-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
rozi replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bystrości umysłu brakuje. Kiedyś tu byli ludzie błysk Odeszli, bo się męczyli w tym budyniu. -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
rozi replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Miałaby, gdyby Dakota poszła do DS/BDT. -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
rozi replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Życzliwość i pokora z obu stron. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
rozi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oboże, dopiero zobaczyłam. Agat, czy możesz powiedzieć, jakie warunki będzie miał? Bo chyba nie zamknięty na stałe w malutkim boksie w tym domku -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
rozi replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
U mnie jest 6 stopni schodów wejściowych (raptem dwa razy tyle jest u Mari), znaczy z ogrodu na werandę do drzwi, nie czułabym zagrożenia przy tych sześciu ALE z parteru na piętro kilkanaście kolejnych, a to już poza kontrolą. Czyli co? Będzie się szukać parterowego bez żadnych schodów? No... kojec byłby bezpieczny pod tym względem. U Pani Violi będzie w kojcu? -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
rozi replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie dadzą Ci ciotunie tej suni. Niepotrzebnie pisałaś. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
rozi replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Zaistniał. To chyba dobre słowo. -
Bardzo nam Ciebie brakowało przez te kilka lat. Ale nie dałbyś rady teraz tu być. Chyba. Całusy!!!!
-
Nie da się. Nie ma Modów od dawna. Możesz zmienić tytuł na "wątek nieaktualny, piesek ma dom", czy coś takiego.
-
W sedno, przepraszam, czego? Hopsi? Oczywiście, wątek mógłby się rozwijać, ktoś by pisał (bez pokrycia), że może coś załatwi, ktoś inny, że dzwonił gdzieś tam i niestety. Czysta fikcja. Prawda wygląda tak, że na Forum jest garstka osób. Obstawia jakieś "swoje" pieski, swoje znajome DT. Od czasów Zmysła bardzo wiele się zmieniło. Ty sama, na wątku dwbem, pytasz co z tą zbiórką. O miejsce pochówku mogłabyś się tak samo dowiedzieć, jak Joanna, czy ktokolwiek. Przez telefon. O psy mogłabyś pojechać i popytać tych sąsiadów tak samo, jak każdy z Warszawy. Dołożyć do kwiatków jest najłatwiej. Bazarek zrobić jest łatwo, czemu tego nie robisz? Tak pytam z ciekawości podłej. Wkurzyłam się.
-
Oj... :(((
-
Jasne. Ale buda powinna być nieduża właśnie :). Dużej w zimie nie zagrzeje. Samym sobą.
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
rozi replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Baryton dziś odszedł za TM. Nie dawał już rady nawet głowy podnieść, Jagna i Andrzej musieli podjąć tę najsmutniejszą decyzję. Bardzo kochali tego psa. -
Wczoraj był, ale też nie wie. Innych kontaktów nie mam.
-
Już kiedyś była rozmowa na ten temat. Bydło to stan umysłu.
-
Nic jeszcze nie wiem, nie było wczoraj na placu tego człowieka, od którego Pan od mięsa mógłby się dowiedzieć. Idę teraz pod brzozę zebrać resztę śmieci (ludzie to bydło).
-
Dziękuję za pamięć, Zmyślik Przyszłam, ale pomysłu dobrego nie mam.
-
Może po niedzieli będę coś wiedziała o psiakach.