Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Jasne, to zależy od Nadziejki, czy przyjmie taką formę rozliczenia bazarku bez potwierdzenia.
  2. Ale w ten sposób bazarek nie będzie rozliczony, Stowarzyszenie musiałoby potwierdzić otrzymanie pieniędzy. No albo dowód wpłaty trzeba wkleić. Znaczy ja nie wątpię, że Nadziejka przeleje, tylko potwierdzenia nie będzie.
  3. On by Ci bardziej zaufał, gdybyś sama.
  4. Oprócz kasy nic. Zapytałam po prostu.
  5. A czemu on u groomera był? Wyrywał się w domu? W wannie w sensie.
  6. Uxmal mówi, że są delikatniejsze i to jest chyba dobre określenie.
  7. U mnie tylko żółte maliny. W kwestii malin.
  8. Zęby to bardzo ważna sprawa, różne są dziwactwa przez zęby, a się nie przywiązuje wielkiej wagi. Jak i do pazurów. Znajoma hodowczyni yorków miała, znaczy pies, objawy padaczkowe takie nietypowe trochę, wyginało w chiński paragraf, jak u mnie (nie przejdzie mi przez gardło Imię), a po zrobieniu porządku z zębami jak ręką odjął. U niej, u mnie padaczka była stricte.
  9. Ja bym nie pisała tyle o opiekunce, że sobie nie wyobraża, że Limba. To nikogo nie obchodzi. Jest dysonans.
  10. To w miarę naturalnie wyglądało? Jak na niego. Takie całkiem nienaturalne pobudzenie zwiastuje padaczkę.
  11. Stosowałaś? Opowiedz jak było po kolei. I czemu ściągasz Peggy z płotu, zamiast dyski?
  12. Kijem chyba. O ile byś zdążyła.
  13. Czasem pies w trudnych warunkach ma ruchy kopulacyjne, może to było to z tym wygięciem.
  14. Nie dziwię się, taki wiek. W Warszawie dużo więcej bodźców, też przestrzenie ogromne tam, gdzie byłyśmy, masa psów, ludzi, ptaki, wiewiórki i cała reszta. Jeszcze jakieś dwa lata i się ogarnie :D.
  15. Jej tu odwala. W Warszawie nie było problemów, szłam sobie, ona sobie, po dużym terenie, nie musiałam patrzeć co robi. No ale ma półtora roku teraz, to taki moment.
×
×
  • Create New...