Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23015
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Dla starowinek w DT
  2. Z wypowiedzi Fundacji Niechciane Zapomniane - woda z olejem też zamarza, ale trochę wolniej.
  3. Jasne, że nie pytał. Chodziło mi o to, żeby wyhamować zapęd, zamiast walczyć potem z osiągniętą już pozycją. I w sumie przegrać.
  4. Ja bym mu nie pozwalała wchodzić na łóżko. Nie dopuszczałabym do żadnej sytuacji, w której pies się nie słucha i w dodatku warczy. Tak na początek.
  5. Znam koty, Jaaga. Uwielbiam koty. Wezmę do siebie (wychodzące będą) takie, co ktoś będzie chciał zabić.
  6. Ja sobie (już teraz) nie wyobrażam kota zamkniętego w ścianach. Wspaniałe, niezależne stworzenie, łaknące przestrzeni, polowań, zamknięte murem i siatką. Dlatego nie mam kota.
  7. Ale on z kojca przeszedł, nie można tak od razu w total ciepło. Moim zdaniem. Ja bym właśnie otwierała ten balkon przez jakiś czas.
  8. Bądź mądry, piesku. Teraz zaprocentuje praca AniB.
  9. Srebrne pierścionki z cyrkoniami na miau.pl https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=215155
  10. Przypomniało mi się (nie wiem czemu akurat teraz), jak próbowałam walczyć z Kaliszem, bo czułam, że przewalają nasze pieniążki. Dziewczyna wprawiona w akcjach powiedziała mi daj im w cholerę te pieniądza, nie wnikaj, będzie spokój i wszyscy zadowoleni.
  11. Nie chodziło o mnie, ja generalnie nie przepadam za tego typu pieskami, znaczy wolę bardziej charakterne. Chodziło o to, że Perełka w Warszawie miała bardzo podobną kumpelę, mniejszą od Isi. Bawiły się godzinami w parku tak cudownie, że właściciel malizny dzwonił do mnie, żeby się umówić na spacer. Chciałam psa dla psa. Wzajemnie. Isia by się świetnie czuła u nas. Nie mam zamiaru walnąć w kalendarz.
  12. Może lepiej póki co nie, skoro w hoteliku włosogłówka. Tego się nie wytępi raz dwa.
  13. No i dobrze, świetny dom, niech sobie tam jedzie. Ale chciałabym coś wyjaśnić, Ewa Marta. Dlaczego nasza rozmowa tak wyglądała. Niecała minuta i odmowa od razu, bo "piesek mega adopcyjny", i jak gdyby nie ma potrzeby, żeby ktoś z Dogo brał. Czyli ktoś z Dogo to może wziąć chorego, starego, nieadopcyjnego? A zdrowego młodego nie dostanie? Czy może nie każdy?
×
×
  • Create New...