-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Ojej, śliczna, gładka taka zwykła piesunia.
-
Wystarczy jeden czub, wyjeżdżający z wizgiem na motorze z garażu (widuję takich), i po psach.
-
Ojej...
-
Ja lubię flexi. Kiedy chcę dać trochę swobody, a puścić luzem nie można. Lubię, kiedy pies jest "na kontakcie", jak koń. Flexi to umożliwia. Oczywiście pod warunkiem, że pracujemy smyczą (bez idiotycznej blokady) i w czasie spaceru zajmujemy się psem, a nie komórką. Mam też długą linę treningową, ale to trzeba cały czas zwijać i popuszczać, potrzebne są dwie ręce. Flexi sama się zwija, pozwala na prowadzenie jedną ręką.
-
-
-
-
Po ponad tygodniu: Duch jest spokojna, cichutka. Śpi pod stołem w kuchni najchętniej, ma tam kołderkę. Czasem wchodzi na fotele, ale na krótko. Nie interesuje się kotami, ani psami. W ogrodzie chciałaby biegać luzem, ale Pani Anna póki co wyprowadza na smyczy. W domu nie brudzi. Nie robi niczego złego. Dawka leku na tarczycę lekko zmieniona. Modzel na łokciu goi się pomalutku. Skóra pomału ku dobremu, sierść odrasta i są takie "puszki". Trzeba tylko pilnować, bo gotowa kraść jakiekolwiek jedzenie, skądkolwiek, kawałek bułki, no wszystko.
-
Zmierza ku dobremu pomału. Dziękuję za pomoc.
-
Nic nie gadam, bo jest dramat. Sunia w stanie tragicznym. Pani Anna mówi, że w życiu nie widziała tak wyniszczonego psa. Skóra i kości, więcej kości. Psychicznie jestem do dupy, nic na to nie wskazywało, no ale jest jak jest. Żadne ze zdjęć/filmików, które widzieliście, nie oddaje jej stanu.
-
To jest faktura łączna za sanację z usg i dwie poprzednie wizyty - płukanie uszu i lekarstwa na wszystko. Sama sanacja z USG 740zł Wizyty_zwierze_012301734_.pdf
-
Nie rób tego, Nadziejko Nie będę miała jak rozliczyć. To moje prywatne płatności.
-
Zaraz wstawię rozliczenie na pierwszą stronę. Dojdzie jeszcze ostatnia faktura na 164zł od wetów, ja to zapłacę. Zapłaciłam prywatnie hotel za 1,5 miesiąca, transport ze schroniska do hotelu, lekarstwa na skórę oraz suplement jakiś niezbędny.
-
Poker, idealny do nauki nieciągnięcia jest halterek. Drugą smyczkę do niego przypinasz. Takie coś: https://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_nylonowa/inne_smycze_tasmowe/1071415?variantid=1071415.1&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAkeSsBhDUARIsAK3tiecv4TJ04OnKIhYRJpvkr_sCHAWMilo5B7FedwyeMObvQckn7QIezo4aAhTuEALw_wcB No z czuciem trzeba.
-
Już są na miejscu.
-
-
Wyruszyły godzinę temu, pogoda do chrzanu chyba
-
Dopisane. Bardzo dziękuję