mnie są nieogrodzone.
  16. Robię niewielki bazarek dla Promyka i innych staruszków u Molly, strasznie mi muli Dogo, chwilę potrwa uzupełnianie, ale zapraszam do zaglądania i gadania
×
×
  • Create New...