Jump to content
Dogomania

biedrona11

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About biedrona11

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. biedrona11

  Decyzja o uśpieniu

  Niestety, piesek zmarł godzinę temu. Jedyne co jest pocieszeniem to to, że w spokoju zasnął i wtedy odszedł. Dziękuję za odpowiedź Tu chyba definitywnie kończy się dany wątek.
 2. biedrona11

  9 letni labrador, problemy z żywieniem i wymioty

  Jesteśmy umówieni na echo, ale niestety dopiero w przyszłym tygodniu, macie może pomysł na jaką diagnozę się przygotowywać? Albo miał ktoś doczynienia z takimi objawami?
 3. biedrona11

  9 letni labrador, problemy z żywieniem i wymioty

  Nie, z powodu naszego miejsca zamieszkania na razie odkładamy to w czasie (kawałek drogi do najbliższej kliniki, co jest równoznaczne z dużym stresem, a pies źle znosi podróże)
 4. Witam, jestem właścicielką 9letniego Labradora. Około miesiąca temu zaczęły się jego problemy zdrowotne, oczywiście skonsultowane u weterynarzy--diagnozy zapalenie krtani. Początkowo pies "charczał/kaszlał", a z czasem zaczął tracić apetyt i stał się bardziej osowiały. Podczas wizyt dostawał zastrzyki, które pomagały na bardzo krotki okres czasu. Od dwóch tygodni zaczęły się wymioty oraz wykrztuszanie śliny, stracił na wadze oraz przestał jeść, zjadał tylko gdy pokarm był podawany z ręki. Pokarm mokry został zastąpiony karmą suchą, którą chciał jeść przez dzień, a następnie karmą suchą dla psów małych (jest drobna) którą na razie jako jedyną chce jeść. Pije normalnie. Pies przez jakiś czas miał biegunki, jednak od dwóch dni problem ustał. Momentami jest aktywny, biega, bawi się, a momentami nie ma siły by wstać i podejść (co jest zmianą w jego zachowaniu). Miał ktoś podobny przypadek lub wie czego są to objawy? Ewentualnie jakies rady co do działań z nim, jaką żywność podawać itp. Z góry dziękuję za odpowiedzi
×