Zęby to bardzo ważna sprawa, różne są dziwactwa przez zęby, a się nie przywiązuje wielkiej wagi. Jak i do pazurów.
Znajoma hodowczyni yorków miała, znaczy pies, objawy padaczkowe takie nietypowe trochę, wyginało w chiński paragraf, jak u mnie (nie przejdzie mi przez gardło Imię), a po zrobieniu porządku z zębami jak ręką odjął. U niej, u mnie padaczka była stricte.