A tych szelek nie ładujesz i nie włączasz? Pewnie za mało czasu u Was.
Uwielbiałam patrzeć, jak Perlitta zasuwa i świeci po górach Parku Żeromskiego w nocy
Uzupełniam na bieżąco rozliczenie ZEA na pierwszej stronie.
Na wątku zamojskim przeczytałam, że jest 50zł dla Duch od mari23.
To też wpisałam już w rozliczenie.
Dziękuję!
Info takie. Z miasteczka.
Ludzie co dzień zrywają się po ciemku i pędzą na Roraty.
A pies u nich nie ma nawet słomy w budzie, chudy jak patyk, wypuszczany czasem z kojca, żeby "sobie polatał".