dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
dwbem replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Też mi się łzy zakręciły ale obaj są już razem. -
W pełni się z wami zgadzam, ja pamiętam wszystkie moje psy a mam je ponad 50 lat, o wszystkich myślę i tęsknię.
-
To jednak wie najlepiej weterynarz, a tak wogóle to jaki jest powód wywoływania cieczki, nie można poczekać ażsama przyjdzie? Chyba, zeto chorobliwe totym bardziej trzeba porady weta.
-
Współczuję z powodu Maszki, moja Fabia rottka odeszła 30 maja, 31-go ukończyłaby 14 lat. Jak na rottkę to rekord ale nadal mi jej brakuje. Ale też tak jak u ciebie pozostały mi jeszcze dwa psy -średnie pinczery, sunia dzisiaj kończy 9 a 15-go pies skończy 11 lat więc też już seniorzy ale one żyją dłużej niż molosy. A Quincy śliczna, rotuś też.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Super rodzinka trafiła się Heniusiowi. -
Brawo. A na krycie lepiej poczekać na normalnych hodowców.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Masz rację, ja wszystkie swoje psy od szczeniaka socjalizowałam i szkoliłam bo miałam zawsze psy duże, obronne czyli ONki - 15lat i rottweilery - 37 lat a zawsze mieszkałam w bloku w osiedlu pełnym ludzi, dzieci i psów i nie mogłam sobie pozwolić na to, żeby wszyscy wokół bali się mnie i moich psów i jak dotąd to mi się udawało bo do dzisiaj nikt nie boisię moich psów. Ale to faktycznie nie dzieje się w pięć minut, to są długie miesiące i lata pracy z psami. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Niestety, taki los psiarza. Mnie też nie raz szczeniak skaleczył jak miał mleczaki jak szpilki. I nie mówiłam, że to straszny agresor bo własną panią ugryzł jak to czasem niektórzy nabywcy ślicznego szczeniaczka, którzy myśleli, że będzie od urodzenia świetnie wyszkoloną zabawką. To nie o tobie tylko takich, których nie raz spotykałam w swoim długim życiu. Ciebie bym nawet przez sekundę o to nie podejrzewała. -
Czuję tak samo co Radek, też pochowałam wiele swoich psów bo mam je od ponad 50 lat a wszystkie pamiętam, wspominam, kocham ale niestety takie jest życie, nikt nie żyje wiecznie, musimy się z tym godzić ale żyją w naszych sercach i pamięci. Ja 30 maja straciłam kolejną swoją sunię i do dziś łzy mi się w oczach kręcą jak o niej myślę ale na szczęście mam jeszcze dwoje czterołapków więc jest trochę lżej.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To normalne, Gajula sobie szczyla wychowa, napewno nie robiąc mu krzywdy. U mnie rottka wychowała szczeniaka pinczerkę średnią, też na początku goniła od siebie, żeby nie zrobić krzywdy małemu szczurkowi a po paru dniach do końca rottki była zgoda i miłość. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja też miałam przeważnie suki ale były też dwa psy ale nie jednocześnie choć gdyby były razem to też nie byłoby źle bo oba miały wspaniałe charaktery. A teraz też mam parkę ale to niechcący bo psa adoptowałam ratując mu życie a suczkę miałam własną. Ale oboje sterylni więc kłopotu nie ma. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
ja w pewnym okresie miałam 4 rottweilery w średnio dużym mieszkaniu a ostatnio przed odejściem ostatniej rottki byly 3, teraz zostały dwa średniaki. -
Też czasami tak myślę bo mam doskonałego weta, którego się trzymam już 34 lata.
-
A może on ma t.zw. kurzą ślepotę, wieczorem gorzej widzi i nie czuje się pewnie, oczywiście to tylko moja sugestia bo skoro w dzień jest normalny to może być i taka przyczyna.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze, Gajula go sobie wychowa. Ja zawsze miałam od dwóch do czterech psów i zawsze starsze wychowywały te nowe i zawsze wszystkie żyły w zgodzie, nawet przy miskach nigdy nie było problemów. -
Obcięcie agresywnego małego psa. Częstochowa i okolice.
dwbem replied to marcin73's topic in Psi fryzjerzy
Kaganiec też nie pomaga? W Warszawie znam osobę, która się zajmuje strzyżeniem psów i chyba ona bt się nie bała ale to chyba za daleko dla ciebie. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Moje pinczery były ciepłolubne jak koty ale takich upałów nawet one mają dość. Najlepiej w domu przed wiatrakiem. A Gajula śliczna, dobrze że ma czasem cień w ogrodku. -
Ja też nie używałabym maty, jak jest bardzo gorąco to włączam moim psom wiatrak postawiony na podłodze i wszystkie moje psy z rozkoszą kładą się przed wiatrakiem i chłodzą się tak jak chcą - raz dłużej, raz krocej, raz bliżej raz dalej od wiatraka. Ale wiatrak nie jest aż tak zimny i nie grozi przeziębieniem pęcherza czy brzuszka -.
-
Ja niedawno musiałam podjąć tę decyzję gdy odchodziła moja 14-letnia sunia. Ale zrobiłam to w ostatniej chwili, kiedy już i ona się poddała. I nie tylko mój wet ale i przyjaciele lekarze przyznali, że to była dobra decyzja i podjęta we właściwym czasie. Zwłaszcza, że dla tej rasy ten wiek to rekord. Mimo to nadal za nią tęsknię
-
Moje też tak robią mimo, że normalnie lubiły ciepło, potrafiły się opalać na rozgrzanych kafelkach na balkonie a teraz mają dość tych upałów, co za dużo to niezdrowo, najchętniej leżą w domu w cieniu albo pod wiatrakiem.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
dwbem replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Być może zabiło go to samo co dwie moje suczki - jedną 3,5-letnia a drugą 11-letnią. To był nagłe peknięcie i krwotok trzustki albo śledziony. Ta choroba nie daje żadnych objawów i bólu, do ostatniej chwili nie wiesz, że psu coś dolega i nagle potworny ból, nic nie daje ulgi i pies umiera . Moje tak umarły - cały dzień nic się nie działo, suki wesołe, zadowolone i nagle po południu atak a rano już nie żyły. Współczuje bo każda śmierć naszych kochanych zwierzaków jest dla nas straszna. Ja niedawno też straciłam ukochaną sunię, która umarła dzień przed 14-tymi urodzinami, jak na tę rasę to i tak rekord zwłaszcza, że nie zabił jej rak tylko starość. Ale i tak wciąż mi jej brakuje. -
To skandal, teraz takie upały a ta idiotka goli długowłosego psa na łyso? Za to można ją podać do sądu. Uważaj na psa bo grozi mu udar słoneczny, musisz go chronić dopoki choć trochę nie odrośnie. Nie rozumiem tej mody na golenie dlugowłosych psow, podcięcie nieduże tak ale nie golenie do skory. Jak komuś przeszkadza długi wlos u psa to niech sobie kupi pinczerka. To nie do ciebie tylko do tych co golą swoje długowłose pieski. Ty tego nie chciałaś i współczuję tobie i psu.
-
Taste of the Wild jest dobra, jeżeli nie da się karmić domowo to już lepiej tą karmą. Nie polecam przereklamowanej Royal bo to najgorsza karma a jedna z najdroższych.