-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
rozi replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
.
-
http://schroniskozamoscwolontariat.pl/szukamy-wolontariuszy/?fbclid=IwAR3gvp6TSeP-TB1TBS2M3I5TRBFPvNCIQnI9wtv91xWS3TAOUzOxJuVhUYg
-
Mnie o świcie stawiają na nogi bażanty. Edit: A, i Perlitta przychodzi polizać mi oko
-
Nie gadaj mi na Kreta!
-
Jak to na wsi. Każdej. Ale rozglądała się, odebrała. Kto inny byłby zadowolony, że się pozbył kłopotu.
-
Rozumiem, Tolu, chodzi mi o to, co można/trzeba zrobić natychmiast.
-
Na moje oko on jest na wylocie. Nie da się weta ściągnąć, żeby obejrzał? Nawet w tym miejscu, gdzie leży. Trzeba mu wodę dać.
-
Mnie wzruszył tekst "mocno przywiązuje się do opiekuna". No jak diabli się przywiązuje, skoro zwiał. I jeszcze "W domu zachowuje czystość, grzecznie jeździ autem." On jest u anecik w mieszkaniu? Czy w tym "domku"? A autem gdzie jeździł, że wiadomo, że grzecznie? Bo jedyna znana podróż, to chyba ta w kontenerku do hotelu. Czepiam się, oczywiście, ale już mnie to wszystko wkurza, te przekłamania na Dogo.
-
ZABÓJSTWO KOLEJNEGO PSA W NIELEGALNYM HOTELU DLA PSÓW W KRAKOWIE NA ULICY MYDLNICKIEJ POST KU PRZESTRODZE Znajomi przeprowadzili się do Krakowa . Byli właścicielami dwóch psów, i oraz kota . .Przeprowadzka trochę się przedłużyła i mieszkając w Krakowie mieli dość dużo załatwień w rodzinnym mieście które jest prawie 200km od Krakowa. Wiec żeby nie męczyć domowego zoo postanowili oddać je do tzw "Hoteliku dla zwierząt" w Krakowie na ulicy Mydlnickiej 73. Pieski trafiły właśnie tutaj a kot do całkiem innego hotelu dla samych kotów. Pieski oddali w środę 2.11.2022r i mieliśmy odebrac 7.11 2022r. W niedziele 6.11.2022r. Właściciel hotelu o godzinie 13:00 poinformował nas SMSEM że Jeden z piesków żle się czuł i odwiózł go do szpitala dla psów. Przez cały dzien brak kontaktu . Wlasciciel hotelu o godzinie 20 dopiero odebral telefon około 80 próbach telefonicznych . MACIEJ BANAŚIŃSKI ten wlasnie Pan ( Wlasciciel ) pseudo hotelu nie chciał podać adresu kliniki . Po znalezieniu adresu bez pomocy właściciela od razu tam pojechali . Rozmowa z lekarzem była SZOKIEM. Okazało się że Ich Piesek ma 33 stopnie, nie poruszał się o własnych siłach, był odwodniony. Cały czas się z niego wylewał kał z krwią, leżał i tylko zamachał ogonkiem jak usłyszał moją dziewczynę. Lekarz o godzinie 22 odbył rozmowę właścicielem hotelu i poinformował go że Pies został zatruty w jego hotelu i walczy o życie. Właściciel hotelu po rozmowie z lekarzem zadzwonił i powiedział że Ich piesek jest lepiej !!!! ale ma biegunkę i zostanie na noc w szpitalu!!!! O godzinie 6:30 telefon z szpitala że niestety piesek odszedł. Lekarz poinformował właściciela hotelu z naciskiem żeby też poinformował opiekunów . Pan Maciej wlasciciel hotelu nie zadzwonił ! Po informacji od wetrynarza opiekunowie udali się w trybie ekspresowym do tego "pseudo hotelu". Co się okazało. Po przyjściu zastali właściciela z obstawa osiłków jakby był przygotowany na takie okazje. Wlasciciel hotelu Maciej Banasiński nie czuł sie wogole odpowiedzialny za smierć pieska ani inne drastyczne sytuacje w jego hotelu. W jego hotelu zmarł 7 miesięczny zdrowy pies! Od wyżej opisanej sytuacji minęły juz 4 miesiące . Opiekunowie dalej walczą . Mamy informacje i zeznania o drugim piesku który tam umarł oraz o 2 ucieczkach !!! SZUKAMY WSZYSTKICH OSÓB KTÓRYCH PSY ZOSTAŁY POSZKODOWANE W PSEUDO HOTELU NA ULICU MYDLNICKIEJ ! Maciej BANASINSKI dalej przyjmuje psy chowając je w brudnych boksach i w piwnicy !!! Działalność hotelu była zgłaszana do KTOZ i na policję . Żadnej reakcji !!! Właściciel tego hotelu ma też kilka już spraw sądowych za znęcanie się nad zwierzętami!!! Co mozemy zrobic więcej ?? DZIEKUJEMY ZA POMOC W UPUBLICZNIENIU SPRAWY. Prosimy o kontakt SMS pod nr 508 062 852 https://www.facebook.com/kris.szlachta