Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23015
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Jadę dalej z obliczeniami: na bazarku Jo37 jest w tej chwili 50zł na bazarku Aldrumki 70zł na moim 315 To razem 435zł w tej chwili. 614 minus 435 daje 179zł długu. Wydaje mi się, że pomału trzeba kończyć bazarki. Tu nie może być nadpłaty,
  2. Nie 360, tylko 460, plus Ellig 50, to 510, plus rodzina 300, to 810 trzeba odjąć od wydatków. Według mnie 1424 minus 810, czyli zostało 614.
  3. Przy flexi w komplecie jest taka jakby obróżka cienka. Trzeba to założyć na rękę i rączkę. Każdy pies jest lękowy, jak się wyrwie, a rączka za nim.
  4. W opisie umaszczenia w książeczce trzeba napisać "zależy z której strony".
  5. Z białymi muszkami :). Piękne zdjęcia robisz.
  6. Praca na spacerach... Mojej suki nie sposób zmęczyć tak, żeby w domu padła na dłużej, niż kwadrans. Rezultat dał dopiero kategoryczny zakaz aktywności w domu. Całkowity, żadnych zabawek, gryzaków, nic. W domu ma być spokój, się je i śpi, ewentualnie leży i gapi i przytula. Jakikolwiek bodziec stawia ją na nogi w sekundę, choćby kilka godzin szalała dopiero co. Tego łatwo nauczyć. Moim zdaniem. To jest prostsze, niż stawanie na głowie, żeby zmęczyć.
  7. Serdecznie zapraszam na krótki malutki buraczany
  8. Jest. I te łatki z prawej strony.
  9. Ja się boję krów. Nie na żarty i nie bez przyczyny. Pasą się spokojnie, któreś leżą sobie, i nie ma siły - na mój widok lezą wszystkie do mnie, jedna po drugiej, tak dosyć energicznie. Zawsze. Szłam kiedyś wzdłuż pastwiska z facetem, co się dobrze na krowach zna, spojrzał i mówi niech pani przejdzie za mnie. Czegoś mnie krowy nie lubią.
  10. Niestety nie. Nie znam języka na tyle, żeby subtelności wychwycić, a po łebkach to sobie można strzelanki :).
  11. To jest terrier. Bardzo grzeczny we własnym zakresie.
  12. Rany boskie, i dziwić się, że niektórzy ludzie przechodzą obojętnie, jeśli wet na wejściu kasuje prawie półtora tysiąca, a stworzenie umiera, bo wetowi nie wyszło...
  13. Proszę o wiadomość, jeśli ktoś wystawi filmy na płytach. Różne.
  14. To kolejna sprawa niedogadana przed założeniem wątku. Trzeba dogadywać, zanim co. U mnie ktoś właśnie strzelał stricte przy murze. Mam to gdzieś, Perełka też. Bażanty nie zerwały się ze świerków. Marne jakieś te strzały.
  15. Pozostają proste formalności, czyli umowa adopcyjna ze Stowarzyszeniem.
  16. Wszystko zależy od dobrej woli osoby, która Łatkę wywiozła.
×
×
  • Create New...