-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']O tak-też kcem fotek w obróżce.....[/QUOTE] popieram......... -
[quote name='Mika31']Aleks wczoraj wszedł na narożnik w kuchni i dopadł miskę ciastek na stole:evil_lol:[/QUOTE] Biedny głodny psiak:evil_lol:
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Hi! będzie odlotowo z naszpikowaną Dorotą :multi: Poważnie myślę o przebranżowieniu .... miast w kulturze w kuchni będę robić .... kulturalnie rzecz jasna ;) Tak, Duszka Okruszeczek bardzo bojaźliwa widać ...[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Ja Ci już dawno mówiłam, że w kuchni byś karierę zrobiła, a w tej kulturze to się jednak trochę... marnujesz ;) Przyjeżdżajta naćpane abo nie - nienaćpanych naćpamy we własnym zakresie :) Duszka jest bojaźliwa, a poza tym spróbowałybyście się dopchać do pierwszego rzędu - trzeba być prawdziwym kamikadze :)[/QUOTE] I przebiłabyś wrzaskliwą, bufonowatą Gesslerową -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... tak w biegu.... Jasia znowu na antybiotyku, zapalenie dróg moczowych:mdleje:[/QUOTE] Jaśka nie choruj ja Rambo o to proszę. -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Tak ciepło i pięknie napisałaś, dlatego tak mi się smutno zrobiło,marzę o tym,aby Trotyniu miał ukochany swój domek,żeby był szczęśliwy![/QUOTE] Sylwia zdzwonimy się wieczorkiem dobrze? -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']i co tam, co tam?[/QUOTE] Monika pisze: Pako całkowicie nie widzi na oko prawe z powodu zaćmy. Oko lewe jeszcze widzące, ale ze zdegenerowana siatkówką. Oko lewe, bez szans na poprawę widzenia. Oko prawe, do ew. operacji fakoemulsyfikacji, ale przed tym należało by wykonać badanie ERG (elektroretinografii). Badanie to wykonuje sie w tej chwili tylko we Wrocławiu. Koszt takiego badania na chwile obecna nie jest znany. Ale dokładnie nie wnikałam, bo doktor mówił, ze o tym będzie sie myślało ew. gdy zaniknie zdolność widzenia w oku lewym. Z powodu tego niedowidzenia Pako ma problemy z ocenieniem głębi. Dlatego ma problemy z wskakiwaniem, zeskakiwaniem np. na fotel. Koszt zabiegu fakto ok. 1500 złotych. Ta degeneracja siatkówki może miec przyczynę w stressie, złych warunkach. Garncarz powiedział że często psy właśnie ze schronisk to łapią. Powiedział że jego zachowanie najprawdopodobniej wynikało w znacznej mierze z powodu problemów z widzeniem Rozliczenie wieczorkiem [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/747/41152702.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6894/84500008.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1908/69910445.jpg[/IMG] -
Marcel chopie tak trzymiej, tak trzymiej. Dorota ostatnio szlaja sie po mieście po jakis markecostam wiec daliśmy jej dzisiaj popalić. Ja naszczałem a ganga ten teges. Dorota miala taki czerwony kolor skóry. A co niech sobie nie myśli. Rambo pełen zachwytu nad swoimi pomysłami
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']O rany Gusiaczku, juz zamawiam kolejna porcje na nastepnym bazarku!!! Takie widoki warte sa kazdych pieniedzy:loveu: ale Duszka zawsze z tylu...[/QUOTE] Ja tez od razu w ślepo zamawiam -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Wiesz co, Rambo... My Cię zapraszamy - Lesława się spacyfikuje "natenczas" ;) Pokopiesz sobie, Chłopaku, ile będziesz chciał! W ziemi prawdziwej, czarnej albo piaszczystej, nie tam w żadnej kanapie! Tylko niech się Dorota przed Helenką odpowiednio zabezpieczy...[/QUOTE] No to się pakuje. A Dorota sie naszpikuje dragami. Rambo -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Szczęsliwa , niewinna Hopka:) [URL]http://i38.tinypic.com/30u2zvp.jpg[/URL][/QUOTE] oczywiście że niewinna -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']jak tam wizyta u Garncarza?[/QUOTE] o godzinie 20.00 jest wizyta -
[quote name='Hope2']Ciociu Energy! Napisałabym u pudliszonów-ale i tak nie przeczytasz,bo nie wpuści Cię na ostatnią stronę (jak i mnie z resztą) Sto lat w zdrówku i w spokoju z pudelkowymi pannami co to ziapią jak na kobitę przystało :D Dla TZ DS nowego-nie musi być sprawdzony-chatka albo buda z łańcuchem też się nada:evil_lol:Cierpliwości,humoru zawsze dobrego, miłości,słoneczka na niebie i gwiazdki z nieba-tego życzę Tobie ja (czyli Zojko-mop), Toluś (mój facet), Hades(co to jest nie wiem po co), Hope ( z półpaściem i bez):new-bday::tort::drink1::cunao: [quote name='Energy']Bardzo, bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu: naprawdę bardzo mi się miło zrobiło:lol:, a nastrój wcześniej miałam taki sobie....bo ktoś mi znowu zalazł za skórę;) A to jak już się wydało to i ja i moje jamole życzenia ślemy najserdeczniejsze
-
[SIZE=4][FONT=arial black]Nadal nie jest fajnie[/FONT][/SIZE] [B]Było zatrzymanie akcji serca, reanimacja, sztuczne oddychanie. Zabieg nie został wykonany w całości (bez kastracji). Niemniej jednak kastracja potrzebna absolutnie bo jest rak prostaty (nie wiadomo czy złosliwy) ale będzie możliwa nie wcześniej niż za półtora miesiąca. Jest konieczna kolejna konsultacja u Niziołka. Zwracamy sie gorąca prośbą o pomoc. [/B] wiecej wieczorem jak będzie opis [SIZE=3][FONT=arial black]Pan Jamnior jedzie na noc do kliniki całodobowej koło mnie[/FONT][/SIZE], podejdę po południu do chłopaka
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ovka - to my teraz czekamy na Cię u nas! Zrewanżujemy się wspólnym ganiankiem i ryciem w kretowiskach :) Krecha, Gliździoch, Gapcia i Lesław[/QUOTE] Ja też chcę poryć, Dorota mi nie pzowala kopać w kanapie. Rambo Kopacz (ale nie Ewa) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
O matko jakie wygłodzone etiopczyki [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']ciociu Hope jak przeczytałam Twój post to mi się oczy mokre zrobiły:-(:-(.......Dziękuję,już nic nie będę pisać.[/QUOTE] Ja już nawet nic nie mówię