Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Celina12']O tak-też kcem fotek w obróżce.....[/QUOTE] popieram.........
  2. [quote name='Mattilu']A Hopka nie lubi Eukanuby. W ogóle trudno mi dopasować dla niej suchą karmę:shake:[/QUOTE] Pewnie dowiedziała się że jest testowana na zwierzętach :) A tak powiem moje obecne jamniki i nieżyjacy Edi też olewaja eukanubę (nie tylko ze względu na moją kieszeń)
  3. Codziennie zaglądam niejednokrotnie, aby złapać pozytywną energię Celinko. Tyle ciepła, tyle serdeczności i szczerości jest u Ciebie. A policzki Tomiego do zacałowania.
  4. [quote name='Mika31']Aleks wczoraj wszedł na narożnik w kuchni i dopadł miskę ciastek na stole:evil_lol:[/QUOTE] Biedny głodny psiak:evil_lol:
  5. To ja i jamole mocno [IMG]http://www.szukamprezentu.pl/product/image/100/Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg[/IMG]
  6. [quote name='Gusiaczek']Hi! będzie odlotowo z naszpikowaną Dorotą :multi: Poważnie myślę o przebranżowieniu .... miast w kulturze w kuchni będę robić .... kulturalnie rzecz jasna ;) Tak, Duszka Okruszeczek bardzo bojaźliwa widać ...[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Ja Ci już dawno mówiłam, że w kuchni byś karierę zrobiła, a w tej kulturze to się jednak trochę... marnujesz ;) Przyjeżdżajta naćpane abo nie - nienaćpanych naćpamy we własnym zakresie :) Duszka jest bojaźliwa, a poza tym spróbowałybyście się dopchać do pierwszego rzędu - trzeba być prawdziwym kamikadze :)[/QUOTE] I przebiłabyś wrzaskliwą, bufonowatą Gesslerową
  7. [quote name='anica']... tak w biegu.... Jasia znowu na antybiotyku, zapalenie dróg moczowych:mdleje:[/QUOTE] Jaśka nie choruj ja Rambo o to proszę.
  8. [quote name='sylwiaso']Tak ciepło i pięknie napisałaś, dlatego tak mi się smutno zrobiło,marzę o tym,aby Trotyniu miał ukochany swój domek,żeby był szczęśliwy![/QUOTE] Sylwia zdzwonimy się wieczorkiem dobrze?
  9. [quote name='tanitka']i co tam, co tam?[/QUOTE] Monika pisze: Pako całkowicie nie widzi na oko prawe z powodu zaćmy. Oko lewe jeszcze widzące, ale ze zdegenerowana siatkówką. Oko lewe, bez szans na poprawę widzenia. Oko prawe, do ew. operacji fakoemulsyfikacji, ale przed tym należało by wykonać badanie ERG (elektroretinografii). Badanie to wykonuje sie w tej chwili tylko we Wrocławiu. Koszt takiego badania na chwile obecna nie jest znany. Ale dokładnie nie wnikałam, bo doktor mówił, ze o tym będzie sie myślało ew. gdy zaniknie zdolność widzenia w oku lewym. Z powodu tego niedowidzenia Pako ma problemy z ocenieniem głębi. Dlatego ma problemy z wskakiwaniem, zeskakiwaniem np. na fotel. Koszt zabiegu fakto ok. 1500 złotych. Ta degeneracja siatkówki może miec przyczynę w stressie, złych warunkach. Garncarz powiedział że często psy właśnie ze schronisk to łapią. Powiedział że jego zachowanie najprawdopodobniej wynikało w znacznej mierze z powodu problemów z widzeniem Rozliczenie wieczorkiem [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/747/41152702.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6894/84500008.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1908/69910445.jpg[/IMG]
  10. Marcel chopie tak trzymiej, tak trzymiej. Dorota ostatnio szlaja sie po mieście po jakis markecostam wiec daliśmy jej dzisiaj popalić. Ja naszczałem a ganga ten teges. Dorota miala taki czerwony kolor skóry. A co niech sobie nie myśli. Rambo pełen zachwytu nad swoimi pomysłami
  11. [quote name='Mattilu']O rany Gusiaczku, juz zamawiam kolejna porcje na nastepnym bazarku!!! Takie widoki warte sa kazdych pieniedzy:loveu: ale Duszka zawsze z tylu...[/QUOTE] Ja tez od razu w ślepo zamawiam
  12. [quote name='Nutusia']Wiesz co, Rambo... My Cię zapraszamy - Lesława się spacyfikuje "natenczas" ;) Pokopiesz sobie, Chłopaku, ile będziesz chciał! W ziemi prawdziwej, czarnej albo piaszczystej, nie tam w żadnej kanapie! Tylko niech się Dorota przed Helenką odpowiednio zabezpieczy...[/QUOTE] No to się pakuje. A Dorota sie naszpikuje dragami. Rambo
  13. [quote name='Ellig']Szczęsliwa , niewinna Hopka:) [URL]http://i38.tinypic.com/30u2zvp.jpg[/URL][/QUOTE] oczywiście że niewinna
  14. [quote name='tanitka']jak tam wizyta u Garncarza?[/QUOTE] o godzinie 20.00 jest wizyta
  15. [quote name='Hope2']Ciociu Energy! Napisałabym u pudliszonów-ale i tak nie przeczytasz,bo nie wpuści Cię na ostatnią stronę (jak i mnie z resztą) Sto lat w zdrówku i w spokoju z pudelkowymi pannami co to ziapią jak na kobitę przystało :D Dla TZ DS nowego-nie musi być sprawdzony-chatka albo buda z łańcuchem też się nada:evil_lol:Cierpliwości,humoru zawsze dobrego, miłości,słoneczka na niebie i gwiazdki z nieba-tego życzę Tobie ja (czyli Zojko-mop), Toluś (mój facet), Hades(co to jest nie wiem po co), Hope ( z półpaściem i bez):new-bday::tort::drink1::cunao: [quote name='Energy']Bardzo, bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu: naprawdę bardzo mi się miło zrobiło:lol:, a nastrój wcześniej miałam taki sobie....bo ktoś mi znowu zalazł za skórę;) A to jak już się wydało to i ja i moje jamole życzenia ślemy najserdeczniejsze
  16. [SIZE=4][FONT=arial black]Nadal nie jest fajnie[/FONT][/SIZE] [B]Było zatrzymanie akcji serca, reanimacja, sztuczne oddychanie. Zabieg nie został wykonany w całości (bez kastracji). Niemniej jednak kastracja potrzebna absolutnie bo jest rak prostaty (nie wiadomo czy złosliwy) ale będzie możliwa nie wcześniej niż za półtora miesiąca. Jest konieczna kolejna konsultacja u Niziołka. Zwracamy sie gorąca prośbą o pomoc. [/B] wiecej wieczorem jak będzie opis [SIZE=3][FONT=arial black]Pan Jamnior jedzie na noc do kliniki całodobowej koło mnie[/FONT][/SIZE], podejdę po południu do chłopaka
  17. [quote name='Nutusia']Ovka - to my teraz czekamy na Cię u nas! Zrewanżujemy się wspólnym ganiankiem i ryciem w kretowiskach :) Krecha, Gliździoch, Gapcia i Lesław[/QUOTE] Ja też chcę poryć, Dorota mi nie pzowala kopać w kanapie. Rambo Kopacz (ale nie Ewa)
  18. Co ja bym dała za taki ogród jamniczy i takiego pomocnika :)
  19. A pewnie laska zę dasz radę, my w to wierzymy, znaczy ja Rambo i dziewczyny: Dorota, Ruda i Ganga
  20. Nie dziwie się, tyle czasu była u Ciebie i taka wdzięczna psina z niej była.
  21. Siemka Zocha, to ja Rambo na którego wszystkie laski lecą. Rambo TopModel
  22. O matko jakie wygłodzone etiopczyki [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG]
  23. [quote name='sylwiaso']ciociu Hope jak przeczytałam Twój post to mi się oczy mokre zrobiły:-(:-(.......Dziękuję,już nic nie będę pisać.[/QUOTE] Ja już nawet nic nie mówię
×
×
  • Create New...