Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Bystrości umysłu brakuje. Kiedyś tu byli ludzie błysk Odeszli, bo się męczyli w tym budyniu.
  2. Miałaby, gdyby Dakota poszła do DS/BDT.
  3. Życzliwość i pokora z obu stron.
  4. Dora, ale nie wiadomo, jak by było po zmianie miejsca. Powiesz kategorycznie, że żadnego lęku już nie ma, a w nowym domu znów na początku może się pojawić, i co wtedy. Czułaby się oszukana.
  5. U mnie jest 6 stopni schodów wejściowych (raptem dwa razy tyle jest u Mari), znaczy z ogrodu na werandę do drzwi, nie czułabym zagrożenia przy tych sześciu ALE z parteru na piętro kilkanaście kolejnych, a to już poza kontrolą. Czyli co? Będzie się szukać parterowego bez żadnych schodów? No... kojec byłby bezpieczny pod tym względem. U Pani Violi będzie w kojcu?
  6. Nie dadzą Ci ciotunie tej suni. Niepotrzebnie pisałaś.
  7. Zaistniał. To chyba dobre słowo.
  8. Bardzo nam Ciebie brakowało przez te kilka lat. Ale nie dałbyś rady teraz tu być. Chyba. Całusy!!!!
  9. Nie da się. Nie ma Modów od dawna. Możesz zmienić tytuł na "wątek nieaktualny, piesek ma dom", czy coś takiego.
  10. W sedno, przepraszam, czego? Hopsi? Oczywiście, wątek mógłby się rozwijać, ktoś by pisał (bez pokrycia), że może coś załatwi, ktoś inny, że dzwonił gdzieś tam i niestety. Czysta fikcja. Prawda wygląda tak, że na Forum jest garstka osób. Obstawia jakieś "swoje" pieski, swoje znajome DT. Od czasów Zmysła bardzo wiele się zmieniło. Ty sama, na wątku dwbem, pytasz co z tą zbiórką. O miejsce pochówku mogłabyś się tak samo dowiedzieć, jak Joanna, czy ktokolwiek. Przez telefon. O psy mogłabyś pojechać i popytać tych sąsiadów tak samo, jak każdy z Warszawy. Dołożyć do kwiatków jest najłatwiej. Bazarek zrobić jest łatwo, czemu tego nie robisz? Tak pytam z ciekawości podłej. Wkurzyłam się.
  11. Oj... :(((
  12. Jasne. Ale buda powinna być nieduża właśnie :). Dużej w zimie nie zagrzeje. Samym sobą.
  13. Baryton dziś odszedł za TM. Nie dawał już rady nawet głowy podnieść, Jagna i Andrzej musieli podjąć tę najsmutniejszą decyzję. Bardzo kochali tego psa.
  14. Wczoraj był, ale też nie wie. Innych kontaktów nie mam.
  15. Już kiedyś była rozmowa na ten temat. Bydło to stan umysłu.
  16. Nic jeszcze nie wiem, nie było wczoraj na placu tego człowieka, od którego Pan od mięsa mógłby się dowiedzieć. Idę teraz pod brzozę zebrać resztę śmieci (ludzie to bydło).
  17. Dziękuję za pamięć, Zmyślik Przyszłam, ale pomysłu dobrego nie mam.
  18. Może po niedzieli będę coś wiedziała o psiakach.
×
×
  • Create New...