Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Dziękuję bardzo bardzo Rozliczenia konta ZEA na pierwszej stronie, post trzeci i czwarty:
  2. Tak patrzę na to wszystko. Na Duch. Była młoda, śliczna, zdrowa. Poszłaby moment prosto ze schronu, gdyby miała ogłoszenia. Przecierpiała okropne dziesięć lat, jest stara, chora.
  3. Mam już wyniki prawie wszystkie (mykologia wynik będzie za około 2 tygodnie). Do Fundacji też poszły. W uszach pałeczka ropy błękitnej, na skórze gronkowiec. Nie ma lekko.
  4. Znalazłam Duch na zdjęciach Toli ze stycznia 2016, strona 503 zamojskiego wątku. Już dwa lata tam tkwiła wtedy.
  5. Te jasne plamy to poprzednia? Szkoda, ślicznie to wygląda.
  6. Bardzo dziękuję, Tolu. I Jaaga na wyrost :). Nie daję lajków w tym wątku, bo zawsze ich za mało, nie chcę żeby ktoś poczuł się pominięty. Dziękuję każdemu, kto zagląda
  7. Jest problem z tarczycą, już lekarstwo Duch dostaje.
  8. Tekst do zbiórki ZEA na koszty leczenia Duch: Dziesięć lat w schronisku! Może jeszcze będzie zdrowa, może zdąży. Staruszka zbiera pieniążki na leczenie. Ktoś mnie dostrzegł… pomógł… Pod koniec mojego życia… Bardzo się bałam, mam blizny po pogryzieniach na łapach i głowie. W tym strachu spędziłam dziesięć lat. Jestem łagodna, nie potrafię się bronić. Sama nie wiem, jak udało mi się przetrwać. Jestem teraz w hoteliku psim, prawie przestałam się bać. Mam tu byt zabezpieczony. Ale zdrowie moje zmarniało przez te lata w schronie. Mam ropny stan zapalny w pyszczku, infekcję skóry, infekcję uszu, guz na listwie mlecznej, robaki. To wszystko boli, dokucza. Wymaga diagnozy, leczenia, operacji. Pomóż mi zebrać pieniążki, może kiedyś jeszcze będę zdrowa, może zdążę. Może spojrzę na świat radośnie. Jest nadzieja, zawsze jest. Popatrz na mnie, uśmiechnij się, pomóż, jeśli możesz. To ja, Duch z Zamojskiego schronu. Pozdrawiam Cię i dziękuję, jeśli zajrzałeś i przeczytałeś do końca, dobry człowieku.
  9. Bo to ona właśnie.
  10. Wystarczy poczekać
  11. Kupa dziś poszła do laboratorium, na przyszły tydzień umówiona wizyta u stomatologa. Czekamy na wyniki morfo.
  12. A póki co karta pierwszej wizyty Duch1.pdf
  13. Będzie jeszcze filmik, chwilowo wcięło Ux
  14. Duch po kąpieli w szamponie leczniczym wczoraj wieczorem. Sama poszła do kabiny prysznicowej, grzecznie pozwoliła się umyć
  15. No. Czarne Rafi karma, do tego Immunactiv Wetki dobre, z tego co widzę. Co poproszę, to zrobione moment, i dodatkowe sugestie.
  16. W schronie spędziła 9 lat. Ja piernicze :(((
  17. W kwestii wielkości - waży 11,5 Zamówiłam olej z łososia, wet sugerował.
  18. Już po pierwszej wizycie. Bardzo dzielna była. Morfologia, biochemia, wymaz z uszu, ze skóry wymaz i zeskrobiny. Jest duża infekcja uszu, mały guzek na listwie mlecznej, serce w porządku. Rana na łapie, no i ta skóra.
  19. Dziękuję za bazarek, to na koszty leczenia będzie. Koszty mogą być spore, Duch ma ząbki w kiepskim stanie i prawdopodobnie jakąś infekcję skórną. Dziś jest u wetów na przeglądzie technicznym, zlecone mnóstwo badań. Można też, gdyby ktoś chciał, wpłacić grosik bezpośrednio na konto ZEA z tytułem DUCH.
  20. Mało kto zagląda, to trochę muzyki. I laski
  21. Babunia sierota moja piękna.
  22. Ślicznie dziękuję, Nesiu. To na weta będzie.
  23. Ma pokoik swój. Z oknem.
  24. Pomalutku do przodu. Kochana Ux pomaga w tym, czego ja nie umiem.
×
×
  • Create New...