Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23015
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Do dobrej/mądrej opieki nad psem (nad kimkolwiek) potrzebna jest równowaga psychiczna. Ja bym się pięć razy zastanowiła, czy powierzyć zwierzątko komuś roztrzęsionemu po śmierci własnego.
  2. Coś jest może nie tak z karmieniem, trzeba z wetem porozmawiać.
  3. Spróbuj położyć, zamiast koca, taki podkład 170x90 On potrzebuje coś szarpać sobie, może podkład wystarczy.
  4. Zadzwoniłam w sprawie adopcji Isi. Jako ja. Dowiedziałam się, że są jakieś dwie rozmowy zaawansowane, świetne warunki i bardzo dziękujemy, ale. Żegnaj Dogomanio. Kupię sobie terriera walijskiego, czy inne cuś :).
  5. Uspokoisz Ty się wreszcie?
  6. Mamy kogoś w Anglii? Potrzebne mi perfumy Yardley, zapachy stricte kwiatowe, na prezent, więc nie chcę trafić na podróbki polskie, czy tam jakieś inne badziewie.
  7. Czyli zaginięcia to taka boczna, niepewna gałązka. Pewna wtedy, kiedy znalazca uczciwy.
  8. Widzisz, jak Dogo zdycha? Przez wiele godzin prawie żadnego nowego posta.
  9. To powinno być tak, że jeśli ktoś zczytuje chip, to sygnał idzie do bazy, i baza od razu kontaktuje się z właścicielem pytając, czy pies nie zaginął. Ja mam jeszcze kółeczko do przyczepienia do obroży, na tym kółeczku jest numer chipa i nazwa bazy. Nic tylko wejść na stronę i przepisać, koszt 49zł. Wet też chyba poda numer znalazcy. Napiszę do nich jutro i dowiem się. Przytkało mnie, prawdę mówiąc.
  10. Ja kupię Druona "Królowie Przeklęci", tomy 1-6. PW proszę, gdyby co.
  11. Wiele lat drżałam, że mi jakiś debil psa kopnie, albo szurnięty ONek zagryzie. Dlatego mam Perełkę.
  12. Słomę można wymieniać co i rusz. Gorzej z praniem kołdry, czy koca nawet.
  13. Ewa, nie pultaj się, Ty wiesz, że jestem normalna. Wywiązała się rozmowa, że piesek pod choinkę, tylko dlatego napisałam o zdjęciach. Nikt Isi nie odda bezrozumnie.
  14. Ale z tendencją są https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-lagodna-mala-suczka-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDS14ED.html?bs=olx_pro_listing
  15. Uwielbiam takie kurduple.
  16. Właśnie mam zamiar ściągnąć od sąsiadów słomę. Tylko Babucia nie mam.
  17. Macie rozeznanie w bazach? Perlittę moją hodowca zarejestrował, chip znaczy, w bazie identyfikacja.pl Dziś się zabrałam do przepisania na siebie i zdumiało mnie, że mogę to bez problemu zrobić, po opłaceniu oczywiście. Czyli co - ktoś znajdzie mojego psa i na siebie przepisze? Byłam przekonana, że potrzebna jest zgoda poprzedniego właściciela/hodowcy
×
×
  • Create New...