Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Mnie 偶adne 艂贸偶ko nie pomaga艂o, wr臋cz przeciwnie, czasem kilka godzin sta艂am pod 艣cian膮, ani si臋 po艂o偶y膰, ani usi膮艣膰, bo nasilenie b贸lu. Przesz艂o po ci膮偶y. Jak r臋k膮 odj膮艂. Niech sprawdzi hormony, czy co tam, ta kole偶anka.
  2. Daj mu chwil臋 na okrzepni臋cie, zanim p贸jdziesz. Ja bym posz艂a na drugi dzie艅.
  3. Nie pojawiaj si臋 wcale, kiedy przyjedzie. O ile si臋 tak da. Potem podejdziesz, jak kto艣 ca艂kiem nowy, inny.
  4. Trzeba spojrze膰 na stare w膮tki, w miar臋 pojawiania si臋 post贸w, czy gdzie艣 kto艣 si臋 nie ugotowa艂. Wykruszenie deklaracji. I tam pom贸c najpierw, o ile sensowne decyzje by艂y. Pom贸c tam, zanim nowe psy, je艣li kto艣 ma 艣rodki. Od dawna nie ma Viris, planowa艂y艣my jaki艣 艂ad zaprowadzi膰 w tym wszystkim.
  5. No je艣li chodzi o Chiny i psy, to ja bym tego tematu nie wprowadza艂a tutaj.
  6. Uparte trwanie przy swoim daje poz贸r poczucia bezpiecze艅stwa. Co艣 jak machanie r贸偶d偶k膮.
  7. Za chwil臋 tych szalonych trzeba b臋dzie na cito ratowa膰. Ludzie nie bardzo potrafi膮 si臋 przewarstwi膰. Dzia艂aj膮 schematem sprzed lat, cho膰 wszystko si臋 zmienia i - jak kto艣 napisa艂 na innym w膮tku - dochodz膮 do 艣ciany. Takiej ju偶 stricte 艣ciany, bo wcze艣niej doszli do przepierzenia zmieniaj膮c BDT na PDT. Nie m贸wi臋 o tych, kt贸rzy ju偶 du偶o wcze艣niej d膮偶yli do zarabiania na bezdomniakach.
  8. No nie. Tamte wcze艣niejsze psy s膮 na minusie, a dla nowych znajduje si臋 kasa jako艣. Bo nowe,
  9. Pytanie posiadam. Jak to leci? Czy psy dogomaniacke s膮 nasze? Jest ile艣 ps贸w na minusie, a wyci膮ga si臋 nast臋pne i nast臋pne. Co z tamtymi? Tak tylko pytam.
  10. Dotycz膮 psa. Nie Ty jeste艣 najwa偶niejsza z ca艂ej wsi, tego nie pojmujesz. I to jest kontynuacja kt贸rego艣 mojego wywodu sprzed lat, 偶e ludzie pomagaj膮 psom dla siebie, nie dla zwierzaka. Jeste艣 koronnym przyk艂adem. Dobra, przesta艅 wreszcie rozwala膰 w膮tek Micha.
  11. R臋ce opadaj膮. Elik, napisz臋 drukowanymi: TE POSTY, O KT脫RE SI臉 CISKASZ, CZYLI Moli@ i m贸j, W OG脫LE NIE BY艁Y SKIEROWANE DO CIEBIE. Rozp臋ta艂a艣 bezsensown膮 afer臋 i naprawd臋 daj ju偶 spok贸j
  12. Wystarczy spojrze膰 na w膮tki w dziale Administracja https://www.dogomania.com/forum/forum/30-administracja/
  13. U mnie jest kojec i buda. To kwestia tego, czy lubi si臋 psa w domu. Lubi si臋 zerka膰 na niego, zagada膰, pog艂aska膰 przechodz膮c, spojrze膰 mu w oczy, mie膰 sta艂y kontakt. Mo偶na powiedzie膰, 偶e ja niejako egoistycznie trzymam Pere艂k臋 w domu (woli przestrze艅, kopanie za nornicami itd.), ale nie po to mi ona, 偶eby jej nie mie膰 pod r臋k膮.
  14. Boszsz... no jak zwykle natychmiast obrona zamiast zrozumienia s艂owa pisanego. Nawiasem m贸wi膮c, elik, wklei艂a艣 w tym w膮tku swoje pe艂ne dane adresowe. Kiedy艣 dawa艂am Ci zna膰 o takich omskni臋ciach, kiedy zauwa偶y艂am, ale mi napisa艂a艣, 偶e Ci臋 艣ledz臋
  15. Mnie by te偶 poruszy艂o, z Pere艂k膮 bez szans. Pos艂ucha si臋, ale ma w艂asne zdanie, cz臋sto ca艂kowicie odmienne od mojego.
  16. Pierwszy post jest nieaktualny. Wynika z niego, 偶e pies nadal mieszka u AniB. Z og艂osze艅 (linki pierwszy post) wynika to samo. Z Michem ca艂e zamieszanie. Najpierw schron, p贸藕niej kr贸tko ten karcerek gdzie艣 tam. Potem zosta艂 przyzwyczajony do domowych warunk贸w, spa艂 w 艂贸偶ku, po czym wyl膮dowa艂 w kojcu. Woda z m贸zgu.
×
×
  • Create New...