Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. To bzdury jakieś. W serce? I właściciel nie widział, że coś bardzo nie halo się dzieje?
  2. Bo to trzeba usuwać, a nie pieprzyć się z wyciskaniem. Całą jazdę miałam z Mins, w końcu i tak zabieg, kiedy już starsza była.
  3. Wrzaśniesz (w skrócie mówiąc) i może odpuści. On wie lepiej co robić, póki nie pokażesz, że Ty wiesz lepiej.
  4. Edytowałam poprzedni post. Widzisz, jest inny, niż Twoje. Taki jak Perła. Człowieka nie upierdoli, a zwierzę zabije.
  5. Nie chodzi o konkurencję. Taki po prostu jest. Perlitta na swoim terenie zabije każde obce zwierzę, furii dostaje np na widok kota, który przyszedł na ptaki sobie polować. Poza terenem da się odwołać od kota, na terenie furia. Edit.: jeśli coś jest moje, to nie ruszy. Czyli każde u Ciebie zwierzątko musiałabyś przynieść, uzna za Twoje, to nie zaatakuje. Tak myślę.
  6. Ten wątek to klasyczny przykład grania na emocjach. Staruszek... po wypadku... prawie nie chodzi... A się okazuje, że to szczeniak jest.
  7. Trzeba najpierw nauczyć psa siedzenia w wózku. Ja się nie podejmuję.
  8. Czy wiadomo, co się dzieje z Aresem?
  9. A Ty wiesz, że Perełka, która poluje na WSZYSTKO, wpadła do gospodarstwa sąsiadów, i nie uszkodziła nikogo? Jakiś czas tam hulała, zanim się zorientowałam (furtka źle zamknięta). Bardzo lubi tych sąsiadów, widocznie ich dobytek uznała za swój. Koty, kury, kaczki, nikt nie ucierpiał. Nie każde miało do niej zaufanie - koguta widziałam, że wyrwał w panice na pole, a jedna kaczka do innych sąsiadów wydarła. Nerwowa jakaś.
  10. "Sterylizacja u samców polega na podwiązaniu lub przecięciu nasieniowodów, bez ich usuwania. Jądra również nie są usuwane." "Kastracja to zabieg usunięcia wszystkich organów związanych z płodnością - macicy oraz dwóch jajowodów w przypadku samic lub nasieniowodów i jąder w przypadku samców." Z linku, który dałam wcześniej. Nie wiem, co było traktowane jako tożsame i przez kogo. Sterylizacja i kastracja to dwa różne zabiegi.
  11. Poker, kastracja jest dużo bardziej inwazyjna, nie każdy opiekun chce. Jest też dużo droższa. Sterylizacja to sterylizacja, chyba czas najwyższy, żeby ciocie odróżniały, skoro psami się zajmują od lat, a nie pisały bzdury, że weta do sądu za macicę po sterylce :DDD
  12. Orany... Czemu miałoby nie być macicy po sterylizacji? Czy naprawdę nie znacie różnicy między sterylizacją a kastracją??? https://fera.pl/kastracja-a-sterylizacja-na-czym-polega-roznica.html
  13. Wczoraj wieczorem odszedł Nuncek, duży rudy, znaleziony gdzieś w lesie ze związanymi łapami Śpi w ogrodzie.
  14. Piękne imię dostała. Tam gdzieś ktoś - anioł jakiś - zawoła, i ona przyjdzie malutka.
  15. Możesz wystawić na Vinted i wrzucić reklamę tutaj W reklamie napisz, dlaczego tam.
  16. O właśnie! Wszystkim życzę wszystkiego! Co tylko!
×
×
  • Create New...