Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23015
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Taki wstępny zarys, reszta po konkretnych informacjach z hotelu Co potrafi nowa nadzieja. Agat. Ten piękny pies tkwił w kącie boksu schroniskowego, zgięty wpół, wyglądał, jakby za chwilę miał się poddać. Albo biegał wokół boksu, krzycząc… Zabrany do hoteliku pozbierał myśli, odżył. Na nowo zaufał człowiekowi. Tu nie boi się współtowarzyszy, bawi z nimi.
  2. Chyba nigdy. Nie żyje piesek, coś go ukąsiło i ratunek przyszedł za późno.
  3. Może za progiem, w drugim pokoju i potem dalej, połóż szmatki jakieś, które przesiąkły zapachem z jego pokoju. Bez przekonania to piszę, ale nie zaszkodzi spróbować.
  4. Poker, decydując się na zarabianie na bezdomniakach trzeba wziąć pod uwagę różne rzeczy, które przy tych psach trzeba robić. To jakby żądać dodatkowej opłaty za umycie kojca, bo kręgosłup słaby i sprzątaczkę trzeba zatrudnić. Powtarzam - nie chodzi mi o tragicznie zaniedbane psy. Już kończę.
  5. SPA to mnie akurat wkurza zważywszy, że w schronach i przytuliskach brakuje karmy. Moim zdaniem PDT powinno sobie radzić z takimi rzeczami w ramach opłaty. Oczywiście nie mówię o dramatycznie zaniedbanych psach długowłosych. Przepraszam, Ewa, musiałam to napisać.
  6. Też poprosiłam o konkurs kogoś, kto ma wielu znajomych.
  7. Ze zdjęć. Mogę się mylić, oczywiście.
  8. Ja cały czas mam wrażenie, że Finek trochę widzi. Można tę kartę info od okulisty?
  9. Perlitta moja też nie ruszała, chociaż żywioł, a rana jednak większa u suki.
  10. Ja w tej zbiorowej dałabym same ślepe pieski, z tytułem np. "popatrz!, porzucone, stare, niewidome, one nie widzą nic - możesz pomóc"
  11. Znaczy co? Zbiórkę na ZEA?
  12. Grażka, mnie się wywraca, jak czytam rozważania, co temu biednemu psu jakiemuś musiało się stać, że jest - w skrócie mówiąc - niepokorny. Każdy jest jakiś, charakteru nie zmienisz i nie zmieniły tego charakteru też tzw "przejścia" Twoja suka ma rozum, to widać. Może będzie trzeba krzyknąć, to nic wielkiego, niech się ogarnie i już.
  13. Ta zbiórka nie pójdzie. Moim zdaniem. Zmieniłaś w miarę dobry tytuł na taki, co wszystkie fundacje mają. Druga rzecz, to konkretny pies. Na jednego trzeba, nie ogólnie. Według mnie.
  14. Miałam taką namolną, liżącą labradorkę. Wreszcie zaczęliśmy ją głaskać BEZ PRZERWY, mój syn w kółko ją łapał, przytulał, nie puszczał, całował itp. Codziennie w kółko. Długo to trwało, nie przypomnę sobie, ale jakiś miesiąc, zanim miała już kompletnie dość tych czułości i przestała podchodzić po głaskanie.
  15. Ja wysyłam z dysku bezpośrednio, kopiuj-wklej, tylko rozmiar trzeba zmniejszyć jak za duży.
  16. Wiesz co, jak tak wchodzisz z jedzeniem, to może rób lekkie zamieszanie, żeby się z tym oswajał. Jak z jajkiem to hamuje.
  17. Nie zgadzam się. Miałam dziką, z dużej woliery, Krasnopiórkę. Kumplowała się z moim kotem,nie bała się go kompletnie, mnie też, a z kotem nie miała z pewnością do czynienia wcześniej, z człowiekiem o tyle, że dosypywał żarcia i coś tam sprzątał.
  18. Perełka zewnętrzne posłanie (taras) podgryza tylko jesienią, może dlatego, że wilgotne i zimne się robi. Coś jej nie pasuje.
  19. Mogłaś bezpłatnie odebrać w Białym.
  20. https://www.bee.pl/metody-dostawy-a-1.html
  21. https://www.bee.pl/yope-uniwersalny-plyn-antybakteryjny-do-czyszczenia-rozmaryn-bergamotka-750-ml_p1401335.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=765bc485-39fe-997b-8d13-efd7c72b134e
×
×
  • Create New...